A101 Piranha Akıllı Bileklik

Bu konuyu okuyanlar

strongnation

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Ey1bPv.jpg

A101'de 49,95 ₺ fiyatla satılan Piranha marka Akıllı Bilekliği satın aldım.
2 günlük kullanım sürecinde gördüklerimi yazmak istiyorum.

Cihaz Xiaomi Mi Band'e benziyor (hatta tıpatıp aynısı)
Dijital saat göstergesi var.
Saat Mil ve 12 Saat birimleriyle geliyor. DayDay Band uygulamasını yükleyip Bluetooth ile eşlerseniz Kilometre ve 24 Saat birimine çevirmeniz mümkün.
Saat sallandığında ekranı açılıyor.
Saat ekranını çalıştırmak için ortasındaki dokunmatik tuşa dokunmanız ya da saati sallamanız gerekmekte.
Nabız ölçeri var ve Bluetooth üzerinden veya saat ekranından nabzı gösterebiliyor.
Aramalarda saat titriyor ve sizi haberdar ediyor. Bugün saat yaklaşık 8'den beri yoğun kullanıyorum şuan saat 17 ve şarjı 4 kutu üzerinden 3 kutuya inmiş.

Sormak istediklerinizi sorabilirsiniz yanıtlayacağım.

msydm

Doçent
Reaksiyon puanı
66
Arayan kişinin ismi ekranda çıkıyor mu? Mi Band 2 de ingilizce yaparsak görünüyordu
birde tüm uygulamala bildirimleri açıkken şarj süresini ölçebilir misiniz?

strongnation

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Arayan kişinin ismi ekranda çıkıyor mu? Mi Band 2 de ingilizce yaparsak görünüyordu
birde tüm uygulamala bildirimleri açıkken şarj süresini ölçebilir misiniz?

Telefonumla ilgili olabilir belki ama her türlü bildirim için (Whatsapp vs.) unknow yazıyor. Arayan kişi ismi yok.

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Alıp deneyimlediğim bir ürün oldu. Ufak ilk bakış incelemesini de yaptım. Xiaomi Mi Band 2 kullanan biri olarak şekil benzerikleri dışında malzeme kalitesi farkı büyük. Yazılımı çok iyi değil, su geçiriyor mu test edemedim korkumdan :D, şarj süresini test etmek 1 aylık bir kullanım gerektirir o yüzden bişey diyemem. 50TL'ye Piranha alacağınıza indirimde $16'a Mi Band 2 alın.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
O tür bilinmedik ürünleri tavsiye etmiyorum Xioami'nin ürününü alsanız daha iyi olur

msydm

Doçent
Reaksiyon puanı
66
Alıp deneyimlediğim bir ürün oldu. Ufak ilk bakış incelemesini de yaptım. Xiaomi Mi Band 2 kullanan biri olarak şekil benzerikleri dışında malzeme kalitesi farkı büyük. Yazılımı çok iyi değil, su geçiriyor mu test edemedim korkumdan :D, şarj süresini test etmek 1 aylık bir kullanım gerektirir o yüzden bişey diyemem. 50TL'ye Piranha alacağınıza indirimde $16'a Mi Band 2 alın.
Çok mantıklı :sunglasses:

strongnation

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Haklısınız ama bence ideal bir ürün daha önce Mi ürünleri deneyimlemedim inşallah nasip olur kullanırım
--- Gönderi Güncellendi ---
İlk defa biforumda yaşımdan dolayı dalga geçmediler çok mutlu etti beni. Her insanın bilgiye ihtiyacı var.

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Haklısınız ama bence ideal bir ürün daha önce Mi ürünleri deneyimlemedim inşallah nasip olur kullanırım
--- Gönderi Güncellendi ---
İlk defa biforumda yaşımdan dolayı dalga geçmediler çok mutlu etti beni. Her insanın bilgiye ihtiyacı var.
İnşallah nasip olur :) Yaşınla dalga geçilecek bir durum yok, hepimiz bu hayata aynı şekilde başladık :) Ben 25 yaşındayım ve forumlara 13-14 yaşında Ajansspor'un forumlarında başladım ve senin gördüğün muameleyi büyük ihtimalle bende o zamanlar yaşıyordum :) Dediğim gibi düşündüğünü düzgün bir üslupla ve düzgün bir Türkçe'yle belirttiğin sürece bu durumun yaşı yoktur :)

strongnation

Asistan
Reaksiyon puanı
25
İnşallah nasip olur :) Yaşınla dalga geçilecek bir durum yok, hepimiz bu hayata aynı şekilde başladık :) Ben 25 yaşındayım ve forumlara 13-14 yaşında Ajansspor'un forumlarında başladım ve senin gördüğün muameleyi büyük ihtimalle bende o zamanlar yaşıyordum :) Dediğim gibi düşündüğünü düzgün bir üslupla ve düzgün bir Türkçe'yle belirttiğin sürece bu durumun yaşı yoktur :)
Eski forumculardan kim kaldı :)

Hızlımemet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefondaki uygulamayla eşleştirebiliyormuyuz day day band yada samsung health vb.

Hızlımemet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende henüz bileklik yok uygulamayı telefonda çalıştıramadım çalışması için bileklik mi gerekiyor yoksa bende mi sorun var

trxenon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefona bağlayamadım bir türlü Bluetooth ile arama yapıyorum cihazı görmüyor başka bağlantı şekli mi var

Gamzend

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefona uygulamayı indirdim ama cihazın bluetooth unu açamadım şarjı tam dolmasımı gerekiyor açılması için acaba?

trxenon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende bağalayamadım sen bağlayabildiysen bana anlatır mısın ya
Çözdüm olayı:
Telefonunun uygulama mağazasından
Dayday Band uygulamasını indir uygulama aracılığıyla bağlanıyor normal Bluetooth bağlantısı olmuyor..
vesselam

---- Mesajlar birleştirildi ----

Çözdüm olayı:
Dayday Band uygulamasını indir uygulama aracılığıyla bağlanıyor normal Bluetooth bağlantısı olmuyor..
vesselam
Ekli dosyayı görüntüle 33098

Son düzenleme:

Gamzend

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefona uygulamayı indirdim fakat telefon cihazı bulmuyor çünkü cihazın bluetooth kapalı uzun basıyorum off on yazısı çıkıyor on yapıyorum ama hala açılmıyor çözümünü bilen yok mu? :(

trxenon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çözdüm olayı:
vesselam
Telefona uygulamayı indirdim fakat telefon cihazı bulmuyor çünkü cihazın bluetooth kapalı uzun basıyorum off on yazısı çıkıyor on yapıyorum ama hala açılmıyor çözümünü bilen yok mu? :(
cihazın bluetooth u kapalı olmaz kapanma durumu yok sürekli açık

Ekli dosyalar

• B7B14145-5653-4B2B-B5CB-065EC156C20A.png
    B7B14145-5653-4B2B-B5CB-065EC156C20A.png
    230.2 KB · Görüntüleme: 3,601

vedat_1966

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Bileklik ve türevleri Cihaz ile bluetooth bağlantısından direk bağlantı yapılmaz. Bu yüzden ayrı bir uygulama kullanmak gerekiyor. (değilse bluetooth ile müzik dinlemek mümkün olmaz.)

