Yılbaşında Ne Hediye Alınır?

Bu konuyu okuyanlar

Frostban3

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Yılbaşı geliyor, hediye koşuşturmacası yeniden başlıyor. Sevdiklerinize alacağınız hediyeyi seçtiniz mi? Yoksa bizim önerilerimize göz atmak ister misiniz?

Yeni yıl için sevdiklerinize hediye mi seçmek istiyorsunuz? Kararsızlığıa düştüyseniz veya hediye seçmekte o kadar usta değilseniz belki sizin için derlediğimiz alışveriş sepeti yardımcı olabilir. Bu sepette çok farklı alanlardan birçok farklı ürün var. Siparişi verin, yılbaşına kadar kapınızda olsun. Ama acele edin, beğendiğiniz o güzel hediye bir an önce size ulaşsın!

E-View 7 inç Dijital Çerçeve
11230219308.jpg

Sevdiğinizi mutlu etmek için, beraber geçirdiğiniz güzel anların fotoğraflarını slayt halinde görüntüleyen bir dijital çerçeveden daha güzel ne olabilir ki? 7 inç ekrana sahip E-View dijital çerçeve, aynı zamanda müzik ve video desteği de sunuyor.

Daha fazla bilgi için
buraya tıklayın.

Harley Davidson Erkek Bot
21230219299.jpg

Yüksek kaliteli botlarıyla da tanınan Harley Davidson'ın botları, yaşamakta olduğumuz soğuk kış günlerinde ilaç gibi gelecektir. Aşınmalara ve kimyasallara karşı da dayanıklı olan Harley Davidson New/Worker deri erkek botlar, ---

Daha fazla bilgi için
buraya tıklayın.

Philips Living Colors Mini
31230220503.JPG

Odanızın istediğiniz an istediğiniz renge bürünmesini ister miydiniz? Philips Living Colors Mini ile o anki ruh halinize göre, odanıza istediğiniz renkte ışık verebilirsiniz. 256 farklı renk verebilen aydınlatmayı, otomatik moda getirerek ortamı diskoya çevirmek de mümkün. Yılbaşı için ilginç bir hediye olacağı kesin.

Daha fazla bilgi için
buraya tıklayın.

Oscar Başarı Ödülü
41230226956.jpg

Yılbaşında, sevdiklerinize o seneki herhangi bir başarısını vurgulayan bir Oscar ödülü heykeli hediye etmek hoş olmaz mıydı? Gerçek altın sarısı rengine sahip heykelin önüne istediğiniz yazıyı yazdırabiliyorsunuz. Farklı, farklı olduğu kadar da anlamlı bir hediye olacağı kesin.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

İnci Kardan Adam Kolye

51230222062.jpg

Yeni yılın habercisi, Kuzey yarımküredekiler için kardan adamdır. Peki incilerden yapılmış bir kardan adam kolyesi acaba sevdiklerinizin hoşuna gidebilir mi? Bizce çok şirin.

Daha fazla bilg için buraya tıklayın.

Turkuaz Işıklı Yılbaşı Ağacı

61230222842.jpg

Yeni yıla girerken, salonunuzda hoş bir yılbaşı ağacı olmasını ister miydiniz? Peki bu yılbaşı ağacının saksısının ışık saçmasını? Bir de bu yılbaşı ağacının saksısı, sizin uzaktan kumanda ile ayarlayacağınız renkte ışık saçsaydı ne düşünürdünüz? 150 cm boyundaki yılbaşı ağacı, yeni yıla girerken salonunuza renk katacaktır.

Pierre Cardin Deri Cüzdan

71230223770.jpg

Bir erkeğin en önemli aksesuarlarından biridir cüzdan. Pierre Cardin 1015 deri cüzdan, alınabilecek güzel hediyelerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Hem de içinde Milli Piyango Çeyrek Bileti ile beraber. Yani belki de bu cüzdana sığmayacak kadar paralarla beraber geliyor.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın.

Yılbaşı Sepeti

81230224095.jpg

Bol çerezli, bol çikolatalı ve bol alkollü yılbaşı sepeti, yılbaşının olmazsa olmazlarındandır. Siyah yılan derisi desenine sahip şık bir kutu içerisinde gelen abur cuburların yanında, 2 tane şarap bardağı geliyor. Eşinizle veya sevgilinizle geçireceğiniz yılbaşı akşamını daha romantik hale getirecek bir mum da kutu içeriği arasında.

Ayla Dikmen Klasikler

91230224654.jpg

Özellikle Issıs Adam filmiyle tekrar hatırlanan Ayla Dikmen'in meşhur şarkısı Anlamazın ve diğer klasiklerle birlikte güzel bir derleme. Sevdiklerine geçmişi hatırlatmak isteyenlere önerilir.

Motorola Moto Q

101230224776.jpg

Yeni yıla yeni akıllı telefonla girmek, teknolojiyle ilgilenen sevdikleriniz için çok iyi bir hediye olabilir. Microsoft Windows Mobile 6,0 işletim sistemi kullanan telefon, 1,3 megapiksel kameraya sahip. Motorola Moto Q, 240 saat bekleme ve 5 saat konuşma süresi sunuyor. Bu telefonla beraber 1 GB hafıza kartı da hediye.

Daha fazla bilgi için
buraya tıklayın.

Twigy Noel Baba ve Kardan Adam Terlik

111230225374.jpg

Sevimli mi sevimli Twigy terlikler, kışın evinizde hediye edeceğiniz bayanın ayaklarının soğuktan en iyi koruyucusu olacaktır. Noel Baba ve kardan adam olmak üzere 2 farklı sürümü olan terlikleri, bayanların çok seveceği kesin.

Philips Cool Skin HS 8060 Tıraş Makinesi

121230225910.jpg

Kaygan tıraş başlıklarıyla sevdiğinizin yüzünün daha az tahriş olmasını sağlayan Philips Cool Skin HS 8060, beraberinde gelen favori düzeltme parçasıyla da favorileri düzeltme işinin daha kolay bir hale gelmesini sağlıyor. Philips Cool Skin HS 8060, suya dayanıklı yapısıyla duşta kullanıma da imkan tanıyor.

Daha fazla bilgi için
buraya tıklayın.

Nintendo Wii Oyun Konsolu
131230226198.jpg

Hareket algılayıcılı kontrol üniteleriyle oyun dünyasına bomba gibi düşen Nintendo Wii oyun konsolu, bilgisayar oyunlarıyla biraz olsun ilgili olan herkesin hoşuna gidecek bir hediye olabilir. Ailece oynanabilecek onlarca oyunu bulunan Wii, beraberinde çanta ve oyun hediyesiyle geliyor.

Armani Code Femme Bayan Kofre
141230226620.JPG

Yeni yıla güzel bir kokuyla girmey isteyen bayanlara hediye edebileceğiniz Armani Code, parfüm yanında bir duş jeli ve vücut losyonuyla geliyor.

Daha fazla bilgi için
buraya tıklayın.

Samsung Dizüstü Bilgisayar
151230226735.jpg

Samsung'un NP-R 510BS01TR dizüstü bilgisayarı, son derece şık tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Core 2 Duo P7350 işlemciye ve 2 GB belleğe sahip dizüstü, kullanıcıya 250 GB depolama alanı sunuyor. Sizce de sevdiğinizin yeni yıla yeni bir bilgisayarla girmesi hoş olmaz mıydı?

Bilgi için: Hepsiburada.com

A D V E R T O R I A L

findukfaresi

Müdavim
Reaksiyon puanı
73
yılbaşını bilmem de 27 aralıkta sevgilimle 3. yıldönümümüz var. ona ne yapsam diye düşünüp duruyorum sınav arefesinde..

