Sizce Hangisi

Bu konuyu okuyanlar

Atsizz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu aralar telefonumu yenilemeyi düşünüyorum normalde iphone 7 alacaktım ama en son fiyat güncellemelerinden sonra almaktan vazgeçtim. Aklımda bazı modeller var size danışmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Telefonla oyun oynamam. Kullandığım genel programlar sosyal medya uygulamaları (facebook,ınstagram) ve mailler için outlook. Sarj süresi iyi olmalı ve güzel resim çekmesi en önemli kriterim.Akılmda olan modeller şöyle
Mate 10 pro 3400TL
P20(prosu değil) 3450TL
Xiaomi mi8 64 gb 3100 TL
Oneplus 6 64 gb 3600 TL

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Mi 8 öneririm kesinlikle fiyatına göre çok çok iyi bir ürün. Geçen 128 GB modelini abime aldık telefon çok güzel.

Atsizz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mi 8 in kafamda soru işareti bıraktığı tek nokta garanti durumu. Huaweiler Türkiye garantili , diğerleri ithalatçı. Olurda bir sorun çıkarsa mağdur olur muyum diye düşünüyorum. Tip olarak en çok hoşuma giden p20 ama onunda batarya performansı muammada bırakıyor. Tam bir çıkmaza girdim.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Bu aralar telefonumu yenilemeyi düşünüyorum normalde iphone 7 alacaktım ama en son fiyat güncellemelerinden sonra almaktan vazgeçtim. Aklımda bazı modeller var size danışmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Telefonla oyun oynamam. Kullandığım genel programlar sosyal medya uygulamaları (facebook,ınstagram) ve mailler için outlook. Sarj süresi iyi olmalı ve güzel resim çekmesi en önemli kriterim.Akılmda olan modeller şöyle
Mate 10 pro 3400TL
P20(prosu değil) 3450TL
Xiaomi mi8 64 gb 3100 TL
Oneplus 6 64 gb 3600 TL
Ben OnePlus 6 diyorum.

Tony Stark

Profesör
Reaksiyon puanı
1,315
Mi 8 in kafamda soru işareti bıraktığı tek nokta garanti durumu. Huaweiler Türkiye garantili , diğerleri ithalatçı. Olurda bir sorun çıkarsa mağdur olur muyum diye düşünüyorum. Tip olarak en çok hoşuma giden p20 ama onunda batarya performansı muammada bırakıyor. Tam bir çıkmaza girdim.
Hocam zaten düşünülesi gereken nokta da bu Mi 8'i o fiyata aldın yarın öbür gün bir sıkıntı çıkarsa garanti ve yedek parça sıkıntı.Tasarım konusuna gelince Bana kalırsa Mate 10 Pro'nun tasarımı diğer 3lü den daha iyi ve fazlasıyla özgün.op6 neyse de Huawei P20 ve Mi8 hepten iPhone X çakması her şeyiyl.e Mi 8 in ordan burdan Çince karakterler çıkması da ayrı bir mevzu.Diğer üçü arasından tercih sizin fakat Huawei'de ikisi arasından P20'yi kesinlikle elemelisiniz

ronicfarm

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Hocam zaten düşünülesi gereken nokta da bu Mi 8'i o fiyata aldın yarın öbür gün bir sıkıntı çıkarsa garanti ve yedek parça sıkıntı.Tasarım konusuna gelince Bana kalırsa Mate 10 Pro'nun tasarımı diğer 3lü den daha iyi ve fazlasıyla özgün.op6 neyse de Huawei P20 ve Mi8 hepten iPhone X çakması her şeyiyl.e Mi 8 in ordan burdan Çince karakterler çıkması da ayrı bir mevzu.Diğer üçü arasından tercih sizin fakat Huawei'de ikisi arasından P20'yi kesinlikle elemelisiniz
Global romda çince karakter sıkıntısı yok

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Mi8 i o fiyatta bulduysan direk al

Atsizz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Detaylı mesajınız için teşekkürler hocam. Mate 10 pro yu biraz daha inceliyim ben o zaman

---- Mesajlar birleştirildi ----

Mi8 i o fiyatta bulduysan direk al
3200e 128liğini satışa koydular hafta içi denk geldim de almadım. Bence tekrar indirecekler fiyatını zaten:)

Son düzenleme:

Tony Stark

Profesör
Reaksiyon puanı
1,315
Global romda çince karakter sıkıntısı yok
Hocam Mi6 kullanan bir arkadaşta android atma hatasını çince olarak vermişti(bu arada sonradan rom yükleyince olabiliyor zaten ama global versiyon cihaz)bizzat ben denk geldim fakat kullanıcı olmadığım için ayrıntılı bilmiyorum tabii ki.Mi 8'in donanımına vs. laf etmiyorum fakat söylediğim bir iki mesele beni soğutuyor.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Mi 8 Global ROM da Çince yazı yok bunu söyleyeyim. Bana kalırsa fiyatına göre çok iyi. Mi serisi zaten çok fazla sorun veren bir telefon değil ki Mi 8 üzerine çok düştü Xiaomi öyle kolay kolay hata vereceğini sanmıyorum. HB veya Migros aracılığıyla alabilirsin onlar garantiyle kendi ilgileniyor en azından.

Reaksiyon puanı
4,331
Mate 10 pro 3400TL
P20(prosu değil) 3450TL
Xiaomi mi8 64 gb 3100 TL
Oneplus 6 64 gb 3600 TL

Xiaomi mi8 64 gb Öneririm :)

hasanezer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Mate 10 pro 3400TL
P20(prosu değil) 3450TL
Xiaomi mi8 64 gb 3100 TL
Oneplus 6 64 gb 3600 TL
mi 8 yada mate 10 pro p20 var düz olan oda fena değil ..