Flaş! Tobol-Galatasaray maçı şifresiz NTV'de!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
24fh381.jpg

Frank Rijkaard yönetimindeki Galatasaray'ın bu sezonki ilk resmi maçı NTV'de. Sarı-kırmızılıların yarın Kazakistan temsilcisi Tobol ile oynayacağı UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu maçı, saat 19.30'da NTV'den canlı olarak ekrana gelecek.

Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu ilk maçında yarın Kazakistan'ın FC Tobol takımı ile deplasmanda karşı karşıya gelecek. TSİ 19.30'da başlayacak olan mücadele NTV'den canlı olarak yayınlanacak.

Karşılaşma öncesi Sergen Yalçın ve Hakan Ünsal, Galatasaray'ın yeni transferlerini değerlendirecek, NTV Spor Galatasaray Muhabiri Özgür Buzbaş Kazakistan'dan canlı bağlantılarla maç heyecanını aktaracak.

Karşılaşmayı Ercan Taner anlatacak, Rıdvan Dilmen yorumlarını izleyicilerle paylaşacak.

BU SEZONKİ İLK RESMİ MAÇI

Frank Rijkaard ile ilk resmi maçına çıkacak olan Galatasaray, İstanbul'a avantajlı bir sonuçla dönmek için sahada olacak.

Kulüpler düzeyinde Türk futbol tarihindeki en önemli başarıyı 1999-2000 sezonunda UEFA Kupası'nı kazanarak elde eden Galatasaray, 10 yıl sonra yeniden final hedefiyle sahaya çıkmaya hazırlanıyor.

KAYNAK

Ne olur ne olmaz diye size NTV biss keyini de vereyim. Belki uydu yayınlarına şifre konulabilir.

Biss ID: 0x1FFB (eğer 6 haneli ise biss ID 0x001FFB olarak girilmelidir.)
Biss TP: 11054/30000(H) (Bazı modellerde bu sorulmamaktadır.)
Key Değeri: A021230035461400 (eğer 12 hane varsa key değeri A02123354614 olmalıdır.)

punisher_65

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
ntv çekmiyor bizde :( ne yaptıysam çekmedi ntv. aslında iyiydi izliyordum ama bi anda gitti işte. bi dahada getiremedim.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
NTV akşamları yamuk yapıyor bizde de.

Ama kendi odamdaki televizyonda normal anten var oradan izleriz artık. :D

Süper bir haber oldu bu ya.

FillsMartin

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Türksat 3A' ya geçildiğinden beri Ntv paketlerinde problem var.. sanırım sadece Sunny cihazlarda böyle, çünkü bende de oluyor bazen :D çözümü var ama bayaa karışık iş, illa yapıcam derseniz de aratıp bulursunuz zaten :)

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
yurtdışı maçları genelde şifresiz zaten
Galatasaray'ın iç-dış bütün Avrupa yayın hakları D-Smart'ta. Ben yabancı bir kanal araştırıyordum iki gündür. Oradan belki izlenir diye ama NTV işi sürpriz oldu. :D

Türksat 3A' ya geçildiğinden beri Ntv paketlerinde problem var.. sanırım sadece Sunny cihazlarda böyle, çünkü bende de oluyor bazen :D çözümü var ama bayaa karışık iş, illa yapıcam derseniz de aratıp bulursunuz zaten :)
Benim uydu alıcım farklı ama yine de sorun oluyor akşamları. NTV'nin bu işe bir el atması lazım. :D

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
İyiiii Oldu!!! Ama Buradaki Maça Giderim... Yalnız Biss Şifresi Bir Az Sakat... :D

QaFeİN

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Bizde Digitürk Var Cam Gibi Gösteriyo Ben Şanslıyım :D

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527

abbas00

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Çok hoşunuza gider anlaşılan.

Biss keyin nesi sakatmış?

Ayrıca bütün rakip takım taraftarlarını Galatasaray'ı desteklemeye çağırıyoruz.

genelde adını söyleyemediğimiz takımlardan galatasaray fark yediği için yine öyle olur.

şimdi çıkarsınız fenerhahçenin fark yediği maçı bulursunuz ben sizi bilirim. bizim binde bir olan şeyi galatasaray istinasız hep yapıyor :D

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
genelde adını söyleyemediğimiz takımlardan galatasaray fark yediği için yine öyle olur.

şimdi çıkarsınız fenerhahçenin fark yediği maçı bulursunuz ben sizi bilirim. bizim binde bir olan şeyi galatasaray istinasız hep yapıyor :D
Önemli bir maç öncesi milleti provakosyana getirme.

Destek olmayacaksan köstek de olma.

abbas00

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Önemli bir maç öncesi milleti provakosyana getirme.

Destek olmayacaksan köstek de olma.

:)

tamam tamam. gassaray gassaray cimbombombom
chelsea maçında chelsea forması giyip yenilip ****** eve dönen galatasaraylılardan değilim ben.

avrupa maçlarında ülke takımımızı destekleriz. ama fenerbahçenin maçları başlayınca açılan başlıklarda (tabii ki sen açacaksın :) ) yine "o" galatasaraylı ******* boy gösterecek.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Bak hocam millete hakaretten ceza almıştın zamanında. Kullandığın cümleleri özenle seç.

Bizim arkadaşlardan hiç kimse rakip takımı tutan arkadaşlara hakaret etmiyor. Çok güzel muhabbet ettiğimiz insanlar da var.

Böylesine Avrupa maçlarında da her zaman destek vermişlerdir rakip takıma.

abbas00

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bak hocam millete hakaretten ceza almıştın zamanında. Kullandığın cümleleri özenle seç.

Bizim arkadaşlardan hiç kimse rakip takımı tutan arkadaşlara hakaret etmiyor. Çok güzel muhabbet ettiğimiz insanlar da var.

Böylesine Avrupa maçlarında da her zaman destek vermişlerdir rakip takıma.

dediğin gibi düzgün insanlarda var.

her zamanki gibi hep konuyu değiştiriyorsunuz. nasıl hakaret etmiyor. ************ sen onlardan olmayabilirsin bir arkadaşın olmayabilir *************

punisher_65

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
dediğin gibi düzgün insanlarda var.

her zamanki gibi hep konuyu değiştiriyorsunuz. nasıl hakaret etmiyor. nerde çirkef, pislik, kıskanç, karşı takıma laf atacak insan varsa hepsi galatasaraylı. sen onlardan olmayabilirsin bir arkadaşın olmayabilir ama galatasaray taraftarının %80 i insan bile değil. hayvan desen dünya hayvanları koruma derneği bana kınama gönderir. ne diyeceğimi bilemiyorum yani... yeni bir sıfat arıyorum
adam gibi konuş milleti kızdırmaya geldiysen defol git.

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
120
Uydu olmassa normal antenden izleriz :)

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Banane ya ben forumda olcam.:D:D

knightx

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
inşallah ntv şifresiz gösterirde çatala kaşığa gerek kalmaz:D

crx

Asistan
Reaksiyon puanı
8
tamam madem şifresiz 19:30 daki tüm randevularımı iptal ediyorum şimdi :D

PRoMeTuS

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
6-7 halı saha maçım var ya haksızlık ama hani şifreli olacaktı :D yetişirim umarım ya...

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Galatasaray'ı desteklemek varken halı sahada neymiş? :D

Herkes televizyonunun başında olacak ona göre. :D

:dil: