Bitcoin fiyatı 0 olur mu?

Bu konuyu okuyanlar

Frankresh

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Bitcoin çok tehlikeli bir borsadır. Sizi zengin de edebilir, elinizdeki her şeyi de alabilir. Bu işe giricek arkadaşların unutucak parası olmasını tavsiye ederim.

Reaksiyon puanı
143
Hak veriyorum. Zamanında herkes tosuna para yatırdı. Güvenilir v.s. dediler. Erkenden girenler parayı katlayıp çıktılar. Bitcoin işi bana hep riskli geldi. Ya hep ya hiç kafası ile giriliyor ise sıkıntı yok. Ancak birikim yaptığınız para içinde sağlam düşünmekte fayda var...

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Yakın bir zamanda olma olasılığı var.

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Hocam şuan 1m param olsa devletin her türlü adamından destek alırım anakart fabrikası kurarım.
Mesela bu parayı tosuncuğa versek 2 günde yeni bir site kurmaya karar verir.
Çıplak gösteren gözlük iddasını herkez bilir zaten tosunun.

yavuzcihanozyurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Deneysel ve alanında ilk olduğu için bence hiçbir zaman sıfıra inmeyecek, her daim bir değeri olacaktır.

mobiluzman26

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Hocam şuan 1m param olsa devletin her türlü adamından destek alırım anakart fabrikası kurarım.
Mesela bu parayı tosuncuğa versek 2 günde yeni bir site kurmaya karar verir.
Çıplak gösteren gözlük iddasını herkez bilir zaten tosunun.
simdiki aklim olsa butun paramla domain alirdim:)

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747

birolalıcı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Uzun yıllar boyunca 0 olacağını sanmıyorum ben. Yani en azından bir çeyrek asır vardır belki. Tabloları ve grafikleri incelediğimde düşüşte olduğunu kör adam bile görebiliyor.
Screenshot_36.png

15 gündür ağır düşüşte görünüyor grafiklere göre. Son 30 günde yatırım yapanlar ise eksilerde şu an. Gidişatı nasıl olur pek belli olmayan bir para. Zenginde edebilir, süründüredebilir. Bu arada grafiği aldığım linkin yanında kar/zarar tarzı tablosu da var. Bende bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfettim bu siteyi. Gayet kullanışlı gibi geldi bana önerebilirim takip işlemleriniz için.
SİTE İÇİN TIKLAYIN.

mirinkirin

Doçent
Reaksiyon puanı
358
Bitcoin fiyatının sıfır olması ne demek ya?
Bedava olması mı demek?
Bedava olan bir şeyin var olma şansı yok ki, değeri olsun.
Bitcoini tosunla, danayla bir tutmak da doğru değil ayrıca, işinizi görüyorsa alın, işinizi görmüyorsa almayın.
Tosun milleti keriz yerine koydu, bitcoinde bir merkez var mı yok, büyük çapta coinleri elinde tutan bir güruh var mı var, demek ki risk mevcut.
Ama ona kalırsa her şey riskli, dolar/tl paritesi 4'ten 7'ye fırladı, yarın bir gün 10 olmayacağının veya 3'e düşmeyeceğinin garantisi yok.
Size hayat boyu yetecek bir tavsiye vereyim.
Anlamadığınız işlerle uğraşmayın, illaki uğraşmak istiyorsanız da işe öğrenmekle ve anlamakla başlayın.
Böyle yaptığınız müddetçe konu bitcoin olsun, borsa olsun, dolar olsun fark etmez, riski kendi çapınızda en aza indirmiş olursunuz.

gardenn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bitcoin çok tehlikeli bir borsadır. Sizi zengin de edebilir, elinizdeki her şeyi de alabilir. Bu işe giricek arkadaşların unutucak parası olmasını tavsiye ederim.
Kesinlikle katılıyorum... Bu işe başladıktan sonra belli bir geliri ikili opsiyonlar yapan ticari mekanizmalarla elde edip hiç yoktan ana parayı almaya çalışmak en doğrusu bence