Vodafone Smart 6 Saçmalıkları

Bu konuyu okuyanlar

aknrcbr

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Son 2-3 yıldır vodafone smart 6 telefonu kullanıyorum. son 3 gündür telefonda şebeke yok. son 1 aydır videoları açmıyor ve com.google.... çalışmayı durdurdu , startup çalışmayı durduru. whatsapp çalışmayı durdurdu , mesajlar çalışmayı durdurdu gibi hatalar alıyorum ve video çekilmiyor çektiğinde ise sesler garip bi şekilde bozuk çıkıyor. telefonun şebeke sorunu ise baş belası bişey. hiç bi şekilde arama yapamıyorum arama alamıyorum.
sorunun nasıl çözüleceği hatta sorunların nasıl çözüleceği hakkında bi çok foruma baktım fakat bunun gibi sorunları bir arada yaşayan kimse göremedim. mesela wifi yi açıyorum ayarlardan. geri bütün ayarlar sekmesine gelip tekrar wifi sekmesine girince wifi kapalı görünüyor. flası açıyorum açık gösteriyor açılmıyor. uçuş moduna alıyorum kendi kendine ucuş modundan çıkıyor. bunun gibi bir sürü gariplikler ile karşı karşıyayım.
imei nin çalındığını düşünüp sorgulattım fakat benim telefonuma ait bilgileri veriyor. yani imei de sorun yok. sanırım telefon artık çöp oldu ama yinede kullanılabilecek bi durumu varsa kız kardeşime veya satabileceğim bi duruma getirip satmayı deneyebilirim.
fikirlerinizi bekliyorum. teşekkürler şimdiden.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Kardeşim o cihaz fişi çekmiş satsan bile 100tl zor verirler
Kız kardeşine versen onuda deli eder
En iyisi. 50 100 tl ye sat

Bir bütçe belirlersen yeni tel için öneri yapabiliriz

aknrcbr

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Kardeşim o cihaz fişi çekmiş satsan bile 100tl zor verirler
Kız kardeşine versen onuda deli eder
En iyisi. 50 100 tl ye sat

Bir bütçe belirlersen yeni tel için öneri yapabiliriz
bunun için bi konu açtım mi mix2 yi önerdiler zaten huwai p20 lite ile mi mix2 arasında kalmıştım sanırım mi mix2 alıcam

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
sorunu rom atarak çözersin kredi kartın da yeni tele karşı...

aknrcbr

Asistan
Reaksiyon puanı
29
sorunu rom atarak çözersin kredi kartın da yeni tele karşı...
romda atsam telefonda ki şebeke sorununu halledemem bence. hiç bişey yapmıyorum telefon kilit kapalı konumda üstüne yumurta kırsan yağ damlatıp olur o derece ısınıyor dostum çoğu zaman eline bile alamıyosun o kadar sıcak oluyor

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Cep telefonlarına ticari kredi kartı haricinde taksit yapılmıyor. Kredi vs yoluyla anca alabilirsiniz.