Bu konuyu okuyanlar

nevrans

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Bende geçen gün mavi renk note 9 aldım gerçekten telefonda bataryada harika.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20180904-223233_Settings.jpg
    Screenshot_20180904-223233_Settings.jpg
    36.7 KB · Görüntüleme: 314

Okan Turk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bugun telefonun zil sesinin normal dinledigim sarkiya gore cok daha az gelidigini farkettim sizdede boyle birsey var mi ?

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Samsungun fancılığını yapan birilerine hayırlı olsun note 9 1500 lira zam yapmış alın size öve öve bitiremediğiniz samsung

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Samsungun fancılığını yapan birilerine hayırlı olsun note 9 1500 lira zam yapmış alın size öve öve bitiremediğiniz samsung
1000 dolar=6750 tl saf para 8000 Tl ye şükretmek lazım samsungun bi suçu yok başkan

Ordinaryus35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Başkan çıktığında dolar 5.50 ydi şimdi 6.57
Başkan çıktığında dolar 5.50 ydi şimdi 6.57
Samsung Türkiye ye o cihazları 30 temmuzda getirdi o zaman dolar 4.65 yada4.85 ti ilk parti stokları bitince fiyat zammı normal olarak güncel geldi Basit olarak daha önce 1 TL ye aldığınız mal kur farkından dolayı artarsa yeni siparişinizi verdiğinizde sizde parekendeye doğal olarak yansıtmak zorundasınız

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Lg hiç bi şekilde zam yapmıyo aksine düşüyo fiyatlar bana göre artık lg Türkiye pazarında üst seviye düşünenler için ciddi bi fırsat.v40 ı bekliyorum bakalım umarım 5500 den fazla bi fiyatla çıkmazda alırız

Penah0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Mantıklı değil S9+ kullanmaya devam etmelisin!
kalem seviyorsansa note 9

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bende geçen gün mavi renk note 9 aldım gerçekten telefonda bataryada harika.
71% e 2 saate yakin ekran açik almissin bence çok ta iyi diyil,bem zamaninda note4 de böyle ekran açik zamani aliyordim

Note 9 kullanan arkadaslar nerdesiniz neden biriniz genis inceleme yazmiyorsunuz günes altinda iris yüz tanima nasil çalisiyormu pil perfomans nasil rami yetiyormu ve.s please

Son düzenleme:

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,169

71% e 2 saate yakin ekran açik almissin bence çok ta iyi diyil,bem zamaninda note4 de böyle ekran açik zamani aliyordim

Note 9 kullanan arkadaslar nerdesiniz neden biriniz genis inceleme yazmiyorsunuz günes altinda iris yüz tanima nasil çalisiyormu pil perfomans nasil rami yetiyormu ve.s please

Galaxy Note9 ' şuan 7999 TL

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
Arkadaşlar Danimarka'dan note9 geldi, çift hatlı sim kartı takıp pin kodunu girdikten sonra bir de şebeke kilidi için bir şifre istiyor. Telefonu henüz pasaporta işletmedim ve bildiğim kadarıyla 1 ay bu şekilde kullanabilirim ama yukarıda bahsettiğim şebeke kilidi sorunu yüzünden hat aktif olmuyor.
Bu konuyla ilgili yardımcı olabilecek olan var mıdır aranızda?

eneskrky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

Note 4 ile ekranı bir değil ki kıyaslayasın. Bu ekrana göre pil performansı çok çok güzel. Normal şekilde kullanırsan 2 gün gider. Arada oyun oynarsan 1 gün. Sabahtan akşama oyun oyna video izle internette dolanirsan o gün 1.5 batarya kullanıyor. Tabi kullanımdan kullanıma değişir bu dediklerim ama ben bataryasindan açıkçası çok memnunum. Parmak izi yüz tanıma iris falan açıkçası çok çok hızlı değil ama yavaş da değil. Gün ışığında gayet işlevsel, gece karanliktaysa ekran parlakligini otomatik olarak düzenliyor açıldıktan sonra eski haline dönüyor parlaklık. Donma kasma hiç olmuyor değil ama bunlar uygulamalardan kaynaklı problemler olabilir kendi arayüzünde herhangi bir problem yaşamadım şuana kadar. 2saate yakın parlaklik orta seviyede oyun oynadigimdaysa asiri bir isinma olmuyor, ki ısıyı da telefonu bıraktığın vakit eski haline kisa surede getiriyor. Ekran deneyimi çok güzel , tasarımı mükemmel, kamerası hakkında çok profosyonel olmadigim için bir şey diyemeyeceğim ama ben çok memnunum. Güzel telefon ama şuan 8bin olmuş bu fiyatları hiç mi hiç hak etmiyor açıkçası ama fiyat sorun değil diyorsan öneririm. ?

