Parasız E-ticaret Olur mu?

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Kapısını internet kullanıcılarına açan Takas Merkezi, alım ve satım yapabileceğiniz bir ortam. Önemli bir farkla: Burada para geçmiyor! TakasMerkezi.com nasıl çalışıyor?

Ülkemizde yeni bir akım başlatabilecek TakasMerkezi.com, üyelerine tek platformdan mal alma ve satma imkanı sağlıyor. Tabii burada bir fark var: Alınan ve satılan mallar için para geçmiyor. Herkes için kaydi parayı tutan sistem, bu şekilde gerçek paraya ihtiyaç duyulmamasını sağlıyor.

Dünyaya Yayılma Planı

Farklı diller ve coğrafyalar için de aynı modeli uygulamak isteyen TakasMerkezi.com Mavi Kelebek New Media Solutions tarafından geliştiriliyor. Yakında kardeş siteler de gelirse, şaşırmayın.

:: Parasız ticaret fikri size çekici geliyor mu?

Bilgi için: TakasMerkezi
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN - http://shiftdelete.net

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
bana zor geliyor. helede para babaları için çok zor olur. adamlar ticarette kayıt bişey görmeden rahatlamıyolar(para,çek,dekont)

karcx

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Yani eski zamanlardaki gibi mi olacak?
5 X elma = 1 kg buğday gibi mi..
Bir nevi factoring hizmeti

DogukanDogu

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
artık 2 ton buğdaya karşılık bir işlemci alırız. :D

deathline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yalnız bu sitedeki durum ilginç birşey satmadığınız sürece -geçici teminat harici- birşey alamıyosunuz.Şimdi sityi yeeni açtık diyelim 500 üyemiz var hepside birşeyler satacakki birşeyler alabilsinler iyi ama kim nasıl alacak.Geçici teminat harici kısır döngü gibi duruyor:)

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
eskiye rabet var :D hahaha süper bir uygulama

yusufsan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
tonla buğday değil de bir kaç intel işlemciye bir amd alırız :)

hozer

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Riskli bir durum. Burada sitenin güvenliği çok önemli. Bir nevi banka mahiyetine bürünecek. Ama güzel bir uygulama. Benim gereksiz bir şeyi, hani satsan satılmaz atsan atılmaz, bir başkasının işine yarayacak. aynı şekilde bir başkasından ben alacağım.