Laptop umun mikrofonu çalışmıyor..

Bu konuyu okuyanlar

Muvahhid

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Evet geçenlerde bilgisayarıma xp yükledim driverleri kusursuz yüklendi ama mikrofonu çalıştıramadım mikrofon ses kayıt felan yapmıyor ayarlarına baktım ses sonuna kadar açık ama yinede olmuyor. Laptop toshiba satellite A300 17N yardımcı olursanız memnun olurum... ayrıca kulaklığımda mikrofon var onu takıyorum kulaklığın mikrofonu çalışıyor.. driverini sildim tekrar yükledim olmuyor.:cursing:

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
pc nın markası dell olsa ıdı driver cd sınden "dell quikset" yazılımını yukle sorun kalmaz derdım muhtemel toshibada da o tıp bı yazılım var onu yukle sorun kalmaz.. Bence

laax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
mikrofon artırma die bir seçenek vardır ayarlarında
sdnc.jpg

Muvahhid

Doçent
Reaksiyon puanı
0
xp uyumlu driverlarını mı yükledin?
evet toshibanın sitesinden indirip kurdum doğru kurduğumdan eminim çünkü yazdığım gibi kulaklığın hoparlöründe çalışıyor. ayrıca ayarlarında da sessiz işaretli değil. Resmini koyduğunuz ayarlar sanırım masaüstü ve onboard olmayan bir ses kartına ait benim ayarlarım sizinki gibi değil ne yazık ki

pc nın markası dell olsa ıdı driver cd sınden "dell quikset" yazılımını yukle sorun kalmaz derdım muhtemel toshibada da o tıp bı yazılım var onu yukle sorun kalmaz.. Bence

galiba toshiba assist i kastediyorsunuz o yüklü.

adszrre.png

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yaa benim bilgisayarım lenovo diz üstü .. ask fm . de vidiolu yanıt veremiyorum bana uyarı veriyor mikrofonunuz kapalı diye ne yapmam gerekiyor lütfen bana yardımcı olurmusunuzz nolurr ! .. :(