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Note 4 ile ekranı bir değil ki kıyaslayasın. Bu ekrana göre pil performansı çok çok güzel. Normal şekilde kullanırsan 2 gün gider. Arada oyun oynarsan 1 gün. Sabahtan akşama oyun oyna video izle internette dolanirsan o gün 1.5 batarya kullanıyor. Tabi kullanımdan kullanıma değişir bu dediklerim ama ben bataryasindan açıkçası çok memnunum. Parmak izi yüz tanıma iris falan açıkçası çok çok hızlı değil ama yavaş da değil. Gün ışığında gayet işlevsel, gece karanliktaysa ekran parlakligini otomatik olarak düzenliyor açıldıktan sonra eski haline dönüyor parlaklık. Donma kasma hiç olmuyor değil ama bunlar uygulamalardan kaynaklı problemler olabilir kendi arayüzünde herhangi bir problem yaşamadım şuana kadar. 2saate yakın parlaklik orta seviyede oyun oynadigimdaysa asiri bir isinma olmuyor, ki ısıyı da telefonu bıraktığın vakit eski haline kisa surede getiriyor. Ekran deneyimi çok güzel , tasarımı mükemmel, kamerası hakkında çok profosyonel olmadigim için bir şey diyemeyeceğim ama ben çok memnunum. Güzel telefon ama şuan 8bin olmuş bu fiyatları hiç mi hiç hak etmiyor açıkçası ama fiyat sorun değil diyorsan öneririm. ?
Note 8 de bile 3300 mah batarya olmasına rağmen çok zorlamazsam 1 günü çıkarıyorum note 9 un piline nasıl kötü diyolar anlamıyorum

Okan Turk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Note 8 de bile 3300 mah batarya olmasına rağmen çok zorlamazsam 1 günü çıkarıyorum note 9 un piline nasıl kötü diyolar anlamıyorum
Bataryayi kim kotuluyorsa yalan konusuyo ben daha once bu kadar rahat bi cihaz kullanmadim sarjim biticek mi diye hic dusunmuyorum gece is yerinde sabaha kadar dizi izliyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bataryayi kim kotuluyorsa yalan konusuyo ben daha once bu kadar rahat bi cihaz kullanmadim sarjim biticek mi diye hic dusunmuyorum gece is yerinde sabaha kadar dizi izliyorum
Amoled videolarda iyi perofmrnas gösteriyor zaten. Bir de cihaz hafızasından izleniyorsa ekstra iyi iş çıkarıyor.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Shiftdelete dün note 9 un batarya ömrünü nasıl uzatabilirsiniz diye bi konu yayınladı,aceba note 9 u nasıl gömebiliriz diye düşünüyolar zaten onlar için tek gerçek p20 pro bi ara günde 3 4 defa p20 proyla ilgili haber yapıyolardı,hocam rica etsem pil kullanımını ss alıp atarmısın

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
Galaxy Note 9'un pil performansına kötü diyenlere aldırış etmeyin. Ellerinde hiçbir kanıtları bile yok.

M-S-Y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
İphone 8 Plus'u satarak Note 9 128GB'lık versiyonu ile aranızdayım yapmamız gereken ayar veya öneriniz varsa beklerim..

Penah0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
ben de ip 7 plusu satip geçiyimmi note 9 a ne dersin,peşman olmam ki ireli zamanda,
not...7 yil android kullacisi idim s4 den samsung s8 plusa kadar geldim. ios a geçme sebebim 300-350 mb lik Dream Soccer 2018 oyununun kasmasi. iphone 7 plusda yag gibi çalisiyor. ama kapali kutu android deki gibi azadlik yok

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Note 9, bana göre eksiksiz ama gereksiz bir telefon. S9 Plus'a göre iki artısı var: S-Pen ve batarya. Asıl bombayı S10'da patlatacakları için Note 9'un üstünde çok durmadılar bence.

Sözüm sana değil zaten başkan [emoji106]bu telefon 6499 tl ile çıktı şimdi neden böle bişe yaptılar anlamıyorum

Duyurulduğu zaman döviz kuru kaçtı, şimdi kaç?

