s4'den hangi en iyi telefona geçilmeli ?

Siz hangisini alırdınız ?

• Kullanılan toplam oy
    34

Bu konuyu okuyanlar

efkmhyfa22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Samsung galaxy s4 kullanıyorum hala ilk çıktığında beri 9505 versiyonu artık yurtdışında yaşadığım için burada bedava diyebilirim telefonlar. Türkiyede olsam zaten almam asla o paraları vermem. Benim için önemli olan kamera video ve fotoğraf performansı kaliteli olsun gece çekimleri önemli yorumlarınızı bekliyorum anket açtım ve en son model olsun istiyorum şimdiden teşekkürler iyi günler herkeze...

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Xs max türkiye dışında her türlü alınır rakipsiz bir model:)

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Note 9 video ve düşük ışıklı çekimlerde rakipsiz,mate 20 pro fotoğraf çekimlerinde çok iyi videoda iyi değil hala 4k60 fps gelmedi,ben mate 20 proyla note 9 arasında karar verirdim

efkmhyfa22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Yorumlarınınız için teşekkürler ios'a geçsemmi kararsızım performans iyide android'in herşeyi yapabilmesi de bi yandan güzel

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Herşeyi yapar ama performans olarakta belli bir zaman sonra üzer ve appstore uygulama kalitesi ve optimizasyonuda var xsmax temiz kullanmaya bence 5 sene bile gider kamera ses ve videoda bütün android cihazlardan iyi benim görüşüm

---- Mesajlar birleştirildi ----

Herşeyi yapar ama performans olarakta belli bir zaman sonra üzer ve appstore uygulama kalitesi ve optimizasyonuda var xsmax temiz kullanmaya bence 5 sene bile gider kamera ses ve videoda bütün android cihazlardan iyi benim görüşüm

Ha birde işlemci gücü açısından samsung ve hele ki huawei yarışamaz bu cihazla pubg tarzı oyun oynuyorsanız görürsünüz farkı samsung daha kamerada 10 senedir doğru renk vermeyi beceremedi:) ne kamerasından bahsediyorlar.

Son düzenleme:

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
Mate 20 Pro'ya bayıldım yine inanılmaz bir iş yapmışlar hele o twilight rengi... Offfffff dibim düştü o telefona

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Mate 20 Pro'ya bayıldım yine inanılmaz bir iş yapmışlar hele o twilight rengi... Offfffff dibim düştü o telefona
İlk defa bi huawei cihazı bu kadar beğendim her ne kadar önden bakınca samsung ve apple karışımı bişey olsada tasarım çok iyi

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,169

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ha birde işlemci gücü açısından samsung ve hele ki huawei yarışamaz bu cihazla pubg tarzı oyun oynuyorsanız görürsünüz farkı samsung daha kamerada 10 senedir doğru renk vermeyi beceremedi:) ne kamerasından bahsediyorlar.

O yüzden Samsung Huawei den daha iyi Video çekiyor zaten!

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
İlk defa bi huawei cihazı bu kadar beğendim her ne kadar önden bakınca samsung ve apple karışımı bişey olsada tasarım çok iyi
Çentikli ekrana kavis çok süper yakışıyormuş yalnız onu farkettim. arkada parmak izi olmaması da arkayı çok güzel yapmış. Twilight rengi inanılmaz görünüyor.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Çentikli ekrana kavis çok süper yakışıyormuş yalnız onu farkettim. arkada parmak izi olmaması da arkayı çok güzel yapmış. Twilight rengi inanılmaz görünüyor.
Valla yalan yok bende çok beğendim hatta çıkınca satın almayı bile düşündüm ama insanlar "bu çocuğun parası iphone almaya yetmemiş gidip iphone x çakması almış "diyeceklerini bildiğim için vazgeçiyorum,huawei böyle yaparak marka imajını küçük düşürüyor farkında değil

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Mate 20 Pro gerçekten güzel telefon fakat 3.5 mm jack yok, Radyo yok, parmak izi okuyucu ekranın altında olduğu için koruyucu da takılamayacak, 4k 60 fps de yok. Mali G76 MP10, Adreno 630'a göre hala çok az da olsa geri kalıyor. Eee neden mate 20 pro tercih edeyim? Ben olsam Note 9 alırım. Mate 20 Pro'nun arka tasarımı da hiç hoşuma gitmedi 3-4 gözlü traş makinesi kafalarına benzemiş ve oradaki flaş 3 kameranın yanında acayip göze batıyor sanki 3 kameranın gözü kör de flaş görüyormuş gibi. Kişisel görüşüm tabi.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375

Ha birde işlemci gücü açısından samsung ve hele ki huawei yarışamaz bu cihazla pubg tarzı oyun oynuyorsanız görürsünüz farkı samsung daha kamerada 10 senedir doğru renk vermeyi beceremedi:) ne kamerasından bahsedi
O yüzden Samsung Huawei den daha iyi Video çekiyor zaten!

