Şarkı Kesmek Biçmek

Bu konuyu okuyanlar

Mia

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben bir şarkının nakaratını kesmek istiyorum. Kesip telefonuma göndermek istiyorum. Telefonuma gönderme kısmını kendi başıma yapabiliyorum da nakaratı şarkıdan nasıl kesip çıkarabilirim onu bilmiyorum. Bilen varsa bana anlatabilir mi? Hatta kendisi kesip yollarsa daha makbul olur da yok yapamam derse açıklama da kafi gelir. :D

antilove

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
movie maker ı denedin mi?
orada kesip biçebilirsin(kendin uğraşırsan daha iyi öğrenirsin)
son model telefonlarda wma formatı çalışıyor

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
hangi şarkıyı istiyorsun ben yapar yollarım yada WaveLab programı veya Nero Wave Editor ile sende yapabilirsin çok basit şarkıyı o programla aç ve kesmek istediğin saniyeye gel ve diğer kısmı sağ tık ile işaretle sil ve geri kalanı kaydet o kadar

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
gom player indir türkçe dil paketi indir sonra sı çok kolay

google amcaya gom player yaz indirmen gereken herşey ilk sayfada çıkacaktır..

Sonrası kolay işte... anlatırız..

Mia

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Uff bişeyler indirilmeden yapılmıyor mu bu işlem? :D Özelden bir yardım istedim. Cevap bekliyorum. Gelmezse kendim kesip biçicem inşallah. :D

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Ben hikayeyi biliyorum:)
Önce elini veriyorsun sonra kolunuda kaptırıyorsun:D
Kendi şarkını kendin kes arkadaşım:p

Mia

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Çok teşekkürler. Şarkıyı bulamıyorum şimdi ama ya. :D İşin kötüsü bu. :D Fizy'den dinliyordum. İndireyim dedim. Link bulamadım. :D

Mai Nai, senden daha iyi niyetli arkadaşlar var sağolsunlar yardım ediyorlar. hıh.gif Yine de canın sağolsun. :D

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Ben hikayeyi biliyorum
Önce elini veriyorsun sonra kolunuda kaptırıyorsun
Kendi şarkını kendin kes arkadaşım

Ne demek istiyorsun anlamadım ? ne eli ne kolu

Çok teşekkürler. Şarkıyı bulamıyorum şimdi ama ya. :D İşin kötüsü bu. :D Fizy'den dinliyordum. İndireyim dedim. Link bulamadım. :D

Mai Nai, senden daha iyi niyetli arkadaşlar var sağolsunlar yardım ediyorlar. hıh.gif Yine de canın sağolsun. :D

Sarkı sende arkadaşım verdiğim linkten indir hatta telefonunda sesi yüksek çıksın diye birazda ses seviyesini arttırdım güle güle kullan sen bakma başkalarının sözlerine insanlık ölmedi bi teşekkür yeter etmesende canın sağolsun

Mia

Asistan
Reaksiyon puanı
1
honline çok sağol ya. Ben bunu hayatta bu kadar kısa zamanda kesip biçemezdim. Hayır şarkıyı bile bulamadan ben, sen kesilmişini gönderdin. :D Hız bu olsa gerek. Allah razı olsun arkadaşım. Çok sağolasın.

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Sende sağol da daha önce başıma çok geldi "şunuda kesermisin", "şunuda lütfen" diye uzayan muhabbetleri:)
O geldi aklıma :)

En güzeli kendin öğrenmelisin çünkü şarkı kesme bi parçayla başlar ve uzayıp gider:)Hoşumuza giden o kadar çok melodi var ki bi gün şu çalsın telefonum diyorsun, ertesi gün başka melodi çalsın istiyorsun:)

Ayrıca lafım genellemeden ibarettir;)

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Sende sağol da daha önce başıma çok geldi "şunuda kesermisin", "şunuda lütfen" diye uzayan muhabbetleri:)
O geldi aklıma :)

En güzeli kendin öğrenmelisin çünkü şarkı kesme bi parçayla başlar ve uzayıp gider:)Hoşumuza giden o kadar çok melodi var ki bi gün şu çalsın telefonum diyorsun, ertesi gün başka melodi çalsın istiyorsun:)

Ayrıca lafım genellemeden ibarettir;)

Mesajında öyle bi yazmışsınki sanki yardımcı olanlar bi çeşit dalavere çeviriyormuş havası estiriyor, ama sen olaya kendi açından bakmışsın bende yatmadan evvel bir insanı sevindirmek istedim

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
İyi etmişsin Honline :)
Umarım yanlış anlama ortadan kalkmıştır:)

MegaWolt

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
McFunSoft Audio Studio adlı programın üstüne tanımam, herşey mevcut ve çok kolay, içerik profesyonelce ama kullanımı çok basit ;)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:cool:istediğin şarkıyı youtubeden bul linki kopyala

youtube mp3 e gir linki yapıştır sonra istediğin şarkının videosu oldun sana mp3:biggrin::flowers:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben bir müzik kesip başka bir müzikle birleştirmek istiyorum ama başaramıyorum:crying: