Hp 1018 yazıcı driver sorunu!

Bu konuyu okuyanlar

rb2344

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hp laserjet 1018 yazıcım var ve win7 7600 sdn final sürümünü kullanıyorum.bilgisayara bi türü yazıcıyı tantamadım.yazıcı cdsi yok elimde ama hp sitesinden indirdiğim driver da bi işe yaramıyor. lütfen yardım edin!!çıldırmak üzereyim:cursing::cursing::cursing::cursing:

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,004
win7 onu otomatik görmesi gerekiyor aslında. Bir yerlerde yanlışlık yapmadığına emin misin? Donanımı kaldır bir daha otomatik olarak kur.

Olmaz ise driver olarak da vista için indirdiğine emin ol..

Ayrıca başlıkların ilk harfi büyük olmalıdır, forum kurallarını okur musun? Başlığın düzenlendi

champion

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hp yazıcıları tanıtırken driver kurulumuna başlarken yazıcının pc'ye bağlı olmaması gerekiyor bazı modellerde. Kurulumun bir bölümünde yazıcınızı bilgisayara bağlayabilirsiniz uyarısını veriyor. Ama yazıcıyı pc ye en başta bağlarsanız bu uyarıyı vermeden devam ediyor ama sorun çıkartıyor. Bu gibi bir sorunda olabilir belki..

rb2344

Asistan
Reaksiyon puanı
0
teşekkürler sorunu hallettim

adas12

Doçent
Reaksiyon puanı
4
arkadaşlar bende hp deskjet f 2280 yazıcı aldım herşeyini hallettim ama bir türlü çıktı alamıyorum tarayıcısı çalışıyor ama çıktı alamıyorum...
neden olabilir?

mned

Doçent
Reaksiyon puanı
24
arkadaşlar bende hp deskjet f 2280 yazıcı aldım herşeyini hallettim ama bir türlü çıktı alamıyorum tarayıcısı çalışıyor ama çıktı alamıyorum...
neden olabilir?
kartuş mürekkebi bitmiş olmasın sakın:mrgreen:

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Nasıl hallettiğin Konusunda Banada yardımcı olabilirmisin Şimdiden teşkkurler.
-Elinizde yazıcıya ait sürücü CD si var ise, kuruluma geçmeden önce yazıcının bilgisayarla bağlantısını keserek yazıcı kurulumuna başlayabilirsiniz
"Yazıcıyı bilgisayara bağlayın" uyarısını görünceye kadar kuruluma devam edip yazıcıyı bağlayabilirsiniz. Gerisini Windows halledecektir.
En sonda ise Windows istemese dahi bilgisayarı yeniden başlatmanız önerilir. :)

cerecc

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kablonu kontrol et bazen kablodan dolayı usb 1.1 veya abuk subuk hareketler yapar.