Turkcell Süper Lig maçları Brezilya kanalında!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
SÜPER LİG MAÇLARI BREZİLYA'DA.. İLK NAKLEN YAYIN GALATASARAY - BEŞİKTAŞ DERBİSİ...

Galatasaray'ın, Manchester City'nin Brezilyalı yıldızı Elano'yu, Fenerbahçe'nin ise yine Brezilyalılar Andre Santos ve Cristian'ı renklerine bağlamaları ayrıca, Sarı-lacivertlilerin kadrosunda Alex, Roberto Carlos ve Deivid gibi Brezilyalı yıldızları bulundurması bu ülke taraftarlarının Turkcell Süper Lig'e olan ilgilerini iyice arttırdı. Yayın haklarını alan BandSports sayesinde Brezilyalılar, Süper ligi naklen seyredebilecek...

Galatasaray'ın, Manchester City'nin Brezilyalı yıldızı Elano'yu, Fenerbahçe'nin ise yine Brezilyalılar Andre Santos ve Cristian'ı renklerine bağlamaları ayrıca, Sarı-lacivertlilerin kadrosunda Alex, Roberto Carlos ve Deivid gibi Brezilyalı yıldızları bulundurması bu ülke taraftarlarının Turkcell Süper Lig'e olan ilgilerini iyice arttırdı.

Brezilya Ligi'nin yayın haklarını elinde bulunduran BandSports, taraftarların, Turkcell Süper Lig'deki maçlara yönelik ilgileri karşısında harekete geçti ve maçların Brezilya'daki yayın haklarını satın aldı. BandSports'un Türkiye'den yayınlayacağı ilk maçın hafta sonu oynanacak olan Galatasaray-Beşiktaş derbisi olacağı bildirildi.

BandSports, Almanya ve Portekiz gibi Avrupa liglerinin yanı sıra Güney Amerika, Avrupa ve Asya'dan da birçok ligi Brezilyalı futbolseverlerle buluşturuyor.

KAYNAK

ATmaCA53

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
türk futbolu gelişiyor ama milli takımda hiiç bir gelişme gözlenememektedir.

yaseta

Müdavim
Reaksiyon puanı
63
netten bakabılecek mıyız acep

ATmaCA53

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
yok şifresiz :D şifreli kanalla yayınlatırmı digitürk, yayın hakları trt elinde olsaydı trt şifresiz vereceğine göre tüm yabancı spor kanalları türkiye ligine büyük ölçüde talip olurdu.

bandsport benim bildiğim kadarıyla internetten bir şekilde izleniyor ben rast gelmiştim bansport kanalına.

hatta bu kanal türkiye bosna hersek maçını verdi işte buyrun kaynağını veriyorum
BANDSPORTS – O Canal de Todos os Esportes

işte buda bansportun yayın akışında galatasaray beşiktaş maçı gözüküyor, hatta tekrarını bile veriyorlar adamlar :d
BANDSPORTS – O Canal de Todos os Esportes

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
okadar brezilyalı oynarsa normal artık

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Araştırırız frekansları. :D

Ama sanmıyorum şifresiz izleyelim. Yoksa Digiturk niye satsın oraya maçları?

ATmaCA53

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
internetten izleriz diyeeğim ama internette şuan görüntü yok kanalda burdan izlenebiliyordu illegal yoldan ***

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
İllegal yol mu? Bizi zorda bırakma usta. :D Duruma göre silebilirim mesajını sonra.

crewd0x

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Hocam Hotbird Veriyormu Maçları Şifreasiz :D

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Arkadaşlar bu kanal Türkiye'den izlenemiyor. O yüzden verilecek her türlü mms yayınları illegal paylaşıma girecek.

302ntl5.jpg

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Heveslenmeyin boşuna. :D

mustapha_84

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Bir ara yine yabancı kanallardan birisi gs-fb maçını yayınlama gafletinde bulunmuştu sonrada olaylar yüzünden yayını kesmek zorunda kalmıştı.Aynısı olmaz inşallah.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
İzlenebileceğini sanmıyorum yine de. :D

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
IPTV ile izleyenler çıkacaktır.

TBM