Siyaset Forumumuzda Yeniden Yasak!

Sizce SDN Forum'da siyaset denetimli serbest olmalı mı? (Yılın her döneminde)

• Evet

Kullanılan: 11 44.0%
  • Hayır

Kullanılan: 14 56.0%

• Kullanılan toplam oy
    25

Bu konuyu okuyanlar

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Herkese selamlar;

Hamdolsun ki kazasız belasız bir şekilde 2018 Erken seçimini atlattık. Bu süreçte çok riskli bir topa girerek, SDN Forum'da siyaseti serbest bırakıp insanların düzeyli bir şekilde tartışmalarını sağlamaya çalıştık.

Erken seçim kategorimizi açarken, moderatör arkadaşlarımdan istediğim en önemli şey siyaset nedeni ile herhangi bir arkadaşımızın forumdan uzun bir süre ceza alarak ayrılmamasıydı. En azından erken seçim kategorisine yazdıkları mesajlar nedeniyle. İnanıyorum ki bu süreci SDN Forum yönetimi olarak olabildiğince adil ve kazasız belasız bir şekilde atlattık.

Birbirini kıran dostlarımız oldu, incitenler, bazen haddi aşan mesajlar oldu. Bunları elimizden geldiğince onaylamamaya çalıştık. Yine de siyaset nedeniyle kırılan, incinen, gücenen olduysa, kıran kişi adına şahsen özür dileyip helallik istiyorum.

Siyaset, spor, magazin, bunların tamamı dostluklar, arkadaşlıklar oluşsun ve devam etsin diye var. Futboldan örnek vermek istiyorum, Galatasaray'ın başarısız ve iddiasız olduğu bir ligde Fenerbahçe şampiyon olmanın tadını tam olarak alamaz. Şahsım adına bu seçim çok heyecanlı ve takip etmesi güzel bir seçimdi.

Hem ülkemiz hem de forumumuz adına hayırlı olmasını dilerim.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Herkese selamlar;

Hamdolsun ki kazasız belasız bir şekilde 2018 Erken seçimini atlattık. Bu süreçte çok riskli bir topa girerek, SDN Forum'da siyaseti serbest bırakıp insanların düzeyli bir şekilde tartışmalarını sağlamaya çalıştık.

Erken seçim kategorimizi açarken, moderatör arkadaşlarımdan istediğim en önemli şey siyaset nedeni ile herhangi bir arkadaşımızın forumdan uzun bir süre ceza alarak ayrılmamasıydı. En azından erken seçim kategorisine yazdıkları mesajlar nedeniyle. İnanıyorum ki bu süreci SDN Forum yönetimi olarak olabildiğince adil ve kazasız belasız bir şekilde atlattık.

Birbirini kıran dostlarımız oldu, incitenler, bazen haddi aşan mesajlar oldu. Bunları elimizden geldiğince onaylamamaya çalıştık. Yine de siyaset nedeniyle kırılan, incinen, gücenen olduysa, kıran kişi adına şahsen özür dileyip helallik istiyorum.

Siyaset, spor, magazin, bunların tamamı dostluklar, arkadaşlıklar oluşsun ve devam etsin diye var. Futboldan örnek vermek istiyorum, Galatasaray'ın başarısız ve iddiasız olduğu bir ligde Fenerbahçe şampiyon olmanın tadını tam olarak alamaz. Şahsım adına bu seçim çok heyecanlı ve takip etmesi güzel bir seçimdi.

Hem ülkemiz hem de forumumuz adına hayırlı olmasını dilerim.
BEŞİKTAŞ' ın başarısız edildiği ligde ya fener ya da gs şampiyon oluyor ya da ediliyor. Son paragrafa katılmam mümkün değil.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
BEŞİKTAŞ' ın başarısız edildiği ligde ya fener ya da gs şampiyon oluyor ya da ediliyor. Son paragrafa katılmam mümkün değil.

Dediğim gibi, basit bir örnekti sadece. Fenerbahçe yerine veya Galatasaray yerine Beşiktaş yazabilirsiniz. Ben taraf olarak yazmadım konuda yazdıklarımı, 3 takımdan örnek vermek saçma geldiği için ikisini kullandım :)

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Dediğim gibi, basit bir örnekti sadece. Fenerbahçe yerine veya Galatasaray yerine Beşiktaş yazabilirsiniz. Ben taraf olarak yazmadım konuda yazdıklarımı, 3 takımdan örnek vermek saçma geldiği için ikisini kullandım :)
Aslında saçma değil ligin ilk takımı BEŞİKTAŞ' tır. Her zaman her yerde canım BEŞİKTAŞ' ımın hakkını korurum. Size de saygılarımı sunuyorum.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Aslında saçma değil ligin ilk takımı BEŞİKTAŞ' tır. Her zaman her yerde canım BEŞİKTAŞ' ımın hakkını korurum. Size de saygılarımı sunuyorum.

Saygı sevgi bizden. Saçmadan kastımı da açıklayayım, incitmiş olmayayım. 3 takımdan örnek vermek cümleyi çok uzatacak ve anlam bütünlüğünü koruyamama neden olacaktı. Sebep budur. Yoksa yaşasın Quaresma, Yaşasın Beşiktaş. :)

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Saygı sevgi bizden. Saçmadan kastımı da açıklayayım, incitmiş olmayayım. 3 takımdan örnek vermek cümleyi çok uzatacak ve anlam bütünlüğünü koruyamama neden olacaktı. Sebep budur. Yoksa yaşasın Quaresma, Yaşasın Beşiktaş. :)
Sağolun sayın adminim TEK YOL BEŞİKTAŞ..

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
hiç boşuna heveslenmeyin Galatasaray Fatih Terim ile her zaman şampiyon siyeset her zaman yasak olsun troller multi hesaplarla Cumhuriyet'e ve Atatürk'e küfrediyorlar...

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Burada adam örnek vermiş istemiş neden işi hemen Beşiktaş'a çskiyorsunuz ki? Adam anlatmış açıklamış ve sadece ona mı takıldınız? @BJKolik

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Burada adam örnek vermiş istemiş neden işi hemen Beşiktaş'a çskiyorsunuz ki? Adam anlatmış açıklamış ve sadece ona mı takıldınız? @BJKolik
Konu BEŞİKTAŞ olunca sesim çıkar. Siyaseti siyasetçiler yapsın. Bütün yazılanları okuyun ondan sonra cevap yazın bana. Ben konuyu sayın amin ile tatlıya bağladım. TEK YOL BEŞİKTAŞ.

---- Mesajlar birleştirildi ----

hiç boşuna heveslenmeyin Galatasaray Fatih Terim ile her zaman şampiyon siyeset her zaman yasak olsun troller multi hesaplarla Cumhuriyet'e ve Atatürk'e küfrediyorlar...
Bu sene öyle böyle yaptılar sizi şampiyon kabul edin artık bunu ve halen Fatih TERİM diyorsunuz. Çok başarılı olsa idi milli takım böyle rezil durumda olmazdı. Terim' in yüzünden bu durumda maalesef. Umarım bir daha milli takımın başına gelmez bu adam.

Son düzenleme:

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Bu sene öyle böyle yaptılar sizi şampiyon kabul edin artık bunu ve halen Fatih TERİM diyorsunuz. Çok başarılı olsa idi milli takım böyle rezil durumda olmazdı. Terim' in yüzünden bu durumda
@mapavrili @tiriviriap hadi size güle güle trollerBeşiktaş'ı umursayan yok pek, alındı galiba.
Çok alındım napcan.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
Her sene denetimli olarak izin verelim diyorum. :)

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Seçim dönemleri serbest olabilir ama artık o dönemi atlattık. Forum eski düzenine dönse daha iyi olur bence.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
hayır hiç bir zaman serbest olmasın siyaset her zaman yasak olsun her zaman hayır ola.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Her iki tarafa da adil olunması koşuluyla EVET dediydim. :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
sonsuza kadar hayır en edepli bile doğduğunda edepsizce haykırdı...

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Aslında her konuda karşımızdakine saygılı olsak. Saygı çerçevesinde anlaşsak tartışsak çok iyi olacak ama maalesef :(

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
La Konfik bunu diyen sen misin? :D
yok imhotep'in kafasına saksı düşüğrdüm o yazdı... o benim pcye ben onun pcye dokunmuyoruz açık olsada ki :
2017-06-27 18.35.24.jpg

bu msi vr601-049 uyandığında açılır başında dursada durmasada açık kalır...

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Siyaset düzgün yapıldığında güzeldir. Birbirimize hakaret ederek, saygısızlık yaparak, forumun huzur ve düzenini bozarak karşı düşüncedeki arkadaşlarımızı rencide etmek adına yaptıklarımız siyaset değildir. Gördük son bir ayda elimizde neler var neler yok diye böyle yapılacaksa hiç yapılmasın daha iyi. Siyaset yasağı devreye girdi halen arkadaşlarımız laf söylemek için ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar.

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Bu forum başına gelenlerden hiç ders çıkarmıyor. Siyaset hiç açılmamalıydı...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
bir Hadise konusu birde siyasi parti konusu olsun sen hangisini tıklarsın? Hadise Sultan'a maşAllah dersin de ötekinene dersin?