Cep telefonu bellek kartindaki dosyalari kurtarma?

Bu konuyu okuyanlar

erkek2

Asistan
Reaksiyon puanı
1
cep telefonumda 2 gblik bellek karti var. cikarip taktim birgün. fotmat atin dedi. mecburen format attim. icindeki fotolarimi yada sarkilarimi nasil kurtarabilirim? tskler. nokia sd card

Reflex

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Şu konuya bi bak derim.

Not:Orda diyelimki yerel disk C yi seçiyor sende bellek kartını seçersen verilerini kurtarırsın.Kolay Gelsin.;)

LaWa

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Kim format at dedi anlamadım sen attım diyosun da.Yani formatla bilgilerin gidebileceğini biliyodun herhalde...Eğer üstüne herhangi bir veri kaydetmediysen yani yeni veri yüklemediysen kurtarabilirsin.
Data recovery ve recoverymyfiles bunları googleden bul kur belki kurtarırsın.
Ben kurtaramadım ama belki sen kurtarırsın..

erkek2

Asistan
Reaksiyon puanı
1
karti telefona takinca kart okunamadi hata falan yaziyordu. format atilmasi lazim format atilsin mi yaziyordu. ben de kurtarmak icin her yolu denedim. sonuc bulamadim. sonra format at i sectim ve format attim.

arkadaslar hic kart kullanmiyor musunuz? kimsenin basina gelmedimi? :)

recuva ile defalarca denedim olmadi. her zaman kullaniyorum recuvayi zaten.

data recovery de denemistim. sonuc yok.

murat250

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşım bu sorun bende de oldu bir kaç kez, telefonum Nokia 6230. Kart tam yerleşmediği zaman yapıyor bende.Sana, max data recovery denemeni öneririm format attığım bir flash diskte işe yaradı.Telefon kartında denemedim.:sweatdrop:

umutumut1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çözümü söyliyeyim sana.. Mmc ye pc den format attıysan verılerı kurtarma şansın yok. Ama telefon üzerinden formatladıysan şöyle kurtarabılırsın. => mmc yi pc ye bir usb okuyucu ile baglıyacaksın. Daha sonra klasor seceneklerınden - gizli dosyaları göster secenegını aktıf hale getırmen gerekıyor. Daha sonra bılgısayarımdan mmc ye gıreceksın ve klasorlere göz atman gerek. Dusuk kılobaytlarda farklı formatlara cevrılmıs dosyalar goreceksın. Bunlar sıldıgın dosyalardır. Tek bır klasor ıcınde toplanırlar. Kolay gelsin

erkek2

Asistan
Reaksiyon puanı
1
sorun cözüldü:

tel hafiza kartini okuyucu karta taktiktan sonra okuyucu karti laptopun kart okuyucu yerine takarkan kart okuyucu kartin kitleme yeri asagi inmis. ondan olmadigini farkettim. takarken hep asagi iniyor. dikkatlice taktim sorun cözüldü. cok tskler. recuvaya devam ;)