Honor CEO'suna Soru Sorun, Hediye Kazanın!

Bu konuyu okuyanlar

Honor Türkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
30
Honor 10’u beğendiniz mi? Honor 10 hakkında merak ettiğiniz ve söylemek istediğiniz şeyler olduğunu biliyoruz, duygularınızı ifade etmek için bir şansınız var! Honor, Honor 10 ve diğer Honor ürünleriyle alakalı sorularınız, şikayetleriniz ve önerileriniz varsa, bunları belirtmek için etkinliğimize katılın. Honor CEO’su, cevaplamak üzere yarışmayı gerçekleştirdiğimiz tüm platformlardan toplamda 10 tane soru toplayacak. Ayrıca, seçilenler küçük bir hediye kazanma şansı yakalayacak. Detaylar aşağıda yer alıyor.

Katılmak için tek yapmanız gereken, herhangi bir soru sormak, öneride bulunmak veya bir deneyiminizi paylaşmak. Honor CEO’su 10 tanesini seçip cevaplayacak, ayrıca seçilenler sürpriz bir hediye kazanacak. Unutmayın, her kişinin tek bir soru sorma hakkı bulunuyor. 18 Mayıs’tan başlayarak her Cuma sabah 10:00 ile akşam 22:00 arası kazananlar belirlenecek.

Örnek soru: Yapay zeka teknolojisi, kamera dışında hangi alanlarda kullanılabilir?

Sen de bize katıl ve Honor CEO’su ile konuşmanın yanı sıra sürpriz hediyeler kazanma şansı yakala!

Son düzenleme:

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Özellikleriniz güzel tasarımda güzel ama neden kameraya ois koymadınız?
Ve yüksek fiyata çıkmasına rağmen neden suya dayanıklılık sertifikası yok ip67 68 gibi?
Ve türkiyede 3000tl üstündemi satılacak?

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
2500 den yukarı gelirse kimsenin beğeneceğini ve hoş karşılayacağını sanmıyorum.

Zenfone 5 te 400 euro fiyattan çıktı ve 2000 TL oluyor , demek firma isteyince fiyatı azaltabiliyormuş.

bytahsin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben çentikli telefon kullanmak istemiyorum ( elma çakması istemiyorum). benim gibi çentik siz sevenler için view 10 modelini Türkiye'de satışa sunabilirler mi?

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Bir sonraki modellerde alt ve orta segmentteki telefonlarınızda USB Type-C kullanacak mısınız?

Android sürüm güncellemelerinde nasıl bir yol izleyeceksiniz?

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
[email protected] destek ekibinin mail adresi degil mi acaba? 17 mayista mail attim, cevap alamadim henuz

---- Mesajlar birleştirildi ----

1) Asus zenfone 5 ile kiyasladigimizda her iki telefon yapay zeka kullanimi ile ön plana cikmaktadir. Zenfone 5 e gore fotograf tarafindan baktigimizda sizin bu yeni modelinizin artilari ve eksileri nelerdir.
2) Global pazara yeni girmis bir marka olarak akilli saat, tablet gibi urunleri piyasa surmeyi dusunuyor musunuz?
3) Android One programi mevcut marka/modellerde yer edinmeye basladim bu program sayesinde en son android versiyonlarini program dahilinda olan modeller direk indirebilecek. Honor 10, bu programa dahil mi? Guncelleme verme acisindan bircok firma ki Samsung dahil geriden geliyor. Siz Honor olarak kullanicilariniza bu konuda neler sunacaksiniz. Simdilik sorularim bu kadar.
İyi gunler dilerim

Son düzenleme:

BKaganO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Honor 10’u beğendiniz mi? Honor 10 hakkında merak ettiğiniz ve söylemek istediğiniz şeyler olduğunu biliyoruz, duygularınızı ifade etmek için bir şansınız var! Honor, Honor 10 ve diğer Honor ürünleriyle alakalı sorularınız, şikayetleriniz ve önerileriniz varsa, bunları belirtmek için etkinliğimize katılın. Honor CEO’su, cevaplamak üzere yarışmayı gerçekleştirdiğimiz tüm platformlardan toplamda 10 tane soru toplayacak. Ayrıca, seçilenler küçük bir hediye kazanma şansı yakalayacak. Detaylar aşağıda yer alıyor.

Katılmak için tek yapmanız gereken, herhangi bir soru sormak, öneride bulunmak veya bir deneyiminizi paylaşmak. Honor CEO’su 10 tanesini seçip cevaplayacak, ayrıca seçilenler sürpriz bir hediye kazanacak. Unutmayın, her kişinin tek bir soru sorma hakkı bulunuyor. 18 Mayıs’tan başlayarak her Cuma sabah 10:00 ile akşam 22:00 arası kazananlar belirlenecek.

Örnek soru: Yapay zeka teknolojisi, kamera dışında hangi alanlarda kullanılabilir?

Sen de bize katıl ve Honor CEO’su ile konuşmanın yanı sıra sürpriz hediyeler kazanma şansı yakala!

Yapay zeka teknolojisiyle, söz konusu bir kişinin, telefon galerisinde veya bulut depolamada önceden bulunan fotoğraflarından kişiyi sağlıklı baz alarak, kişinin ilerleyen zamanlarda çekildiği bir fotoğraftan, söz konusu kişinin "dış görünüşünden yola çıkarak teşhis edilebilir" hastalıklarını teşhis edebilecek miyiz? Umarım sorum anlaşılır olmuştur. İyi çalışmalar :)

zeki328

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu modelinizin sar değerleri nasıldır bilgi verirmisiniz evde küçük çocuklar var eminim bu telefon ilgilerini çok çekecek hoş bir rengi var

geronimo19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yapay zeka teknolojisi video çekimlerinde dijital görüntü sabitlleme işlemine katkı sağlıyor mu?

berkay63300

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şarj soket kablosu sağa sola az olmak üzere ileri geri hareketlerde belirgin bir şekilde hareket ediyor. Bunun sebebi nedir?(3 arkadaş honor 10 aldık 3 ümüzde de aynı şekilde) (şarj konusunda sıkıntı yok olağanüstü hızlı 70 dkda %100)

mert5x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gelecek modellerinizde de yonga setini huawei'yin ürettiği yonga setinimi kullanacaksanız yoksa Qualcomm Snapdragon kullanma gibi bir düşünceniz varmı?