iyi fikirler ama öğrenci değil de çalışana

PC MERAKLISI

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
sondaki diüstü bilgisayarı biri bana hediye etse ne güzel olur :D (tabi ancak hayal olur :D :( )
bizim sınıftaki arkadaşlarda düşünüyolardı ne yapalım diye ama bu hediyeler bize uymazki :)

edit : yılbaşı başlıgını ben açıcam benden önce açanı yeni yıla geçirmem :devil:

ashabulyemin

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Aldığınız hediyeleri sadece hediye amacıyla almakta fayda var bu amaçla alırsanız bence notebook olabilir
noel veya yılbaşı amacıyla alırsanız hüküm değişir
insanlar sevdiğinle beraberdir
sizi rahatsız etmezse farketmez

findukfaresi

Müdavim
Reaksiyon puanı
73
sondaki diüstü bilgisayarı biri bana hediye etse ne güzel olur :D (tabi ancak hayal olur :D :( )
bizim sınıftaki arkadaşlarda düşünüyolardı ne yapalım diye ama bu hediyeler bize uymazki :)

edit : yılbaşı başlıgını ben açıcam benden önce açanı yeni yıla geçirmem :devil:

bi tane yılbaşı başlığı var sanırım...

biz de arkadaşlarla çekiliş yaptık ama hediye belli herkes birbirine bişe alcak ama sölememmm burdaaaa :whistling::whistling:

alacam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
biraz reklam gibi olmuş ama iyi fikirler.okey

daysleeper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
birsürü güzel seçenek var ama ben kardan adam ve noel baba terliklere bayıldım yaa :icon_:

CZC

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Son 2 ayda 3 sünnet, 4 evlenme düğünü, beş-altı tane de doğumgünü kutlamak zorunda kaldım, buna global ekonomik kriz gibi bi bahane de ekleyecek olursak BU YILBAŞI KİMSEYE HEDİYE FİLAN ALMAYACAĞIM :)

Ama yılbaşına kadar şakadan anlayan veya bu hediyeyi gerçekten hakeden bir arkadaşım olursa (zıt kutuplardan bahsediyorum ;) ) aşağıda resmi olan kostümü almak isterdim.. :)

(Sağdaki kostümü, soldaki cinsiyetten birine alacaktım; dürülülü olmasın)

sumo_suit_left_500_33377.jpg

yusufsan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Yılbaşı bize uymaz. İsteyen istediği kadar geri kafalılık desin ama müslümanı ilgilendirmez yılbaşı. Tamamiyle Hristiyan geleneği ve onlara benzemek de hiç güzel bişey değil...

Peter

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
88
ucuz bişiler olsa alırdım :D

ademaktekin

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Yılbaşı bize uymaz. İsteyen istediği kadar geri kafalılık desin ama müslümanı ilgilendirmez yılbaşı. Tamamiyle Hristiyan geleneği ve onlara benzemek de hiç güzel bişey değil...

haklısın dostum ama konu resimdeki kostümler, ve süperler :D:D

UgurABA

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Niyeyse yılbaşı diyince aklıma direk kırmızı don geliyor nasıl aklımıza yerleştirmişler böyle abuk subuk bir şeyi anlamış değilim :D

fish

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
şahsen Philips Living Colors Mini bana göre...hem alırdım hem de almak isterdim...

renk veren mum derdinden kurtarın beni teknolojik takılmak istiyorum artık :D

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Sevdiklerime hediye alacağım ama ben noel babalı hediyelerden nefret ediyorum. :pinch: Hoşlanmıyorum yaa daha güzel şeyler alsınlar bana. :mrgreen:

nihatxp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
El Baskılı Peştamal
el_baskili_pestamal_500.jpg

Bu peştamalla kendinizi asla yalnız hissetmeyeceksiniz!

Eşinize veya sevgilinize esprili bir hediye arıyorsanız bu El Baskılı Peştamal tam size göre. Üzerinde bir çift el baskısı olan bu peştamal vücuda sarıldığında, eller tam da tahmin ettiğiniz gibi kalça bölgesine denk geliyor, ortaya çok samimi görüntüler çıkıyor.

Metal Can Crusher with Bottle Opener - Metal İçecek Kutusu Presi
metal_can_crusher_with_bottle_opener_metal_icecek_kutusu_presi_500.jpg

Yoksa Siz hala kutuları elinizle mi sıkıştırıyorsunuz?