Kalem arkadaşa çok lazım değilse ben xs max sporcuyum hocam ama ben alamam o ayrı zaten arkadaş amerikadan filan yazıyor para sıkıntı değilse samsunga elimi sürmem:D. Terbiyesizler o kadar teknoloji var hala android. Vaktiyle blackberryi satın alıp onlardaki yazılımcıları devşirseler yaparlardı bir şeyler zaten marka imajı var, para var, müşteride var yapmadılar şahsen bulaşmam bir daha

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,169
Ha birde işlemci gücü açısından samsung ve hele ki huawei yarışamaz bu cihazla pubg tarzı oyun oynuyorsanız görürsünüz farkı samsung daha kamerada 10 senedir doğru renk vermeyi beceremedi:) ne kamerasından bahsedi

Kalem arkadaşa çok lazım değilse ben xs max sporcuyum hocam ama ben alamam o ayrı zaten arkadaş amerikadan filan yazıyor para sıkıntı değilse samsunga elimi sürmem:D. Terbiyesizler o kadar teknoloji var hala android. Vaktiyle blackberryi satın alıp onlardaki yazılımcıları devşirseler yaparlardı bir şeyler zaten marka imajı var, para var, müşteride var yapmadılar şahsen bulaşmam bir daha

Senin almamanla Samsung bir şey kayıp etmez dostum, ama sürekli olarak kutu içeriğini eksilten ve extra ödeme yapmaya zorlayan bir firmanın ürünlerinin alınması taraftarı değilim, Yakında sadece kutusu ile verdiklerinde jetonları düşer belki ama yine düşmez yine alırlar.
Şu zamanda Apple alınmaz, Alıp kullananlara sadece hayırlısı olsun der geçerim.
Durumu vardır herkesin kendi özgür iradesi var, Eywallah da o kadar para verilip de alınmaz yani ben şahsen bedava ya verseler de almam.

efkmhyfa22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Güzel yorumlarınız için teşekkürler huawei dediğiniz gibi biraz düşük kalıyor kamera açısında çok iyi diyorlar ama videoda kötü fotoğraflarıda çok parlak bilmiyorum ne kadar doğru apple da benimde düşüncem hem pahalı burda para sıkıntı değil ama hızlı şarz ayrı para kulaklığı desen işe yaramıyo sevmiyorum apple'ın kulaklarını içinden 3.5mm dönüştürücü bile çıkmıyor bilmiyorum şuan en çok note 9 yatıyor aklıma 1 2 güne karar veririm heralde araştırmadayım

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Senin almamanla Samsung bir şey kayıp etmez dostum, ama sürekli olarak kutu içeriğini eksilten ve extra ödeme yapmaya zorlayan bir firmanın ürünlerinin alınması taraftarı değilim, Yakında sadece kutusu ile verdiklerinde jetonları düşer belki ama yine düşmez yine alırlar.
Şu zamanda Apple alınmaz, Alıp kullananlara sadece hayırlısı olsun der geçerim.
Durumu vardır herkesin kendi özgür iradesi var, Eywallah da o kadar para verilip de alınmaz yani ben şahsen bedava ya verseler de almam.

Hocam ben zarar vermek açısından demedim ben almam alan alır samsung 1. olur o beni ilgilendirmez.
Kutu içeriği dediğiniz 100 tllik bir şey oluyor genelde dediğin gibi o paraları veren gider iyi bir kulaklık örn.airpods alır o yönlerden eksiklik var ama görüşüm mesela xsmax en yakın android rakibinden sadece yazılım değil donanım olarakda üstün.
Apple bir prestij markası o yok çevirici kablo yok kulaklığın ucuzu onlarla uğraşmıyor zaten adamın amacı airpods alımına yöneltmek, kutu içeriği denen şeyi kullanıcılar ucuza getirmek istiyorsa ucuz donanım firması uzakdoğulu samsung var koca Apple buna mani olmuyor:)

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,169
Hocam ben zarar vermek açısından demedim ben almam alan alır samsung 1. olur o beni ilgilendirmez.
Kutu içeriği dediğiniz 100 tllik bir şey oluyor genelde dediğin gibi o paraları veren gider iyi bir kulaklık örn.airpods alır o yönlerden eksiklik var ama görüşüm mesela xsmax en yakın android rakibinden sadece yazılım değil donanım olarakda üstün.
Apple bir prestij markası o yok çevirici kablo yok kulaklığın ucuzu onlarla uğraşmıyor zaten adamın amacı airpods alımına yöneltmek, kutu içeriği denen şeyi kullanıcılar ucuza getirmek istiyorsa ucuz donanım firması uzakdoğulu samsung var koca Apple buna mani olmuyor:)

Hocam yönlendirdikleri cihaz cidden hak etse sesimi çıkarmayacağım ki fiyatı da ortada şahsen ben alıp kullanmam, deneyimlediğim için dile getiriyorum.
Airpods kullanacağıma kutu içinden çıkan kulaklık ve dönüştürücü alır kullanırım, ve yarıca 100 TL ile alacağınız şarj cihaz ne kadar verimli olur bu tartışılır,
362 TL ve hızlı şarj adaptörü, Lightning Kablosu 299 TL, dönüştürücü 79 TL, AirPods da 1.349,00 TL Toplam Ekstra ödenecek Tutar.
Paraya yazık yahu :D:D:D

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Hocam yönlendirdikleri cihaz cidden hak etse sesimi çıkarmayacağım ki fiyatı da ortada şahsen ben alıp kullanmam, deneyimlediğim için dile getiriyorum.
Airpods kullanacağıma kutu içinden çıkan kulaklık ve dönüştürücü alır kullanırım, ve yarıca 100 TL ile alacağınız şarj cihaz ne kadar verimli olur bu tartışılır,
362 TL ve hızlı şarj adaptörü, Lightning Kablosu 299 TL, dönüştürücü 79 TL, AirPods da 1.349,00 TL Toplam Ekstra ödenecek Tutar.
Paraya yazık yahu :D:D:D

Doğrudur hocam yanlız ben bu ülkede alınmaz dedim dışarda bu tarz şeyler sıkıntı değil üsttede bahsettim, araba meselesi gibi oldu dışarda bir kaç aylıkla burda 300 aylıkla o hesap bu da

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,169
Doğrudur hocam yanlız ben bu ülkede alınmaz dedim dışarda bu tarz şeyler sıkıntı değil üsttede bahsettim, araba meselesi gibi oldu dışarda bir kaç aylıkla burda 300 aylıkla o hesap bu da

O zaman alacak olan arkadaşlar düşünsün yahu :D:D:D

Eoin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
parmak izi okuyucu ekranın altında olduğu için koruyucu da takılamayacak
Merhaba,bundan emin misiniz ? Vivo'da bile çalışıyorken bence Huawei'e uygun bir ekran koruyucu yapılabilir.Bu videoda sıkıntı yok gibi görünüyor.

Hombre suelto

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Samsung galaxy s4 kullanıyorum hala ilk çıktığında beri 9505 versiyonu artık yurtdışında yaşadığım için burada bedava diyebilirim telefonlar. Türkiyede olsam zaten almam asla o paraları vermem. Benim için önemli olan kamera video ve fotoğraf performansı kaliteli olsun gece çekimleri önemli yorumlarınızı bekliyorum anket açtım ve en son model olsun istiyorum şimdiden teşekkürler iyi günler herkeze...
Xs max o fiyatı hak etmiyor note 9 al.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Merhaba,bundan emin misiniz ? Vivo'da bile çalışıyorken bence Huawei'e uygun bir ekran koruyucu yapılabilir.Bu videoda sıkıntı yok gibi görünüyor.

Vivoda bile? Vivo huaweiden daha kaliteli teller yapan bir marka hatta 1numara bile denebilir ama marka olarak globalde yaygın değil

Egemen Kaya

Asistan
Reaksiyon puanı
185
Sizin için önemli olan kamera olduğu için Huawei Mate 20 Pro'yu önerdim.

Eoin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Vivoda bile? Vivo huaweiden daha kaliteli teller yapan bir marka hatta 1numara bile denebilir ama marka olarak globalde yaygın değil
Vivo'nun ne kadar kaliteli olduğunu bilmiyorum. Oradaki ''bile''den kastım sonraki cümlenizde belirttiğiniz gibi Huawei'in daha yaygın bir telefon olmasıydı. Kullanılan teknoloji aynı gibi duruyor.Bence sıkıntı olmayacaktır.

BlondRookie

Asistan
Reaksiyon puanı
112
Ben olsam Note 9 veya XS Max alırdım.. kararsız kalırdım baya hemde..

Emre ÇAMLI

Asistan
Reaksiyon puanı
335
Mate 20 pro varken gerisi alınmaz . Yoksa note 9 derdim:)

Ncakar

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Mate20pro veya Note 9'dan birini seçmek akıllıca olacaktır diye düşünüyorum. Kamera yönünde çok büyük farklar yaşamazsın ikisinde de