Dvd Video Yapma

Bu konuyu okuyanlar

tuvana

Doçent
Reaksiyon puanı
1
İnşallah konuyu yanlış yere açmamışımdır arkadaşlar elimde bazı görüntüler var bunları nasıl video dvd haline getirebilirim Nero Express burning rom programım var fakat burdan yapamadım videoları Total Video Converter formatına getirmeme rağmen yapamadım yardım ederseniz sevinirim.

tuvana

Doçent
Reaksiyon puanı
1
İnşallah konuyu yanlış yere açmamışımdır arkadaşlar elimde bazı görüntüler var bunları nasıl video dvd haline getirebilirim Nero Express burning rom programım var fakat burdan yapamadım videoları Total Video Converter formatına getirmeme rağmen yapamadım yardım ederseniz sevinirim.
:helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie:

Acele cevap verirseniz sevinirim

titanyum

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
valla bende color 7 converter var ama ücretli istersen törrent ağlarından bulabilirsin

konun ile alakasız not : doçent olmuşsun ama hala ard arda msj yollamamayı ögrenmemişsin.

tolgahanbag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
"Convert x to dvd" diye bir program var. Google da ara bulursun. Kullanımı çok kolay. Menü filan da ayarlayabiliyorsun.

captaingreen

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Arkadaşım ben DVD videolarımı herzaman Nero 7 ile yapıyorum,fotoğraf ve video başlığı altında,kendi DVD videonu yarat bölümünden yapabilirsin.