Pc açıldıktan yaklaşık 1dk sonra ses gidiyor

Bu konuyu okuyanlar

enes35asd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorun yukarıdaki gibidir.Driverlarım güncel daha öncesinde kaldırıp yeniden yükledim ses kısmından sına diyince yeşil çubuk hareket ediyor fakat ses yok.İşletim sistemim Windows 7 (64bit) modeli ise Casper MB50IA1

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
1 Dk içinde ses gelip daha sonra gidiyosa daha farklı bi sorun olabilir ama eğer ses hiç gelmiyosa ve yazılımsal olduğunu düşünüyosanız çok büyük bir ihtimal Driver kaynaklıdır. Aynı sorunu uzun zaman önce bende yaşamıştım driverlarla her şey düzeldi :D
Doğru driverı kurmak da önemli :)

enes35asd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Driver booster programıyla otomatik olarak kurmuştum acaba yanlış driverı kurmuş olabilir mi diye düşünmedim değil.Dediğim gibi ilk 1 dakika içerisinde her şey normalken bi anda gidiyor.Bu arada yazmayı unutmuşum high definition aygıtını kaldırınca yeniden yüklüyor o sırada da ses yeniden geliyor fakat yine kısa sürede gidiyor ses

Son düzenleme:

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Driver booster programıyla otomatik olarak kurmuştum acaba yanlış driverı kurmuş olabilir mi diye düşünmedim değil.Dediğim gibi ilk 1 dakika içerisinde her şey normalken bi anda gidiyor.

Ya hani bi genelleme yapmak gibi olmasın da Driver programlarının bi kısmı yanlış driver da kurabiliyo, siz olmadı bir de manuel olarak kurmayı deneyin ?

enes35asd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Manuel olarakta yüklemeye çalıştığımda aynı sorun devam ediyor kafayı yicem ya.