Samsung Galaxy Watch VS Samsung Gear s3

Hangisi size göre daha mantıklı?

• Kullanılan toplam oy
    4
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Birdmachine

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak. 1 yıl önce akıllı saat almak istedim ve araştırdım ve en iyi ve güzel seçeneğin Samsung Gear S3 olduğuna karar verdim. Ama bir arkadaşımın da kafam girmesiyle Gear S4 ü beklmeye başladım. Şimdi S4 çıktı (Galaxy Watch) ama Gear S3 ile arasında yaklaşık 1000 tl gibi koca bi fark var. Eğer Samsung yeni çıkardığı saatlerde farklı özellikler çıkartsaydı bu konuyu açmadan önce alabilirdim ama maalesef aralarındaki fark renk farkı ve ufuk extra donanımı geçmiyor. Acaba şu anki koşullarda Samsung Watch, Gear S3 yerine tercih edilebilinir mi ? Her türlü fikre açığım, şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.

samsung-galaxy-watch-46mm-render.jpg

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Bence gear s3 alınmalı fiyat farkına dermez diğeri

Birde
huawei watch 2 var
Xiaomi amazfit pace 2 var

recaydnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba.
Birdmachine, sen herhangi saatten birini aldın mı şu anda onu merak ettim ilk önce , ben de ikisi arasında kaldım daha almadımda. gear s3 1350TL civarında var şu anda galaxy watch 46mm de 2199TL kendi sitesinde. Yanında da hem şarj ünitesi veriliyor hemde kayış bende kararsızım , bu para verilirmi yoksa gear s3 mü alınır ne diyorsunuz?

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
O farka kesinlikle değmez S3 al geç.

İnternetten de bir kaç farklı renk kayış al keyfine bak.

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Öncelikle Gear S3 ve Galaxy Watch 46mm boyutları aynı 46mm Galaxy Watch daha büyük hissi uyandırmasın.
Onun dışında arada değil 1000,100 liralık fark dahi yok Galaxy Watch'ın getirisi nedir?E-SIM e bu da ülkemizde kullanılamıyor yani Galaxy Watch ve Gear S3 Frontier aynı cihazlar şu anda.Ha Galaxy Watch'ın biraz daha iyi pil ömrü vardır fakat S3'ün de pil ömrü gayet iyi o konuda sıkıntı yok.Bir de Galaxy Watch'da Stres ölçümü diye bir şey var onun da yeni güncellemeyle S3 ve Gear Sport'a geleceğini düşünüyorum.
Kısacası değecek fark yok S3 alınır hatta Gear Sport'a da bakabilirsin. Bak bu da S3 ile GW 46mm büyüklükleri ikisi de aynı yani hatta GW daha kalın
Galaxy-Watch-vs-Gear-S3-2.jpg

Birdmachine

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba.
Birdmachine, sen herhangi saatten birini aldın mı şu anda onu merak ettim ilk önce , ben de ikisi arasında kaldım daha almadımda. gear s3 1350TL civarında var şu anda galaxy watch 46mm de 2199TL kendi sitesinde. Yanında da hem şarj ünitesi veriliyor hemde kayış bende kararsızım , bu para verilirmi yoksa gear s3 mü alınır ne diyorsunuz?

ya ben hala karar veremedim şimdi nerdeyse iki yıllık bi fark var süre bazında saati 1 ay sonra falan alcam alana kadar s3 ün fiyuatı uçar çünkü samsungun kendi sitesinde s3 1800 tl adamlar zaten araya 400 tl gibi fark koyuyo dollar artmasaydı eğer 200 tl civarı olacaktı fark. Ama işlemci olsun batarya olsun ram olsub fark var. bir kaç tane arkadaşım s3 kullanıyo bazılarında kasma durumları oluyor. Samsung bunu giderdik garanti veriyoruz dedi. Ben alıcağım saati 1 yıl kullanmak için alıyorun en az 3-4 yıl kullanırım. Yani 1 bucuk yıl sonra kasan bi saati almam. Ayrıca o verdiği ürünler hiç bir işe yaramıyor , kendi verdiği şarj standı zaten daha ergonamkik onun dışında saolsun 10 liralık katışı 160 lira ya satıyolar o hediyelere bakma. Saati alcam diye paslanmaz çelik kordon almıştım aliexpress den 10 dollara. Tahmini Teslimat Zamanı

