Bu konuyu okuyanlar

estefania

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar arkadaşlar telefonda ara bölümünden önerilen uygulamalar bölümü çıkıyor onu nasıl kapatırız bilginiz var mı ?

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Günaydın. Türkçe google asistan size de geldi mi? Az önce kontrol ettim bana gelmiş.

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Aralık ayı güvenlik güncelleştirmesi geldi arkadaşlar.
3dad50b5db0f72e790f0d20986b3a4c9.jpg

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Arkadaşlar 7 aylık Note 8 imin pil sağlığı %93,15 Bu rakam iyimi yoksa batarya çok çabukmu yıpranmış?

nevzatsenturkk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben yaza doğru note 8 almayı planlıyorum ama araştırırken ghost screen olayını gördüm çoğu cihazda oluyor mu? Biraz soğuttu o şikayetleri okuduktan sonra. Bide bataryası nasıl gidiyor iyi mi acaba ?

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Ben yaza doğru note 8 almayı planlıyorum ama araştırırken ghost screen olayını gördüm çoğu cihazda oluyor mu? Biraz soğuttu o şikayetleri okuduktan sonra. Bide bataryası nasıl gidiyor iyi mi acaba ?
7 aydır kullanıyorum herhangi bi ghost screen le karşılaşmadım bu sıkıntı yüksek parlaklıkta uzun süre aynı yere bakınca oluyor misal teknosada demo note 8 vardı ekran parlaklığı full bütün gün açık kalınca ekranda izler kalmış bu sıkıntı her amoled telefonda görülebilecek bişey sadece note 8 e yada s8 e has bi durum değil, bataryayı biraz dengesiz harcıyor kimi zaman 1 günü rahatça çıkarıyorum kimi zaman gün içinde şarj etmeye ihtiyaç duyuyorum ama yinede ekran boyutunu göz önünde bulundurursak bataryası kötü sayılmaz

AgacKakaN34.5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle aranıza katılmaktan memnuniyet duyduğumu belirtmek isterim çok keyifli ve seviyeli fikirleriniz herkes için çok önemlidir. Bende kılıf konusunda ne yapıcağımı anlayamadım değerli fikirlerinizi takipteyim sonucu bekliyorum :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

:D gördüm fakat oda cam o da çizilecek arkasında kılıf gibi bir kapak olmasıda güzel

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bahsettiğimiz Thin fit 360 alabilirsin
Thin fit 360 guzel bende onu kullaniyorum tavsiyeniz bence note 8 icin ideal

Son düzenleme:

baskin711

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba, telefonumu değiştirme aşamasındayım 4 yıl önce aldığım s4'ün ömrü sona erdi araştırmalarımda note 8 tasarım olarak ve kamera açısından çok hoşuma gitti ama kronik sorunları var mı ? Veya alma şu telefonu al dediğiniz başka bir model marka?. Note 8 alırsam dikkat etmem gerekenler nedir alış esnasında vs vs. En büyük sorun ekran ve kılıf nerden bulabilirim. Amazondan ya da vatandan almayı düzünüyorum. Amazonda 3800 dü vatanda 3900. Tavsiyeleriniz nedir telefon bu yıl alınabilecek bir model mi sık sık telefon değiştiren birisi değilimdir s4 den anlaşıldığı gibi :D :D

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Herkese merhaba, telefonumu değiştirme aşamasındayım 4 yıl önce aldığım s4'ün ömrü sona erdi araştırmalarımda note 8 tasarım olarak ve kamera açısından çok hoşuma gitti ama kronik sorunları var mı ? Veya alma şu telefonu al dediğiniz başka bir model marka?. Note 8 alırsam dikkat etmem gerekenler nedir alış esnasında vs vs. En büyük sorun ekran ve kılıf nerden bulabilirim. Amazondan ya da vatandan almayı düzünüyorum. Amazonda 3800 dü vatanda 3900. Tavsiyeleriniz nedir telefon bu yıl alınabilecek bir model mi sık sık telefon değiştiren birisi değilimdir s4 den anlaşıldığı gibi :D :D
Telefon çok güzel gönül rahatlığıyla alabilirsin

aozsoy1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar iyi sohbetler. Yarın itibariyle note 8 almayı düşünüyorum. Fakat bir iki dükkanda teşhir ürünü denedim. Arka kamera tatmin etti fakat ön kamera sanki makyajlı gibi gösteriyor. teşhir ürünü olmasından mı kaynaklı yoksa öyle mi gerçekten. İphone 6 dan sonra ona geçicem fakat içime sinmeyen noktası orası oldu. yarına kadar bilgilendirirseniz sevinirim.

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
arkadaşlar iyi sohbetler. Yarın itibariyle note 8 almayı düşünüyorum. Fakat bir iki dükkanda teşhir ürünü denedim. Arka kamera tatmin etti fakat ön kamera sanki makyajlı gibi gösteriyor. teşhir ürünü olmasından mı kaynaklı yoksa öyle mi gerçekten. İphone 6 dan sonra ona geçicem fakat içime sinmeyen noktası orası oldu. yarına kadar bilgilendirirseniz sevinirim.
Beauty(güzellik) modundan bahsediyorsun sanırım. Onu kapatabiliyorsun.

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
Teşekkürler.. Birde Pubg oynayan ve sosyal medyada da çok dolaşan birisiyim. Şarjdan illallah çeker miyim ne dersiniz ?
Batarya ömrü gayet güzel. Ama mükemmel de değil. Note 7 fiyaskosundan sonra Samsung biraz dikkatli davranıp note 8’e sadece 3300mah batarya ekledi.

