Internet explorer açılmıyor!

Bu konuyu okuyanlar

teomanyak-girl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pc yi formatladım driverlarımı yükledim...güncellemeleri indirdim internet explorer 7 kuruldu fakat açılmıo açtığım zaman donuyo..firefox dan internete bağlanabiliorum fakat explorer dan internete bağlanamıyorum yardımcı olurmusunuz. :S

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
İşte firefoxu kullanmak için Allah'ın sana bir lütfu..bu bir işaret dostum...:)

credo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bi arkadaşın da bu gibi bi sorunu vardı, Denetim Masası - Program Ekle/Kaldır - Windows Bileşenleri Ekle/Kaldır altında Explorer'ın tikini kaldırıp devam ederek sistemden kaldırdık. Sonrasında yeniden kurduk, ama bu kez 8 Beta'ydı. Sorun hallolmuştu..

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
İnternet explorer 8 i kurmayı dene sorunun kesinlikle çözülecektir....

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
katılıyorum.süper fırefox ya.ne gerek var .explorera anlamış değilim.

çocuklar süpersiniz. Bu sorun başıma gelmişti geri yükleme yaparak sorundan kurtuldum sorunun ne olduğunu anlamış değilim ama acildesteğin bana tavsiye ettiğini sana da sölemek istiyorum

Program ekle kaldıra gel program erişim ve varsayılan ayarları orada ki seçenekleri değiştirmeyi dene ben denedim işe yaramadı sende belki yarar.

2. alternatif

ie 7 yi kaldır 6 kur 8 i yükle :)

teomanyak-girl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şöyleki diğer sürümleri kurmayı denedim 6 ve 8 si hatta 7 yi defalarca kurdum ama sonuç yine aynı diğerlerini denicem bu sefer umarım işe yarar.firefoxda kullanım için evet gerçekten iyi ama insnaları alışkanlıklarından vazgeçirmek zordur:D

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
İlla ki Explorer diyorsan Maxthon kurabilirsin,
Maxthon 2.5.1.4751
Maxthon Internet Tarayıcı yazılımı, yüksek derecede özelleştirelebilir arabirime sahip, güçlü sekmeli bir tarayıcıdır. Internet Explorer tarayıcısı motoru üzerine kuruludur (muhtemelen sizin şimdiki web tarayıcınız) yani IE tarayıcısında ne çalışıyorsa Maxthon sekmeli tarayıcıda da aynı şekilde çalışacaktır, ama aşağıdaki bir çok ilave verimli özellikler ile...

Sekmeli Tarama Arabirimi
Fare Hareketleri
Süper Sürükle & Bırak
Gizlilik Koruması
RKLM Avcısı
RSS Okuyucusu
IE Uzantı Desteği
Harici Yardımcı Uygulamalar Çubuğu
Kaplama
Ve Keşfedilecek Çok Daha Fazlası...

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
şöyleki diğer sürümleri kurmayı denedim 6 ve 8 si hatta 7 yi defalarca kurdum ama sonuç yine aynı diğerlerini denicem bu sefer umarım işe yarar.firefoxda kullanım için evet gerçekten iyi ama insnaları alışkanlıklarından vazgeçirmek zordur:D

Dediğin sorun bende de vardı 7yi kaldırıp diğerlerini kurmayı denedim diyorsun olmadı diyorsan o zaman geri yükleme noktası tavsiyemdir.

kramp34

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Hmm umarım sorunun çözülmüştür ama Firefox kullanmanı öneririm. :)

teomanyak-girl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bi arkadaşın da bu gibi bi sorunu vardı, Denetim Masası - Program Ekle/Kaldır - Windows Bileşenleri Ekle/Kaldır altında Explorer'ın tikini kaldırıp devam ederek sistemden kaldırdık. Sonrasında yeniden kurduk, ama bu kez 8 Beta'ydı. Sorun hallolmuştu..
çok teşekkür ederim bu yöntem işe yaradı çok mersi hepinize tekrardan ;)

X_Codesia

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
explorer de açık çok fazla sen firefox dan sasma bacım :D

bu sana bi lutuf

teomanyak-girl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok mersi bu yöntem işe yaradı..ilgilenen herkese tşk ederim...

teomanyak-girl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
opera ve firefox gerçekten iyi ve kullanışlı ama dediğim gibi bi türlü alışamadım onları kullanmaya...sürekli gözüm masaüstünde explorer kısayolunu arıyo :)

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
opera ve firefox gerçekten iyi ve kullanışlı ama dediğim gibi bi türlü alışamadım onları kullanmaya...sürekli gözüm masaüstünde explorer kısayolunu arıyo :)
Alışkanlardan vazgeçmek çok zor oluyor. Ben de IE'den tam anlamıyla vazgeçmedim. MSN e-postalarımı IE'den açıyorum. O kadarcık sadece. Firefox'u kullanmaya başla yavaş yavaş. Vazgeçtiriyor vallahi adamı IE'den filan. :D

teomanyak-girl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Alışkanlardan vazgeçmek çok zor oluyor. Ben de IE'den tam anlamıyla vazgeçmedim. MSN e-postalarımı IE'den açıyorum. O kadarcık sadece. Firefox'u kullanmaya başla yavaş yavaş. Vazgeçtiriyor vallahi adamı IE'den filan. :D
işte alışmaya çalışmaya çalışıyorum bende :D