Beşiktaş'ın Avrupa'daki Rakibi Belli Oldu!

Bu konuyu okuyanlar

Burak Özgen

Müdavim
Reaksiyon puanı
271
Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi 2'nci Ön Eleme Turu'ndaki rakibi Karadağ temsilcisi Titograd Podgorica'yı deplasmanda 2-1 mağlup eden Faroe Adaları ekibi B36 Torshavn oldu.
5351386.jpg

Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi ön eleme turundaki rakibi belli oldu. Karadağ ekibi Titograd Podgorica'yı 0-0 ve 2-1'lik skorlarla kupanın dışına iten B36 Torshavn, Siyah Beyazlı ekibin rakibi oldu.

Fenerbahçe, 2006/2007 sezonunda Şampiyonlar Ligi 2. turunda B36 Torshavn ile eşleşmiş ilk maçı 4-0, ikinci maçı ise 5-0 kazanmıştı.

''Beşiktaş ile oynarsak hayallerimiz gerçekleşecek''

Faroe Adaları ekibi B36 Torshavn'ın Norveçli teknik direktörü Jakup Borg ''Tüm takım Beşiktaş ile karşılaşmanın hayalini kuruyor. Eğer bu gerçekleşirse çok mutlu olacağız. Biz amatör bir takımız. Beşiktaş gibi bir takımla karşılaşırsak rüyalarımız gerçekleşecek.'' açıklamasını yapmıştı.

Kaynak:Fanatik

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Canım BEŞİKTAŞ' ıma sonsuz başarılar diliyorum her maçında. Vurduğunuz gol olsun.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Şunları da belirtmekte fayda var:

"Beşiktaş, ilk maçı 26 Temmuz’da Faroe Adaları’nda, rövanşını ise 2 Ağustos’ta Vodafone Park’ta yapacak.

Geçen sezon kendi ligini 3. sırada bitiren B36 Torshavn, bu sezon 15 haftası geride kalan ligde 4. sırada yer alıyor. Siyah-beyazlıların rakibi iç saha maçlarını Torshavn şehrindeki 5 bin kapasiteli Gundadalur Stadı’nda oynuyor."

Ligleri çoktan başlamış, bu açıdan hafife alınmaması gereken bir rakip diye düşünüyorum.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Adamlar bildiğin yam yam.. :) Zor geçebilir..

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Şunları da belirtmekte fayda var:

"Beşiktaş, ilk maçı 26 Temmuz’da Faroe Adaları’nda, rövanşını ise 2 Ağustos’ta Vodafone Park’ta yapacak.

Geçen sezon kendi ligini 3. sırada bitiren B36 Torshavn, bu sezon 15 haftası geride kalan ligde 4. sırada yer alıyor. Siyah-beyazlıların rakibi iç saha maçlarını Torshavn şehrindeki 5 bin kapasiteli Gundadalur Stadı’nda oynuyor."

Ligleri çoktan başlamış, bu açıdan hafife alınmaması gereken bir rakip diye düşünüyorum.
Hiç bir rakibi hafife almamak küçümsememek gerekir, rakibine saygı duyacaksın gerekirse 10 tane gol atacaksın.

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Bizim takımlarımız böyle takımlara karşı motive olamıyorlar. Sonuç da hüsran oluyor.
İnşallah Beşiktaş işi ciddiye alır.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Bizim takımlarımız böyle takımlara karşı motive olamıyorlar. Sonuç da hüsran oluyor.
İnşallah Beşiktaş işi ciddiye alır.
Umarım öyle olur yoksa tarihte yaşadık gördük elenip giderler. Beşiktaş' ıma cani gönülden inanıyorum.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Umarım öyle olur yoksa tarihte yaşadık gördük elenip giderler. Beşiktaş' ıma cani gönülden inanıyorum.
Üstelik fazla bir süre de yok: beş gün sonra ilk karşılaşma;
bir deplasman maçı
takım kadro olarak yenilendi, gidenler-gelenler var,
oyun sistemi kuşkusuz değişecek
durmadan transfer haberleri dönüyor...
bu açılardan maça ekstra(olağanın dışında) önem verilmesi gerekir, kritik bir maç.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Üstelik fazla bir süre de yok: beş gün sonra ilk karşılaşma;
bir deplasman maçı
takım kadro olarak yenilendi, gidenler-gelenler var,
oyun sistemi kuşkusuz değişecek
durmadan transfer haberleri dönüyor...
bu açılardan maça ekstra(olağanın dışında) önem verilmesi gerekir, kritik bir maç.
Şenol hocaya güveniyorum bir çaresine bakacaktır işi deplasmanda bitireceğiz. Fabri gitti, Atiba gitti, Talisca gitti, Babel ve Q7 gidebilir. Acilen transfere ihtiyaç var liglerin başlamasına da bir şey kalmadı.