Dünyanın en güçlü köpeği

Bu konuyu okuyanlar

savruk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
oluyormuş demek. Kangal filan diyorsun ama bu köpek 300 kilo en büyük kangal 100 kilo eder. Getir en iyi bildiğin kangalını wendynin yanına. Bu köpeğin en sevdiği şey sırtının kşınması ve ona sarılmakmış. Ama ben ölsemde ne onun sırtını kaşırım nede ona sarılırım.

yok 5 ton

icemerttt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar galiba aramızda hala potoshop diyenler var. Daha fazla bilgi için araştıra bilirsiniz bu köpeği. kabaktan beter potoshop diyen arkadaşımıza daha fazla bilgi vermek istemiyorum. Daha fazla resim veya o köpekle ilgili link yollamıyacağım. Ha bu arada savruk kardeşim köpeğin kaslarına bakılırsa 300 kilo olması normal gerçi ondaki kasların hepsi benim kol kasım ama :D

icemerttt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
türk kangallarına saygımsonsuz ama türk kangalları bir çoban köpeği kalbinizi kırmak istemem ama bir dövüş köpeği değil. Dünyanın en güçlü köpeklerini bieden sona kadar sıraladım ilk sırada herkezin bildiği gibi arjantin dogosu var hatta ona şarkı bile yaptım.

TÜYLERİ SATENDEN KALBİ ALTINDAN DİŞLERİ ÇELİKTEN!
OOOOOOO! ARJANTİN DOGOSU OOOOOO!
ARJANTİN DOGOSU - ARJANTİN DOGOSU

BEYAZ ÖLÜM MELEĞİ OOOOOOOOO! ARJANTİN DOGOSU

BEYAZ ÖLÜM MELEĞİ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

işte kral köpek arjantin dogosu resimleri

DogoArgentino.jpg

dogo-argentino-arjantin-resimleri1.jpg

Antoine

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu ne photoshop nede bir arkadasın verdıgı bilgideki gibi bir çiftlikte yasayan geni bozuk bir av köpeği.

Bilim adamlarının insan vücudundaki kasları en düşük enerjiyle çok güçlenmesini sağlayan bir ilaç yapma çabasının bir deneği bu köpek.İlaç sayesinde vücut küçük egzersizlerle çok iyi hacim ve güç kazanıyor.İlk olarakda bu köpeğin üzerinde denemişler bu ilacı ve etkiside ortada.Hatta SDN forumdada vardı bunun haberi.Ama bulamadım.Buldugumda paylaşırım linki.
Bu köpeğin genetiğiyle oynanmış olma ihtimali yüksek. National Geographic'in "Meet The Supercow" belgeselini izlemiş olanlar şu devasa varlıkla tanışmışlardır:
supercow01.jpg

Photoshop yok, youtube'da "meet the supercow" şeklinde aratırsanız ilgili belgesele ulaşabilirsiniz.
İlgili link: http://www.youtube.com/watch?v=Nmkj5gq1cQU
Genetiğiyle oynanmış boğalar, ineklerle çiftleştirildiğinde bu devasa inekler meydana geliyor. Normal inekten daha fazla et sağlıyor ve daha çok süt üretiyorlar.

ahky

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Bencede photoshop o şekilde koşamaz o köpek.oyun hamuru gibi yamuk yumuk:)

icemerttt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nasıl koşamaz asıl o köpek koşar onlar yağ değil kas oğlum :D

Alın yav bunların hepsimi potoshop

whippetDM1207_468x669.jpg

dog2.jpg

12dog-600.jpg

wendy2.png

whippet+wendy.jpg

hmm birde şuna bakın bu bir fransız mastiffi

worldsbiggestdogrn1.jpg

progress.gif

crazyboys90001

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
arkadaşlar bunlar GERÇEKTİR.peki bu köpekler neden böyle derseniz ,bu köpekler tıpta deney olarak kullanılıyor..mesela kas hastası insanların kaslarını güçlendirmek için bu tür hayvanlar deney olarak kullanılıyor..kökhücre veya ilaç denemelerini ilk fare ve köpeklerde yapıyorlar.....kısacası bu hayvalar gerçek ve tıp tarafından deney olarak kullanılıyor

mesela yukarıdaki 2. sırada 2 tane köpek var...biri çok zayıf diğeri ise çok kaslı...işte birine ilaç veya kökhücre enjekte ediyorlar,diğerine ise hiçbirşey.

darbecix

Asistan
Reaksiyon puanı
0
5,6 senedir bu nette dolaşıo halan şuınları paylaşıyorlar inanamıyorum valla

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
helal olsun benim kaslar kadar değil ama idare eder bunlar da :p :D

Miroğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Photoshop'la yapılmış belli ama fazla abartmışlar...

keslok

Asistan
Reaksiyon puanı
3
abi köpek çalışmış yapmış :):):):)

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Konu hortLatma haftası mı :D KöpekLe biLek güreşi yapsam yener :D

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Ben sivaslıyım ve sivastaki en büyük kangal 452kg 236gr dir lütfen sallamayın !!!!!!!!!!!!!!!