S9+ mesela daha iyi batarya ömrü sağlıyor. Hem de donanımı ya benzer ya da daha iyi ama speni yok.

mrttrky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar, ben de aranıza yeni katıldım, amazonda iyi kampanya vardı ordan aldım note8, imi :)
hemen spigen kılıf ve abby marka ekran koruyucu ile birlikte sipariş verdim, telefondan çok memnunum, birkaç gündür kullanıyorum.

ancak ekran koruyucuda sıkıntı var, tempered koruyucu, dokunmatiği öldürdü.

baya araştırdım, güzel güvenilir bişey bulamadım.

var mı kullanıp memnun olan birisi? tavsiyelerinizi merakla bekliyorum.

sahinsahiner

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Arkadaşlar selamun aleykum bende şimdi bi note 8 varda 14 aylık felan bi sorunu var ekranın yüzde 75 i felan pembemsi gibi diğer üst kısım beyaz. Telefona yandan bakınca pembe ekran gözükmüyor. Direk karşıdan bakınca gözüküyor. Bu neyden dolayı kaynaklanıyor? Servise göndereyim mi yada çözümü var mi

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
Arkadaşlar selamun aleykum bende şimdi bi note 8 varda 14 aylık felan bi sorunu var ekranın yüzde 75 i felan pembemsi gibi diğer üst kısım beyaz. Telefona yandan bakınca pembe ekran gözükmüyor. Direk karşıdan bakınca gözüküyor. Bu neyden dolayı kaynaklanıyor? Servise göndereyim mi yada çözümü var mi
Servise götür derim.

Bize de bu sorunu fotoğrafla göstersen daha iyi olur.

Drangleic

Profesör
Reaksiyon puanı
263
arkadaşlar, ben de aranıza yeni katıldım, amazonda iyi kampanya vardı ordan aldım note8, imi :)
hemen spigen kılıf ve abby marka ekran koruyucu ile birlikte sipariş verdim, telefondan çok memnunum, birkaç gündür kullanıyorum.

ancak ekran koruyucuda sıkıntı var, tempered koruyucu, dokunmatiği öldürdü.

baya araştırdım, güzel güvenilir bişey bulamadım.

var mı kullanıp memnun olan birisi? tavsiyelerinizi merakla bekliyorum.
Muhtemelen sadece kenarlardan yapışıyor aldığın koruyucu bu yüzden dokunmatik ölüyor. Tamperli cam istiyorsan UV Glass kullanabilirsin ama uygulaması ilk sefer için zor olabilir onun dışında sadece çizilmeye karşı korumak için spigen in koruyucuları mevcut.

346346yuki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba
Ben galaxy note8 kullanicisiyim. Telefonum kapalı aod modundayken bildirim geldiğinde ekranın altındaki sanal butona basıyorum kilit ekranı açılıyor kilit ekranında gelen bildirimin üstüne çift tıkladığında cihaz hiçbir şifre ve ya parmak izi gerektirmeksizin açılıyor. Bu sorun benim açımdan büyük bir tehlike arz ediyor. Bu sorun herkestemi var yardımcı olurmusunuz?

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Merhaba
Ben galaxy note8 kullanicisiyim. Telefonum kapalı aod modundayken bildirim geldiğinde ekranın altındaki sanal butona basıyorum kilit ekranı açılıyor kilit ekranında gelen bildirimin üstüne çift tıkladığında cihaz hiçbir şifre ve ya parmak izi gerektirmeksizin açılıyor. Bu sorun benim açımdan büyük bir tehlike arz ediyor. Bu sorun herkestemi var yardımcı olurmusunuz?
Normalde açılmaması gerekiyor. Güvenlik olarak hangi yöntemi kullanıyorsunuz? Parmak izi,yüz tarama veya iris tarama?

GlorrieL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar
ben note 8 telefonuma ekran koruyucu ve kılıf almak istiyorum. Ekran koruyucu olarak Wrapsol'un ön,arka ve yan ekran koruyucusunu kılıf olarakta spigenin tough armor kılıfını tercih etsem nasıl olur ? Full body ekran koruyucu kılıfa girmez diyorlar. Siz ne dersiniz ?

burhan_52

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Merhabalar
ben note 8 telefonuma ekran koruyucu ve kılıf almak istiyorum. Ekran koruyucu olarak Wrapsol'un ön,arka ve yan ekran koruyucusunu kılıf olarakta spigenin tough armor kılıfını tercih etsem nasıl olur ? Full body ekran koruyucu kılıfa girmez diyorlar. Siz ne dersiniz ?
Kesinlikle kullanma ben kullandım üzerine kase düştü o bölgede pikseller karardı leke olarak kaldı kesinlikle korumuyor ve ayrıcada aynen kılıfların jiç birine tam oturmuyor önerimse bufalo marka kırılmaz cam taktır birde spigen ince kılıf al oldu bitti %100 tavsiyemdir

GlorrieL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kesinlikle kullanma ben kullandım üzerine kase düştü o bölgede pikseller karardı leke olarak kaldı kesinlikle korumuyor ve ayrıcada aynen kılıfların jiç birine tam oturmuyor önerimse bufalo marka kırılmaz cam taktır birde spigen ince kılıf al oldu bitti %100 tavsiyemdir
tam koruymayan kılıf mı ekran koruyucu mu ?wrapsol olduğundan telefonun kılıfa tam oturmamasınından mı şikayetcisiniz