Uygulama olarak Venso Band kullanırsanız bütün bildirimleri ve içeriklerini de alabilirsiniz. Mesaj ve Whatsapp içerikleri de dahil. Kol hareketi ile saate bakarsanız saat otomatik açılıyor. Bu özellik istenirse kapatılabilir (Kolunuz saate bakar gibi hareket edince saatin açılması can sıkıcı olabiliyor.) Bir çok uygulama bildirimi açılırsa (Çağrı, Mesaj, Whatsapp, Twitter, Facebook vs.) mesaj alma sıklığına bağlı olarak batarya ancak 3 gün dayanıyor. Adımsayar, uyku takibi, nabız ölçme başarılı sayılabilir. Bluetooth bağlantısı 7-10 metreye kadar kopmadan (Note 4) sağlanabiliyor. Ayrıca ilk bağlantıdan sonra uygulamayı kapatıp bir süre sonra açsanız bile çok hızlı bir biçimde bağlantı yapıyor. Bilgiler otomatik olarak telefon uygulamasına aktarılıyor. Band bulma modunda kol bandı titreşiyor. Kaybolma modunda ise Telefonda tanımlanan ses tanımlanan süre boyunca çalıyor. Bağlantı sağlandığı an uyarı bitiyor. Nabız sürekli yada 15 saniyede bir ölçüm şeklinde ayarlanabiliyor. Ayrıca otomatik olarak her saat yada 2-4... şeklinde ayarlanarak ölçüm yapılabiliyor. 3 adet alarm tanımlanabiliyor. Bilekliği sallayarak selfi çekmek mümkün. (Synk Band uygulaması ile belirli saatler arasında örneğin 23.00-08.00 arası gibi bildirimleri kapatma seçeneği de var.)

MEHMET BAŞKAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ey1bPv.jpg

A101'de 49,95 ₺ fiyatla satılan Piranha marka Akıllı Bilekliği satın aldım.
2 günlük kullanım sürecinde gördüklerimi yazmak istiyorum.

Cihaz Xiaomi Mi Band'e benziyor (hatta tıpatıp aynısı)
Dijital saat göstergesi var.
Saat Mil ve 12 Saat birimleriyle geliyor. DayDay Band uygulamasını yükleyip Bluetooth ile eşlerseniz Kilometre ve 24 Saat birimine çevirmeniz mümkün.
Saat sallandığında ekranı açılıyor.
Saat ekranını çalıştırmak için ortasındaki dokunmatik tuşa dokunmanız ya da saati sallamanız gerekmekte.
Nabız ölçeri var ve Bluetooth üzerinden veya saat ekranından nabzı gösterebiliyor.
Aramalarda saat titriyor ve sizi haberdar ediyor. Bugün saat yaklaşık 8'den beri yoğun kullanıyorum şuan saat 17 ve şarjı 4 kutu üzerinden 3 kutuya inmiş.

Sormak istediklerinizi sorabilirsiniz yanıtlayacağım.
Merhaba arda bey akıllı bilekliğini adım sayarım çalışmıyor sizinki çalışıyor mu

vedat_1966

Asistan
Reaksiyon puanı
79
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yc.vensoband&hl=tr
çok güzel bir uygulamaya benziyor.

adımsayar çalışmıyorsa garantisi varmış verin yapsınlar.
Garantiye göndermek için servisi aradığınızda size bir numara verecekler 4.22 TL kargo ücreti ödeyeceksiniz (ödemezseniz kargonuzu almayacaklar) ve geri geldiği zaman bir 4.22 TL daha ödeyeceksiniz. Garantiden gelen ürün kesinlikle tamir edilmemiş olacak. Değermi oda tartışılır.

Bilgilerinize.

Uyildiiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamın aleyküm abiler ben kız arkadaşıma hediye almıştım arksdaşım gayet memnun ama farkında olmadan yanlışlıkla şarj aletini kaybetmiş bu sorunu nasıl çözeceğiz yardımcı olabilecek varmıdır ?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
ve aleyküm selam xiaomi band'ın şarjı uyuyor ondan al.

Akif52

Müdavim
Reaksiyon puanı
110
önermiyorum alma a101'den elektronik alet bimden al onada dikkat et

Ayrıca bu a101'in ikidebir sattığı piranha g smart çok dandik markalar hiç bulaşma

İbrahim0060

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende alamayi düşunuorum ama bluetooth sayesindemi hep bağlantı kuruluyo bluetooth hep acik kalinca çok sarj giderde cevaplarsaniz sevinirim