---- Mesajlar birleştirildi ----

Öncelikle Gear S3 ve Galaxy Watch 46mm boyutları aynı 46mm Galaxy Watch daha büyük hissi uyandırmasın.
Onun dışında arada değil 1000,100 liralık fark dahi yok Galaxy Watch'ın getirisi nedir?E-SIM e bu da ülkemizde kullanılamıyor yani Galaxy Watch ve Gear S3 Frontier aynı cihazlar şu anda.Ha Galaxy Watch'ın biraz daha iyi pil ömrü vardır fakat S3'ün de pil ömrü gayet iyi o konuda sıkıntı yok.Bir de Galaxy Watch'da Stres ölçümü diye bir şey var onun da yeni güncellemeyle S3 ve Gear Sport'a geleceğini düşünüyorum.
Kısacası değecek fark yok S3 alınır hatta Gear Sport'a da bakabilirsin. Bak bu da S3 ile GW 46mm büyüklükleri ikisi de aynı yani hatta GW daha kalın
Galaxy-Watch-vs-Gear-S3-2.jpg
aynıda haklısın 900 tl gibi fark var ama işte işlemcisi daha dayanıklı. Zaten arada kalma sebebim o

Son düzenleme:

recaydnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba.
Birdmachine

Bende henüz daha almadım ama galaxy watch hem işletim sistemi bakımından hemde daha yenilikçi bir saat olduğu için , şimdilik o gibi duruyor. Ben bekliyicem bir süre daha , samsung mağazalarına saat gelicek zaten hem bir görüp bakmak incelemek istiyorum ona göre alıcam , birde LTE desteği bu yılın sonunda gelebilirmiş Türkiyeye öyle bir durum olursa direkt LTE destekli alırım. (Apple WAtch 4 seriside çıktı gerçi ama onun fiyatı daha pahalı ama gerçekten güzel bir saat olmuş , biraz şöyle normal klasik saatlere benzetselerdi birazda şarjı gitse favori o olurdu kesin.)

Birdmachine

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
merhaba.
Birdmachine

Bende henüz daha almadım ama galaxy watch hem işletim sistemi bakımından hemde daha yenilikçi bir saat olduğu için , şimdilik o gibi duruyor. Ben bekliyicem bir süre daha , samsung mağazalarına saat gelicek zaten hem bir görüp bakmak incelemek istiyorum ona göre alıcam , birde LTE desteği bu yılın sonunda gelebilirmiş Türkiyeye öyle bir durum olursa direkt LTE destekli alırım. (Apple WAtch 4 seriside çıktı gerçi ama onun fiyatı daha pahalı ama gerçekten güzel bir saat olmuş , biraz şöyle normal klasik saatlere benzetselerdi birazda şarjı gitse favori o olurdu kesin.)
bende düşündüm black fridayi beklicem dediğin gibi bende lte almak istiyorum belki almanyadan getirtcem ama nasıl olcak bilmiyorum acaba pasaport mu yaptırcaz telefonlar gibi

Tamer2019

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba çok merak ediyorum bende huaweı p20 lite var ama samsung gear watch almak istiyorum bana dediler bazı fonksiyonları çalışmaz acaba hangi fonksiyonlar çalışmaz almadan önce size sorayım dedim ??

Merhaba çok merak ediyorum bende huaweı p20 lite var ama samsung gear watch almak istiyorum bana dediler bazı fonksiyonları çalışmaz acaba hangi fonksiyonlar çalışmaz almadan önce size sorayım dedim ??
bilen yok galiba

Son düzenleme:

Birdmachine

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

bilen yok galiba
tam bilgim yok bu konuda ama saatin bi şablonu vardı internette. İşte ios larda bu özellik yok android de bu yok gibisinden onu bul orda hepsi yazıyo. bulursan buraylada paylaşırsın.

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315

bilen yok galiba
Hayır tüm fonksiyonları çalışır sıkıntı yok.

dgkn_ngn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Arkadaşlar şu anda aynı sıkıntıyı ben yaşıyorum ve malesef türkçe bir karşılaştırma videosu da bulamadım.

Gear S3 Frontier 1.259,90 TL

Galaxy Watch 46mm 1.899,89 TL

Değer mi? İlk defa akıllı saat kullanacağım.

bygeo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Nerde 1259 tl bende almak istiyorum Gear S3 Frontier tercihimi yapıcam

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Gear S3 piyasada bulunmuyor artık.

Galaxy Watch isimlendirmesi yapıldı ve Watch, Watch Active vb isimler verildi.

Watch 46 mm şu an 2199 TL

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910

bygeo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar sizde frontier 3 mü galaxy watch mı almalıyım acaba ileriye dönük saat olsun istiyorum tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum