OVANN X7 kulaklığımın kablosunun jak ile giriş tarafındaki sıkıntı.

Bu konuyu okuyanlar

Medes91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hiçbir şekilde büyük bir sıkıntı geçirmeyen hatta dün gece bile kullandığım kulaklığım sabahleyin sağ tarafı çalışmıyordu. Sağ kulaklık bölgesini açtım, bir kesiklik yoktu. Sonra farkettimki kablonun jaka girdiği yerde yani jakın kıç kısmında bir ezilme tarzı bir şey var. Biraz oynadım, nadiren de olsa sağ kulaklığım çalıştı. Yani hareket ettirince ses geldi lakin bir türlü o kıvamı tutturamadım. Eğer evde yapabileceğim bir şey varsa yardım eder misiniz, bilgisayarcı uzakta olduğu için müşkül durumdayım...
Teşekkürler.
Elimde bağlantı kablosu şu an yok, ondan mütevellit bir paint eseri yolladım.

Screenshot_1.jpg

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Hiçbir şekilde büyük bir sıkıntı geçirmeyen hatta dün gece bile kullandığım kulaklığım sabahleyin sağ tarafı çalışmıyordu. Sağ kulaklık bölgesini açtım, bir kesiklik yoktu. Sonra farkettimki kablonun jaka girdiği yerde yani jakın kıç kısmında bir ezilme tarzı bir şey var. Biraz oynadım, nadiren de olsa sağ kulaklığım çalıştı. Yani hareket ettirince ses geldi lakin bir türlü o kıvamı tutturamadım. Eğer evde yapabileceğim bir şey varsa yardım eder misiniz, bilgisayarcı uzakta olduğu için müşkül durumdayım...
Teşekkürler.
Elimde bağlantı kablosu şu an yok, ondan mütevellit bir paint eseri yolladım.

Ekli dosyayı görüntüle 41008
Kaliteli bir ak kablosu alıcaksın. Daha sonra bozulan ucu kesip atacaksın. Yerine aldığın jakı bağlayacaksın.