Yüklü ses çıkış aygıtı yok! [ÇÖZÜLDÜ]

Bu konuyu okuyanlar

endrey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar merhaba.bilgisayarım vista.laptop.dün ses varken bugün bilgisayarı açtıgımda ses yoktu.yüklü ses aygıtı yok diye bir uyarı geliyor.ne yapmam lazım şimdiden teşekkürler.

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
bilgisayar sana söylüyo zaten yüklü aygıt yok yükle diyo. kısacası ses kartı sürücüsü tekrar yüklenmesi gerekecek...

PRaNGA

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Gecenlerde başıma musallat olan bir virüs vardı. Pc açtıktan 5 6 dk sonra Ses Driver'ini Ağ baglantılarıma erişmemi kesiyordu.Bazende ekran beyazlaşıp klasik xp tema'sına dönüşüyordu.Acaba sende de öyle ise Format atmakla geçmiyor söyliyeyim Paralel Ağ bağlantın varsa o pc lere de format attır.Başka türlü gecmiyor.Virüs programları falan tesir etmiyor.

Cuslaw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sistemdeki ses sürücü dosyalarına zarar vermiş olabilirsin.
Notebook'unun web sitesine girip , modelini yazıp vista uyumlu ses driverını indirip tekrar kurman sorununu çözecektir.

Erkham

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar ses kartını tekrar yüklemek isterim ama sorunlarım var laptopdayım laptop markasını modelini tamamen yazdığımda japon olduğu için sanırım bulamıyorum ses kartının yüklemesini yapamıyorum nasıl öğrenebiliceğim hakkında bilgi verebilirseniz çok sevinirim ses kartımın ismini ayrıca çalıştır dxdiag yazdığımdada göremiyorum

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Merhaba arkadaşlar ses kartını tekrar yüklemek isterim ama sorunlarım var laptopdayım laptop markasını modelini tamamen yazdığımda japon olduğu için sanırım bulamıyorum ses kartının yüklemesini yapamıyorum nasıl öğrenebiliceğim hakkında bilgi verebilirseniz çok sevinirim ses kartımın ismini ayrıca çalıştır dxdiag yazdığımdada göremiyorum
http://download.piriform.com/spsetup106.exe
yazılımı indirip çalıştırırsan makina ile ilgili birçok ayrıntıyı görebilirsin.

PCs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Burada bulunan siteden download'a tıklayıp programı yükledikten sonra programı çalıştır.
Daha sonra programı kurduktan sonra sol taraftaki kategorilerde bulunan "Ses" bölümüne tıkladığında modelini görüceksin.

• Programı yükle
  • Çalıştır
  • Sol kategoride Ses bölümüne tıkla
  • Sonra İlk olarak o modelin web sitesine bak olmadı alternatif sitelere bakarsın.
  • O da olmadı burdan yardımcı oluruz.

Erkham

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok teşekkür ederim çok makbul geçti.

---------- Post added at 02:24 ---------- Previous post was at 02:15 ----------

Intel 82801IB ICH9 - High Definition Audio Controller [A-3] PCI ama malesef bulamadım çoğu paralı sitelerin yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
rise kardeş indirdim böyle birşey yok 21 dk indirdi ya LÜTFEN DAHA HIZLI bir site söylermisiniz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:(:(:(olmuyo bilgisayar samsung rv 508 sadece güvenli modda açılıyor ama bi ARA SES DRİVERİ ÇALIŞIYORDU ŞİMDİ ÇALIŞMIYOR -ACİL YARDIM LÜTFEN-:(:(:(:(:(:(:(:(:(