Okul nakil işlemi

Bu konuyu okuyanlar

emre5589

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Kolay gelsin arkadaşlar konuyla ilgili bilgi sahibi olanlar beni aydınlatsın. Bu sene 9. Sınıfı bitirdim sene sonunda Bölüm seçimi yaptım (meslek lisesindeyim). 1. Muhasebe 2. Bilişim 3. Büro şeklinde yaptım hiç istemediğim Büro çıktı (yıl sonu notum 63). Bu yaz nakil dönemlerinde başka bir okula nakil ettirip nakil aldığım okulda istediğim Bölümü seçebilir bilir miyim acaba?? Seçebilirsem Bölümü okul başlayınca mı seçerim yoksa yazın okula giderek mi?

Son düzenleyen moderatör:

colite

Profesör
Reaksiyon puanı
1,275
Boş kontejyana göre bölüm verirler.
Büro da kal bence.
Bu okul da bilişime gidebilirsen git.

colite

Profesör
Reaksiyon puanı
1,275
Kafan matematiğe yatıyor sa gel bilişime ben de bilişimdeyim rahatım.
İş bulmak zor diyorlar ya onlar iş bulamıyor bilişim de gene de sen bilirsin.

emre5589

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Kafan matematiğe yatıyor sa gel bilişime ben de bilişimdeyim rahatım.
İş bulmak zor diyorlar ya onlar iş bulamıyor bilişim de gene de sen bilirsin.
Kafam basiyor matematigede bende o dedigin sebepten dolayo secmedim bilisimi is imkani yok diyorlar. Sen kaca gidiyon bu arada

colite

Profesör
Reaksiyon puanı
1,275
11.sınıf bilişim.
Daha doğrusu daha yeni geçtim 11.sınıf.
Kardeşim mantık kavra yeter btt dersi yani bilişim teknolojilerinin temelleri dersi de zor değil zaten.
Prtem yap btt aklın da tut.

---- Mesajlar birleştirildi ----

İş bulmakta kimine zor kimine kolay bana kolay mesela dolu kameracı arkadaşım var güvenlik kamerası.
Ama ben Web Master olacağım.
Oradan forum'larda çalışacağım vs.
Matematik iyi ise 11 12 de mat yok bilişim de.
bunları göze al.

Son düzenleme:

emre5589

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Tamam
11.sınıf bilişim.
Daha doğrusu daha yeni geçtim 11.sınıf.
Kardeşim mantık kavra yeter btt dersi yani bilişim teknolojilerinin temelleri dersi de zor değil zaten.
Prtem yap btt aklın da tut.

İş bulmakta kimine zor kimine kolay bana kolay mesela dolu kameracı arkadaşım var güvenlik kamerası.
Ama ben Web Master olacağım.
Oradan forum'larda çalışacağım vs.
Matematik iyi ise 11 12 de mat yok bilişim de.
bunları göze al.
Tamamdir kardesim saol

Bide ben baska bir okula nakil aldirip o okulda baska bolume gidebilir miyim acaba?

Son düzenleme:

Narrator

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Ne yap ne et meslek lisesinden kurtul. Yoksa çok pişman olacaksın.

Narrator

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Neden kötülüyorsun ?
Hocam bu lise seni üniversiteye falan hazırlamıyor. Bu lisenin tek bir amacı var seni insanlara köle, vasıfsız bir işçi konumuna getirmek o da. Şimdi diyeceksin ki bu liselerden de üniversite kazananlar var, istisnalar her zaman vardır. Gerçeğe bakmak lazım.

Son düzenleme:

emre5589

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Hocam bu lise seni üniversiteye falan hazırlamıyor. Bu lisenin tek bir amacı var seni insanlara köle, vasıfsız bir işçi konumuna getirmek o da. Şimdi diyeceksin ki bu liselerden de üniversite kazananlar var, istisnalar her zaman vardır. Gerçeğe bakmak lazım.

Usta bende senin gibi düşünüyorum ama benim senemde (2016-2017) puanlar fırladı malesef. Benim teog puanim 352 bilgin varsa sana bir sual soracağım. Simdi ben bu yaz nakil dönemlerinde baska bir anadolu lisesine gecmek istersem acaba yine benim senemdeki puanlarmi olacak? Mesela 400 puanlı bir liseye girmeye sansim olur mu ufakda olsa? (9.sinif yil sonu notum 63)

Anadoluya gecemessemde meslekte kalırım lise sonda felan matematik görmeyeceğim ama dershaneye felan gidip kapatırım açığımı Allah'in izniylen

Son düzenleme:

colite

Profesör
Reaksiyon puanı
1,275
Aklı başın da bir insan oradan güzel bir üniversite de çıkarır iş de çıkarır.
Allah'a şükür 500 kişiden 250 civarın da insanı üniversite'ye gönderiyoruz :)