Eski arkadaşlarını bul..

Bu konuyu okuyanlar

EzOhİsTaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
www.facebook.com
güzel bi site.. bende televizyonda duymuştum öyle bi baktım nasıl diye ve gerçektende siteye kayıtlı olan eski arkadaşlarımı buldum. hemen üye oldum.

ortaokuldan yıllardır görmediğim arkadaşlarımı bile buldum ^^ eski arkadaşlarını bulmak isteyenler için bence güzel bi site..

SONERAVSAR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeş site ingilizce napacağımız yazarmısın ne işe yaradığını tam olarak açıklarmıısn

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Sitenin sahibi geleceğin bill gatesi olarak gösteriliyor,daha 19 yaşında bildiğim kadarıyla,bilgilerinize ;)

lb.bingol

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
lucifer dedi ki:
Sitenin sahibi geleceğin bill gatesi olarak gösteriliyor,daha 19 yaşında bildiğim kadarıyla,bilgilerinize ;)
lucifer dedi ki:
Sitenin sahibi Mark Zuckerberg.Site ilk önce Harvard Üniversitesi'ne,sonra Boston bölgesi okullarına,sonra Amerika çapına,sonra da Dünyaya yayılmış diye biliyorum ben.

turoksin0

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
orada arama kısmı var bildiğin isimleri yaz varsa çıkar zaten resimleride varsa tanırsın ama fazla kaptırma siteye :D

_ceyda_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
ZATEN HERYER BUNU KONUŞUYO YAZMASANDA OLURDU AMA HARİKA Bİ SDİTE

halime

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben üye olmaya çalıştım ama ingilizce bu anlayamadım bi türlü:( biri bana yardımcı olsun nolurrrrrrrrrr :(

halime

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bana yardımcı olurmusun ben siteye girmeye çalışıyorum ama olmuyo:(