Lg hiç bi şekilde zam yapmıyo aksine düşüyo fiyatlar bana göre artık lg Türkiye pazarında üst seviye düşünenler için ciddi bi fırsat.v40 ı bekliyorum bakalım umarım 5500 den fazla bi fiyatla çıkmazda alırız

LG fanboyluğunuz dillere destan gerçekten. Yanılmıyorsam G7 Thinq, 4500 TL ile gibi absürt bir fiyatla giriş yaptı. Ederi 4500 TL değil, bu yüzden döviz kurunun artmasına rağmen fiyatı düşüyor. Bunu anlamak bu kadar zor olmamalı. G6 çıktığı zaman fiyatı neydi, şimdi ne? Yani Samsung'u gömün ama böyle değil, komik oluyorsunuz.

M

Murat Burç

SDN Okuru
ben de ip 7 plusu satip geçiyimmi note 9 a ne dersin,peşman olmam ki ireli zamanda,
not...7 yil android kullacisi idim s4 den samsung s8 plusa kadar geldim. ios a geçme sebebim 300-350 mb lik Dream Soccer 2018 oyununun kasmasi. iphone 7 plusda yag gibi çalisiyor. ama kapali kutu android deki gibi azadlik yok
S10 bekleyin bence. Note 9 almazdım şahsen ben. Bu kadar para vermişken 5G uyumluluğu olacak olan S10'u bekleyin derim. Hem kamera, tasarım g,bi noktalarda devrimsel yenilikler yapacaklşar.

Okan Turk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Shiftdelete dün note 9 un batarya ömrünü nasıl uzatabilirsiniz diye bi konu yayınladı,aceba note 9 u nasıl gömebiliriz diye düşünüyolar zaten onlar için tek gerçek p20 pro bi ara günde 3 4 defa p20 proyla ilgili haber yapıyolardı,hocam rica etsem pil kullanımını ss alıp atarmısın
Screenshot_20180911-084345_Settings.jpg

alti bucuk saattir mobil veriden dizi izliyorum ayrica telefonu %90 da sarjdan cikardim

Screenshot_20180911-084345_Settings.jpg

alti bucuk saattir mobil veriden dizi izliyorum ayrica telefonu %90 da sarjdan cikardim
Bulundugum yerde de mobil veri iyi cekmedigi halde

Ben dun aksam dizi izlerken ekranin kavisli koselerinde isin oldugunu farkettim sanki ekranin ustu filmli cam kenarlarda film yok gibi duruyo az once samsung turkiyeyi aradim bu bi skinti degil butun kavisli ekranli telefonlarimizda var dedi note 9 kullanan arkadaslar sizde bi bakip bana bilgi verebilir misiniz ?

Son düzenleme:

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
Arkadaşlar Danimarka'dan note9 geldi, çift hatlı sim kartı takıp pin kodunu girdikten sonra bir de şebeke kilidi için bir şifre istiyor. Telefonu henüz pasaporta işletmedim ve bildiğim kadarıyla 1 ay bu şekilde kullanabilirim ama yukarıda bahsettiğim şebeke kilidi sorunu yüzünden hat aktif olmuyor.
Bu konuyla ilgili yardımcı olabilecek olan var mıdır aranızda?
Kendi sorumu kendim cevaplamış olayım, olur da ihtiyaç olursa başka arkadaşların işine yarar.
Sorunu Samsung servisi çözüyor ama bir hafta telefon onlarda kalıyor (G.Kore'ye mail atıyorlarmış vs vs).

Servisin bu işlem için istediği ücret ise o anki keyfe göre... Kadıköy Samsung servisi 400 TL istedi, Ümraniye Samsung servise aynı işlem için 100 TL vererek bugün telefonu bıraktım.
G.Kore'ye mail atıp cevap mail'i gelene kadar telefonu serviste tutmak da ayrı bir kafa, ona da hiçbir anlam veremedim ya neyse...

Penah0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ekli dosyayı görüntüle 49017

Ben dun aksam dizi izlerken ekranin kavisli koselerinde isin oldugunu farkettim sanki ekranin ustu filmli cam kenarlarda film yok gibi duruyo az once samsung turkiyeyi aradim bu bi skinti degil butun kavisli ekranli telefonlarimizda var dedi note 9 kullanan arkadaslar sizde bi bakip bana bilgi verebilir misiniz ?
hakketen çok super pil perfomansin varmis harbiden note 9 olmus bu sefer
2 ci el aritom kimde varsa kapali kutu almak istiyorum note 9 dan

Ekli dosyayı görüntüle 49017

hakketen çok super pil perfomansin varmis harbiden note 9 olmus bu sefer
2 ci el aritom kimde varsa kapali kutu almak istiyorum note 9 dan

çünki 4.5 g açik volte açik bence iyidir çok da kötü diyildir

Son düzenleme: