Zula ve lol oynanırmı

Bu konuyu okuyanlar

ZSalihX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaslar 2gbram li kasada neler oynanır ben genellikle internet kafede zula ve lol oynarım benım kasa acar mı en dusuk ayarlarda oynıcam zaten.

Fatihucr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
2 gb zula ve lol icin yeterlidir ancak ekran kartin ve islemcin de onemli

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
arkadaslar 2gbram li kasada neler oynanır ben genellikle internet kafede zula ve lol oynarım benım kasa acar mı en dusuk ayarlarda oynıcam zaten.

Windows 7 Home Basic 32 bit kullanmanız daha mantıklı olur 2 GB RAM'e sahipseniz. En düşük ayarlarda oynarsın işlemci ve ekran kartın da çok eski değilse.

Diğer özelliklerini belirtebilir misiniz bilgisayarınızın?

Son düzenleme:

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Bilgisayarın Zula oynatırsa bile oynama, parayı basan emeğinin önüne geçiyor.

ZSalihX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
2 gb zula ve lol icin yeterlidir ancak ekran kartin ve islemcin de onemli
valla kardeşim kasayı tanidgimiz biri hediye diye getirdi sadece raminin 2gb olduğunu biliyorum islemcisi sanırım intel pentium ekran kartı yok galiba

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
valla kardeşim kasayı tanidgimiz biri hediye diye getirdi sadece raminin 2gb olduğunu biliyorum islemcisi sanırım intel pentium ekran kartı yok galiba

O zaman sıkıntı yaşayabilirsiniz, oyun performansı beklemeyin.

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
peki ben bişey sorucam ben bu kasayı bi bilgisayarciya gotursem ekran kartınıda alsam takabilir mi?

Bilgisayar içerisinde tüm donanımlar bir sirkülasyon içerisinde çalıştığı için pek yorum yapamıyorum işlemci ve anakartınızı görmeden. Diğer parçalarını da tam bir şekilde öğrenirseniz belki yardımım dokunur.

egee358

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Kardesim windows tusuna bas ve oraya dxdiag yaz orada yazanlari bize gonder sonra sonraki sayfaya gec oranin da ekran goruntusunu bize gonder