SDN Forum

Webhead
Webhead
Realme AMOLED ekranlı modellerini ülkemize getirmezse tercihimi OnePlus'tan yana kullanacağım İPhone'a param yeterse de İPhone alırım ama uzun bir süre İPhone kullanacağımı zannetmiyorum
Spider-Sense
Spider-Sense
Hocam fanboy olmadığınız için size güveniyorum fiyatına göre en iyi telefonu alırsınız siz Realme'nin amoledli modeller getireceğini düşünüyorum birde 90hz olursa tadından yenmez.
Webhead
Webhead
90hz çok da aradığım bir özellik değil olmasa da olur ayrıca hiçbir marka babamın şirketi değil bu yüzden hiçbir markayı ölümüne savunmayı sevmiyorum
Ben aynı telefonu 5 sene kullanmam hem sıkılırım hemde elimde kalır bu yüzden kendime 3 sene limiti koydum buna da Kerem Enginar taktiği diyorum
Webhead
Webhead
max 4000 tl limitim olur ve 1-2 yıl önce çıkmış amiral gemisi alacağım orta segment almam
Spider-Sense
Spider-Sense
bende üniversite sınavından sonra alırım çünkü yaşım biraz küçük bakarız o zaman Kerem Enginar taktiği iyiymiş:) 3 sene zaten yeterli süre ben 4 sene kullanacağım çalışırsa. Sonra Realme ya da Apple geçerim. UYARI : Fanboy değilim. ;)
Webhead
Webhead
Apple alırsam 2.el temiz alırım sıfırı gereksiz pahalı fanboy olmayacan aga fanboy demek 5 yıl önce çıkmış 6s'i günümüzde önermek ve orta segment Android cihazları tokatlar demektir
Spider-Sense
Spider-Sense
Hocam birde sizce Xiaomi yeniden Global için MIUI Arama Mesajlar uygulamasını verebilir mi?
Webhead
Webhead
zannetmiyorum çünkü eğer Google telefon ve mesajlar ile gelmezse Google lisansı elinden alınır
Spider-Sense
Spider-Sense
6S öneren'in teknoloji ile alakası
%97 Fanboy
%0.3 Teknoloji bilgisi
Spider-Sense
Spider-Sense
Anladım teşekkürler.