Fare sağ tıklama çalışmıyor!!

Bu konuyu okuyanlar

gencbeyin34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
arkadaşlar bilgisayarımda hiçbir şekilde sağ tıklayamıyorum.Fare ayarlarından sağ tuşla solun yerini değiştirince bile sağ tuşa yine basmıyor! Lütfen yardım...

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
mause bozulmuş olabilir, Sağ tuş ile sol tuşu yer değiştirince bu sefer solmu basmıyor

gencbeyin34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
hayır yer değiştirince bu sefer sağ tuş sol tuş görevini görüyor.Ama yine sol tuşa basınca da sağ tuş menüsü çıkmıyor...

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
başlık düzeltildi lütfen forum kurallarını okuyunuz

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
en son yüklediğin bir seyden sonra olmuş olabilir sistem geri yükleme felan yap yada sadece browser sayfalarında oluyorsa o site ile ilgili olabilir masaüstünde iken dene

sakallıoğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
sen bu konuyu açmak için mi üye oldun

Kardeş ortada bir sorun var, cevabın varsa verirsin yoksa ES geçer başka konulara takılırsın.
Diyelim ki; sadece bu soruyu sormak için üye oldu. Bunun kime ne zararı var. Ve de konuyu açan kişilerin sanal tirt lerine göremi tavır davranış eda sergiliyorsun. Uslübün rahatsız edici ve kalitesi düşük olduğu için bu yazıyı yazdım.:hammer:

gencbeyin34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
sen bu konuyu açmak için mi üye oldun
evet 5 ay önce sırf bu mesajı yazabilmek için üye oldum...

en son yüklediğin bir seyden sonra olmuş olabilir sistem geri yükleme felan yap yada sadece browser sayfalarında oluyorsa o site ile ilgili olabilir masaüstünde iken dene
hayır sadece explorer sayfalarında değil,masaüstünde, browserda hatta generals oyununda ,kısacası heryerde aynı sorun var. Sistem geri yüklemeyi deneyeceğim.teşekkürler.

Hammers

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Virüs yada trojen olabilir. Sistem geri yükleme etkilerse şanslısın.. Bilgisayarını güvenli kip de çalıştırıp combofix ve bir virüs programı ile taratmanı öneririm..

bybilal

Asistan
Reaksiyon puanı
0
mausuna sağlam bi darbe vurmak suretiyle kırabilirsin aynısını ben yaptım.sorun maustan deilse formatı bas hiç uğraşma :)

Pesimistyle!

Müdavim
Reaksiyon puanı
50
Her sorunun çözüm anahtarı testtir.Başka bir maus ile dene sorunun çözülmez ise o zaman yardımcı oluruz.Ortada belli olmayan bir sorunu çözmeye çalışıyoruz. :)Peterin dediği gibi USB mauslar durduk yerede sorun çıkarabiliyor. PS2 mauslar ise stabil çalışır çoğu zaman problem çıkarmazlar :)

onursevim

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
62
Buna benzer bi problem bizzat yaşadım usb mause da problem yaşıyordum. Usb yi ps2 ye çeviren aparatla ps2 ye taktım problem ortadan kalktı. yukarıda dedikleri gibi usb den olma olasılığı yüksek

Slokr

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Buna benzer bi problem bizzat yaşadım usb mause da problem yaşıyordum. Usb yi ps2 ye çeviren aparatla ps2 ye taktım problem ortadan kalktı. yukarıda dedikleri gibi usb den olma olasılığı yüksek

Benzer sorun bendede vardı bu şekilde çözdüm arkadaş açıklamış sanıyorum seninde sorununu çözer.

nubahar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sistem geri yüklem sistemini daha çok kasacağını bilmelisin onun için sistemi geri yüklemeden iyice düşün .elinde varsa başka bir mouse dene zaten çalışıyorsa senin mouse bozulmuş demektir.wesselam

intricate

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Benzer bir sorun bende de var. Servise gitmişti. Orada Format atıp daha evvel kullanmadığım bir Vista entegre (sadece temalar değil bazı araçları da eklemişler. Denetim masasında bir sürü ekstra araç var) bir Windows yüklemişler. Ondan sonra sağ tuş 5 kere basınca bir kere seçiyor. Bazen de tek basışta.. (gtmeden evvel bir sorun yoktu) Belki işletim sistemi ile alakalı olabilir.Böyle bir durum var mı. Modifiye işletim sistemi kullanıyor musun?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Çözüm: Sağ tuş menüsüne eklenti yapan yazılımları kaldırın.
CCleaner yükleyin sonra [Araçlar>Başlangıçta>Sağ Tık Menüsünü] seçip programları kolayca pasifleştirebilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler Nedense Sağ Tuşa Basıyorum Menü Çok Geç Geliyor Bi Yardım :angry::angry::angry:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bahq şimdiq qardeşh men azeri olarak turk qardeshlerimize melmenden gergeni eylermişem mu sorun olumlu yol varıdı simdik meni iyi dinlermisen bahq simdihq ilk olaak mausuhunu yanına getirmişisen mausun az kolyanyılı mendile silermişen sonracıma hüflermişen sonra besmele çekip deneymişen bide fatihayı okur isen yanındda iki rekatda namazla olduda bitti masallah dene:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tabi tabi hatim de indirelim mouse kesin çalışıyor, kesin bilgi arkadaslar yayalım!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
saglam bir vurdum sag tık düzeldi sagol :D microsoft wireless optical desktop 2.1 ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:devil::devil:Arkadaslar Ben Oyun Oynarken Sag Tika basili tutuyom kendi kendine birakiyo fakat ben elimi cekmiyorum cozumu nedir:devil::devil:

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Büyük ihtimalle mouse sağ tuş çalışmıyor olabilir. Eğer sağ tuş çalışmıyor ise klavye yardımı ile Shift + F10 (aynı anda) tuşuna basarak sağ tuş özelliğini çalıştırabilirsiniz.