Msn, facebook şifrem daha şimdi çalındı..

Bu konuyu okuyanlar

crazyboys90001

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
arkadaşlarım msn şifrem ve aynı hesabla oluşturduğum facebookumun şifresi çalındı....ama geri aldım:D

32.sefo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Buyur..
kaynak_su.jpg

martial

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Savcılığa başvur böyle karaktersiz insanlara hacker rolüne bürünenlere ders olsun.

crazyboys90001

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
arkadaşlarım msn şifrem ve aynı hesabla oluşturduğum facebookumun şifresi çalındı....ya sistemde kaspersky kurulu...1 saatte güncelleme yapıyorum....lütfen yardım edin....şifremi değiştircem ama onuda yapamıyorum..hotmail hesabıma giremiyorummmmmm..kayıt olurken soru-cevap yazan yerede birşeyler sallamıştımm........

arkadaşlar maşallah espri yapmakta üzerinize yok..şaka maka ama bu neden çalındı...sistemde kaspersky internet securty 2009 kurulu...cracklı değil serialli kurulu....neyse bencede üzerine su içmem gerek....ama şunuda söyliyim gerçek facebook hesabım değildi çalınan:D buda hackera kapak olsunn..msnde gerçek msn adresim değildi bu kapak olsun hacker amcaya...:D ama neden ve nasıl aldı benim şifreyi....inşallah insafa gelir şifremi geri verir.

besiktask1903

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar maşallah espri yapmakta üzerinize yok..şaka maka ama bu neden çalındı...sistemde kaspersky internet securty 2009 kurulu...cracklı değil serialli kurulu....neyse bencede üzerine su içmem gerek....ama şunuda söyliyim gerçek facebook hesabım değildi çalınan:D buda hackera kapak olsunn..msnde gerçek msn adresim değildi bu kapak olsun hacker amcaya...:D ama neden ve nasıl aldı benim şifreyi....inşallah insafa gelir şifremi geri verir.

ya şifre kombinasyonun çok Kolaydı ki seri,ardışık v.s kombinasyonu kolay şifreleri bulmak için mevcut 1-2 program var.yada sana atılan bir mailin ekini açıp PC'ne fake yüklettirmişsin ki böyle bir durum sözkonusu ise bence sistem geri dönüşüm yapmanı tavsiye ederim :)

crazyboys90001

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
BEYLER MSN VE FACEBOOK ŞİFREMİ GERİ ALDIMM..MICROSFTA TEŞEKKÜRLER.BIRAZ ZAHMETLİ OLDU AMA 4 MAİL ALIŞVERİŞİNDEN SONRA İŞLEM TAMAMDIR...facebookta 500 arkadaştan 60-70 kadarı silinmiş:D silinmiş ama yinede tanıyabileceğin arkadaşlarda neredeyse hepsi çıktı:D msn ve facebook şuan benim kontrolümde....sizlere önerim...hotmail hesabı açarken bilgileri tam girmeniz ve aklınızda tutmanız....su için teşekkür ederim sizlerede:D

PlainLogic

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
BEYLER MSN VE FACEBOOK ŞİFREMİ GERİ ALDIMM..MICROSFTA TEŞEKKÜRLER.BIRAZ ZAHMETLİ OLDU AMA 4 MAİL ALIŞVERİŞİNDEN SONRA İŞLEM TAMAMDIR...facebookta 500 arkadaştan 60-70 kadarı silinmiş:D silinmiş ama yinede tanıyabileceğin arkadaşlarda neredeyse hepsi çıktı:D msn ve facebook şuan benim kontrolümde....sizlere önerim...hotmail hesabı açarken bilgileri tam girmeniz ve aklınızda tutmanız....su için teşekkür ederim sizlerede:D

sen genede soğuk suyu iç ;):D

Berduşşş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Facebook,Hotmail,Gmail...üye olduğun sitelerin...Şifrelerini aynı yapma,belki ondandır ikisini birden hacklemeleri...

Xasiork

Asistan
Reaksiyon puanı
0
SDN anasayfada günün sözü
Şifrenize diş fırçanız gibi davranın: Kimseye kullandırmayın ve altı ayda bir değiştirin.
Clifford Stoll

agkorkmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşım üzüldüm adına ama hem facebook hemde microsoft size o kadar çok güvenlik önlemi sunuyorki tebrik ediyorum çalan arkadaşları :) Bu işin şaka tarafı ama eğer mail adresinden kendi isminle Microsoft veya microsoft'un çözüm ortaklarının birisiyle herhangi bir yazışman olduysa microsoft o adresi kaydediyor ve sana geri veriyor... Facebook'da mail adresi değiştirildiği için Soğuk su tavsiyesi iyi gelir.

crazyboys90001

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
Arkadaşım üzüldüm adına ama hem facebook hemde microsoft size o kadar çok güvenlik önlemi sunuyorki tebrik ediyorum çalan arkadaşları :) Bu işin şaka tarafı ama eğer mail adresinden kendi isminle Microsoft veya microsoft'un çözüm ortaklarının birisiyle herhangi bir yazışman olduysa microsoft o adresi kaydediyor ve sana geri veriyor... Facebook'da mail adresi değiştirildiği için Soğuk su tavsiyesi iyi gelir.

arkadaşım yedek mail adreslerimi kullanarak her 2 adresin şifresini değiştirdim...facebook ve microsoftun o kadar güvenlik önlemi sunması bir yana hem kaspersky var hemde her hafta onecare ile temizleme yapıyorum.tarayıcımda şifrelerimin hatırlanmasını istiyorsam eğer,,,o zaman çok rahat önbellekler boşaltılabilir bazı websiteleri sayesinde.
zaten yaşamış olduğum olaydan sonra googlan kendi facebook mailimi arattırdım karşıma benim mail ve şifremin paylaşıldığı BLOG sitesi çıktı.benim girdiğim tüm siteler vve şifreler vardı.shiftdelete bile vardı....bence sende kendine çok güvenme ve şifren belki çalınmış olabilir ama farkında değilsindir:)

Tsiredieps

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi espriyi yapan arkadaşı kutluyorum. Gerçekten harikulade bi espri olmuş. Nerden geldi aklına be kardeşim :euro: