Müşahit

Bu konuyu okuyanlar

devirzengin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar' sandık başında görev yapacak müşahitlerin ne tür görevler yapaçakları ve hangi haklara sahip olduklarını belirten bi eğitim videosu varmı yardımçı olursanız sevinirin

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Bu konuda görevli oldugun partinin mutlaka bir seminer çalışması olacaktır.

Ben de sandık başkanıyım.Bize de seminer verecekler..

partinin kollarıyla bağlantıya geçersen senin bölgende olmasa bile yakkın bölgelerde mtlaka toplantı yaparlar.

NOT:Konuyu yanlış başlık altında açmışsın.Olsun zaten ilk mesajın.Dikkat edersin artık.

Sitoo1032

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
if you wish to be the best man, you must suffer the bitterest of the bitter.Thsale is a professional, loyal and reliable wow gold supplier online, we pioneered selling cheap wow gold. Welcome to thsale buy world of warcraft gold Buy Cheap WoW Gold, World of Warcraft Gold, Please look here! We are a Great MMORPG company. wow money and wow items,which is very cheap World of Warcraft gold !All US Server 24.99$/1000G on sell! Cheap wow gold,rs powerleveling,wow power leveling,Buy Cheapest/Safe/Fast WoW US EU Gold Power leveling

byndr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar' sandık başında görev yapacak müşahitlerin ne tür görevler yapaçakları ve hangi haklara sahip olduklarını belirten bi eğitim videosu varmı yardımçı olursanız sevinirin

Müşahit = Gözlemci

Dikkat edeceksin sandık başkanı sandık kurulu farklı uygulama yapıyormu. Oy yönlendirmeye çalışan varmı, Özellikle oy verme süresi bittikten sonra oy sayılırken doğru sayılıyormu ( oy pusulasını açıp şu parti diye söyleyen görevli o pusulayı göstermek zorundadır) oylar sayılırken hata yapıldığını anlarsa oyları tekrar saydıra bilir. Görevli bulunduğu sandıkta her olumsuzluğa itira etme hakkına sahiptir Yaptırım gücü için parti yetkililerine haber verir.