Metal Can Crusher with Bottle Opener mutfaktaki yeni yardımcınız. Metal İçecek Kutusu Presini duvarınıza monte edin, hem içecek kutuları fazla yer kaplamasın hem de siz çevreye katkıda bulunun.

iSoldier Phone Stands - Telefon Standları
isoldier_phone_stands_telefon_standlari_500.jpg

Telefonunuzu bir ordu korusun!

iSoldier Phone Stands, en ilginç telefon standlarından biri. Bir pakette iki asker var, iPhone, iPod ve akıllı telefonlarınızı güvenle koruyorlar.

To like or not to like bag - Beğenmek ya da beğenmemek çantası
to_like_or_not_to_like_bag_begenmek_ya_da_begenmemek_cantasi_500.jpg

Beğen beni, beğeneyim seni. İşte bütün mesele bu!

To like or not to like bag ile sosyal medyayı ve trendleri yakından takip ettiğinizi dosta düşmana ilan edin. Beğenmek ya da beğenmemek çantasını beğeneceğinize eminiz.

Brain Freeze Ice Cube Fray - İnsan Beyni Tasarımlı Silikon Buz Kalıbı
brain_freeze_ice_cube_fray_insan_beyni_tasarimli_silikon_buz_kalibi_500.jpg

Aklı olan bu buz kalıplarını kaçırmasın!

Brain Freeze ile klasik kup şeklindeki buzlardan kurtulun. İnsan Beyni Tasarımlı Silikon Buz Kalıbı ile içeceklerinizin beyni yerine gelsin, misafirlerin yürekleri ağzına.

Çöp Kovası Görünümlü Kül Tablası
cop_kovasi_gorunumlu_kul_tablasi_500.jpg

Külleriniz ve izmaritleriniz direkt çöp kovasına gidiyor.

Eğlenceli tasarımları sevenlere Çöp Kovası Görünümlü Kül Tablasını takdim ediyoruz. Çöp Kovası Görünümlü Kül Tablasının kapağını kapatın; külü, izmariti unutun.

Carla Mara Dekoratif A'dan Z'ye Metal Kitaplık
carla_mara_dekoratif_adan_zye_metal_kitaplik_500.jpg

A’dan Z’ye tüm kitaplar bir arada

Carla Mara Dekoratif A'dan Z'ye Metal Kitaplık ile artık kitaplarınız kitaplığınızda belli bir düzen içerisinde olacak. Harflerine göre düzenleyeceğiniz kitaplar sayesinde hem aradığınız kitabı bulmanız çok kolay, ortaya çıkan göründe oldukça şık olacak.

Polar Bear Eraser - Kutup Ayısı Silgi
polar_bear_eraser_kutup_ayisi_silgi_500.jpg

Kutupları aştı da geldi!

Yanlış hesap Bağdat’tan döner. Oralara kadar gitmeye gerek yok, yanlışlarınızı Polar Bear Eraser ile siliverin gitsin. Kutup Ayısı Silgi’yi satın alarak Uluslararası Biyolojik Çeşitlilik Merkezi’ne bağışta bulunun, vahşi yaşamı korumaya katkınız olsun.

Sliced Grandfather Wall Clock - Kraliyet Duvar Saati
sliced_grandfather_wall_clock_kraliyet_duvar_saati_500.jpg

Bu saatin bir parçası bile evinizi özelleştirmeye yeter.

Sliced Grandfather Wall Clock için evinizde yer açın. Öyle çok büyük bir yere gerek yok. Çünkü bu ürün Kraliyet Duvar Saatinin yalnızca bir kısmı, ama en özel kısmı!

Sandwich Sponge - Sandviç Sünger
sandwich_sponge_sandvic_sunger_500.jpg

Bu sandviçle temizlik eğlence!

Eski temizlik süngerlerinizden sıkıldınız mı? Sandwich Sponge, yeni temizlik süngeriniz. Sandviç Sünger, mikrop öldürücü silahlarınızın arasında yerini alsın, mutfağınıza renk katsın.

Champagne Bottle Popper - Şampanya Konfeti
champagne_bottle_popper_sampanya_konfeti_500.jpg

Kim bir kadeh konfeti ister!

Champagne Bottle Popper’ı kimse fark etmeden patlatın, her tarafta rengarenk konfeti yağmuru yağsın. Şampanya Konfeti ile partiler daha bir renkli daha bir eğlenceli.

Keyring USB Charging Cable - Anahtarlık iPhone Şarjı
keyring_usb_charging_cable_anahtarlik_iphone_sarji_500.jpg

Şarjımı evde unuttum derdi sona eriyor.

Keyring USB Charging Cable ile şarj aletiniz her zaman yanınızda. Anahtarlık iPhone Şarjını anahtarınıza takın nereye giderseniz gidin oda sizinle birlikte gelsin. Telefonunuz şarjsız anahtarlarınız yalnız kalmasın!

Plunger Magnets - Pompa Magnetler
plunger_magnets_pompa_magnetler_500.jpg

Bu pompa lavabonuz değil, buzdolabınız için.

Buzdolaplarımızı rengarenk, çeşit çeşit magnetlerle süslemeyi hepimiz severiz. Plunger Magnets, şirinlikte sınır tanımıyor. Minyatür Pompa Magnetler, buzdolabınızın üzerindeki yerini alsın, mutfağınız canlansın.

Cup Cake Memo Pad - Cupcake Notluk
cup_cake_memo_pad_cupcake_notluk_500.jpg

Yazmak için kağıt bulamıyorsanız; Cupcake Notluk kullanın!

Şeker mi şeker Cup Cake Memo Pad’i insan ne yemeye, ne de ona yazmaya kıyabilir.
Elma ve Armut notluklara gösterdiğiniz yoğun ilgiyi düşünürsek Cupcake Notlukları da çok seveceğinize eminiz. Bu lezzetli not kağıtları çalışma masanızın vazgeçilmezi olmaya aday!

iStick - Mini Joystick
istick_mini_joystick_500.jpg

Ne sihir ne keramet, el çabukluğunda marifet

Dokunmatik ekranlı telefonunuzda oynadığınız oyunlarda iddialı mısınız? İddianızı iStick’le ikiye katlayın. Mini Joystick’le yarıştan geri kalmayın.

App Cube – iKüp
app_cube_ikup_500.jpg

Bu küpü çözmek için akıllı telefonlardan bile akıllı olmak gerek!

Sizde bulmacalardan ve akıllı telefonunuzdan vazgeçemeyenlerden misiniz?
O zaman App Cube tam size göre. Milyonlarca farklı olasılığın olduğu iKüpler tam bir zeka oyunu.Akıllı telefon kullanıcılarının bu oyuna alışması hiçte zor olmayacak!

Doodle Diary - Karalama Günlüğü
doodle_diary_karalama_gunlugu_500.jpg

Karalama deyip geçmeyin, sanatınıza sahip çıkın.

Telefonda, toplantılarda, derslerde karalama yapmayı sevenlerdenseniz Doodle Diary tam size göre. Karalama Günlüğü’yle sanat tarihine adınızı altın harflerle yazın.

Mouse Key Finder - Fare Anahtar Bulucu
mouse_key_finder_fare_anahtar_bulucu_500.jpg

Artık anahtarınız farenin deliğine girse gene de kaybolamayacak

Mouse Keyfinder’ı anahtarınıza takın bırakın istediği yere gitsin nasıl olsa geri bulmanız bir ıslığınıza bakar. Fare Anahtar Bulucu sayesinde artık anahtarınız asla kaybolmayacak.

Sevgili Eldiveni
sevgili_eldiveni_500.jpg

Sımsıcak bir romantizm

Sevgili Eldiveni, en romantik çiftler için. Soğuk kış aylarında sevgilinizle yürüyüş yaparken elleriniz hiç ayrılmasın. Hem elleriniz hem de kalbiniz ısınsın.

Invisible Pen - Görünmez Kalem
invisible_pen_gorunmez_kalem_500.jpg

Yazdıklarınızı sadece nasıl okunacağını bilenler görebilecek

Invisible Pen ile yazdıklarınız normal ışıkta görünmez. Ancak Görünmez Kalemin kapağında yer alan mini UV ışık altında görünür olur. Kullanım alanları ise yaratıcılığınıza bağlı olarak sınırsız!