Chrome-Facebook uyuşmazlığı.(yardım)

Bu konuyu okuyanlar

winstoncash

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Firefox'ta ve IE7'de sorunsuz şekilde açılan facebook Chrome'da açılmıyor.Aynı sorunu yaşayan veya sebebini bilen var mı?Yardımlarınızı esirgemeyin abiler ablalar :D

omegama

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sun microsystems resmi olarak henüz chrome'a uygun java çıkarmadı. bu nedenle google chrome'da java alt yapılı sitelerde sorun yaşanıyor

söz konusu sorunu sadece google chrome'da yaşadığınızı belirtmişsiniz,benim aklıma ilk gelen bu oldu.

winstoncash

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Evet ve sadece facebook açılmıyor, tabii bütün siteleri denemedim ama yerimlerindeki 20-30 sitenin içinde açamadığı bir tek facebook var.Neyse cevap için teşekkürler.

winstoncash

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Tebrikler!
Bilgisayarınızda önerilen Java sürümü (Version 6 Update 11) kurulu.
diyor, sanırım sorun başka.Yine de teşekkürler.

omegama

Asistan
Reaksiyon puanı
0

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
hayır ben aylardır facebook'u kullanıyorum ve gayet te güzel açıyo. verdiği bi hata da yok. ayrıca java 6 update 11 yüklü

winstoncash

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Sorun çözüldü, hiçbir işlem yapmadım.Kendiliğinden çözüldü heralde :) Yardımcı olanlara teşekkür ederim.

etemyil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayır ben aylardır facebook'u kullanıyorum ve gayet te güzel açıyo. verdiği bi hata da yok. ayrıca java 6 update 11 yüklü

Bende de aynı sorun vardı. Şöyle bir çözüm geliştirdim. browserda link olarak şöyle yazdım : www.facebook.com/quit
sonrasında facebook sayfası kendisi birşeyler yapıp, öyle bir sayfa yok diye bir sayfaya yönlendiriyor. Böyle bir hata mesajını yayınladıktan sonra facebook kullanıma geçiyor. Eğer daha önce facebookta kendi hesabınız otomatik olarak açılıyor ise, oradan Çıkış'ı tıklayıp, tekrar kendi bilgilerinizi girip, devam edebilirsiniz.