Linux'ta neden iTunes ve instagram yok?

Bu konuyu okuyanlar

ronicfarm

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Merhaba arkadaşlar linuxu seven bir iphone sahibi olarak bu durum beni çok zorluyor :D windows kullanmak zorunda kalıyorum katiyen iphone u laptopa bağlayamıyorum. Windows store da instagram var o da çok pratik. Bu uygulamaların linuxa çıkma durumu veya bir çalışma var mıdır acaba?

WaylandIZMIR

Asistan
Reaksiyon puanı
69
instagram uygulamasının çıkma ihtimali var fakat itunes'un çıkma ihtimali sıfıra yakın diyebilirim.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Büyük bir ihtimal çıkmaz sebebi instagamın mobil uygulama olması ha diyeceksiniz windows 10 a çıktı sebeb windows 10 un mobil olarak tabletlerde de kullanılabiliyor olması

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,711
Web'den giremiyormusun ?

ronicfarm

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Büyük bir ihtimal çıkmaz sebebi instagamın mobil uygulama olması ha diyeceksiniz windows 10 a çıktı sebeb windows 10 un mobil olarak tabletlerde de kullanılabiliyor olması
Ramme vardı alternatif uygulama olarak ona da instagram izin vermemiş şuan yarım yamalak çalışıyor, çıkarmayacaklar heralde.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Web'den giremiyormusun ?
Web deneyimi pek iyi değil hocam.

Son düzenleme:

WaylandIZMIR

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Apple'dan bu konu hakkında bilgi aldım. İlerleyen günlerde böyle bir proje düşünmüyorlarmış. Düşünmezler tabi. Linux ekosistemi %2 den fazla olmadığı için adamlar yatırım yapmıyor. Normal yani.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Bildiğim kadarıyla bir kaç yazılımcı arkadaşın böyle çalışmaları var ama kullanımı ücretli.

Son mesajlar