Masaüstü PC'den Kablosuz ağa bağlanma aparatı

Bu konuyu okuyanlar

FakeKing

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar,2 komşumla beraber ortak internet alacağız,2 komşumun bilgisayarı laptop, benim pc ise masaüstüdür.onlar laptoplarıyla kablosuz ağa bağlanıyor ama benim bilgisayarım masaüstü olduğu için kablosuz ağa bağlanamıyorum, Masaüstü pclerin kablosuz ağa bağlana bilmesi için usb tarzı bir aparat varmış, ama ben bu aparatın adını bilmediğim için alıp ortak olduğum ağa bağlanamıyorum...
Lütfen yardım edin:(:confused1::confused1:

FakeKing

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar hiç kimse bilmiyo mu ya lütfen yardım edin!?...

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Airties WUS 300 adaptörü mevcut. Onunla bağlanabilirsin.

cnr

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Airties wus 300 usb wifi alabilirsin, airties markasi iyidir..
alisveris sitelerinden fiyatlarina bakabilirsin

Miroğlu_80

Müdavim
Reaksiyon puanı
0

prof.

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
airties ın bir tane usb wireless adaptor'undan al.70 tl civarı yalnız.

AIRTIES WUS-300 WIRELESS USB ADAPTER - Teknosa Alışveriş Sitesi

product_format6_125430094.jpg

Bu alletten kullandım ve gayet iyi çalşıyor. Tavsiye ederim. Arkadaşın verdiği linkten bakabilirsin.

savruk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende airties in bi zimbirtisi var. modelini bilmiyorum. ancak gayet guzel calisiyor. pardusta denedim gikini cikarmadan baglandi valla.

FakeKing

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar daha doğrusu abilerim verdiğiniz cevap ve ilginizden dolayı sizlere teşekkür ederim iyi günler :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
airties rt 104 le bağlanırmı pekii bağlanırsa nasuıl bağlanıyo??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş oo dediginiz adaptör masaüstü pcler için iyi degil yani kesilebilir sağlıksz sey diye duydum modemi kendı pcne bagla olanlarla kablosz ceksıb

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:confused1:merhaba ben masaüstü bilgisayarla dizüstü bilgisayarı aynı hatta kullanmak istiyorum ama nasıl yapılacağını bilmiyorum. 2 modem var biri kablosuz airtes206 diğeri kablolu airtes yardımcı olabilirmisiniz?:confused1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
masa üstünde Airties WUS 300ü çalıştıramadım internetten sürücüsünü indirdim ama bilgisayarım tanımıyor. pc ye takınca üzerindeki küçük ışık yanmıyor acaba bozuk olabilir mi? ondan mı tanımıyor bilgisayarım

lqnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
masa üstünde Airties WUS 300ü çalıştıramadım internetten sürücüsünü indirdim ama bilgisayarım tanımıyor. pc ye takınca üzerindeki küçük ışık yanmıyor acaba bozuk olabilir mi? ondan mı tanımıyor bilgisayarım

usb 3.0 kulanıyorsan sürücülerini yüklemeni tavsiye ederim bundan kaynaklanıyor olabilir 2.0 dan takıyorsan adaptörü tüm portları dene olmuyorsa chipset güncelle yine olmuyorsa adaptörü aldığın yere götür.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşar benim masaüstü pcim varama modemim turkcell süper only var bi ama modemim salonda kablosuz bağlana bilirmiyim biri bi program falan var dedi indirip kurduğunda bağlana bilirsin dedi ama ben bulamadım bi bilginiz varmı acill lazımda :)

BLacK+

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
merhaba arkadaşar benim masaüstü pcim varama modemim turkcell süper only var bi ama modemim salonda kablosuz bağlana bilirmiyim biri bi program falan var dedi indirip kurduğunda bağlana bilirsin dedi ama ben bulamadım bi bilginiz varmı acill lazımda :)

Yazılımla bağlanamıyor. Masaüstü PC nizin wifi adaptörü yoksa bağlanamazsınız. USB adaptörlere bakmanız gerek.

californ1a

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Konunun hepsini okumadım ama şu ortalıkta dolaşan dark ramgemaz iyi iş görüyor yahu fiyatıda iyi :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bi tane ethernet kablosu alman lazım onun bi ucunu pcye bi ucunu da modeme takıp eşleştiriceksin o şekilde oluyo sen yapamazsan bi bilgsyarcı 10 lraya yapar :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dostum senin bilgisayara firmnın sitesinden wireless lan driver veya atheros driver'i indirmelisin bunlar bilgisayarının sitesinden yapılır! aramada linklere dikkat ediniz saygılar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim ttnet wifi realtek te arama cubugu var sey gibi böyle dik bişi o işe yararmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hiç okadar pahlıya gerek yok mesafe yakınsa 54mpslik bi wailess adaptör işini görür veya mesafe biraz varsa 150mpslik al bunların fiyatları ucuz banette uygun olannı al

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bence inca wirelles al ben kullanıyom sorunsuz:thumbup: