Ahmet Şık Meclis'e girdi

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
"Devletiniz teröristtir" diyen Ahmet Şık, HDP milletvekili olarak devletten 17 bin 291 lira maaş alacak...

1530246287918.png

24 Haziran seçimlerinde HDP İstanbul Milletvekili adayı olan Ahmet Şık, partisin barajı geçmesiyle milletvekili olmaya hak kazandı.

EMANET OYLAR SAYESİNDE...
Şık'ın milletvekili olmasında CHP'li seçmenin de payı büyük.

CHP'den terör örgütü PKK'nın siyasi kanadı HDP'ye kayan oylar, partiyi barajın üzerine çıkardı.

Böylelikle Ahmet Şık'a Meclis'in kapıları açıldı.

17 BİN 291 LİRA MAAŞ
Terör örgütü PKK'ya karşı düzenlenen operasyonlardan sonra "Devletiniz teröristtir" diye tweet atma küstahlığında bulunan Ahmet Şık, artık devletten 17 bin 291 lira maaş alacak.

Milletvekili olarak yararlanacağı diğer haklar ise saymakla bitmiyor.

ahmet-sik_8499.jpg

Ahmet Şık Meclis'e girdi

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben anlamıyorum. Bu kadar bariz deliller varken yüce hükümetimiz bunlara nasıl müdahale edemiyor?

Meral Akşener'e FETÖ'cü dediler. Kadın diyor bana FETÖ'cü deyip kanitlayamayan şerefsizdir diye alsaniza içeri niye almiyorsunuz FETÖ'cüyse?

Düşünenlere sorulur. :D

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Her şeyin zamanı var, onun da vakti gelir. Bak İrancı Chp liyi aldılar içeri.

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Gerçeklerin böyle bir huyu vardır. Elbet zamanla ortaya çıkar.

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
Bu adam Recep Tayyip Erdoğan Teröristtir deseydi çoktan hapisteydi. Ama Devletiniz Teröristtir dediği için niyese hapse atılmıyor savcılar ne iş yapar Allah aşkına. Sen Devletin Savcısı mısın yoksa Recep Tayyip Erdoğanın mı?

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Bu adam Recep Tayyip Erdoğan Teröristtir deseydi çoktan hapisteydi. Ama Devletiniz Teröristtir dediği için niyese hapse atılmıyor savcılar ne iş yapar Allah aşkına. Sen Devletin Savcısı mısın yoksa Recep Tayyip Erdoğanın mı?

Bu soruyu, onu meclise sokan CHP'ye de sordun mu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...