Sizin tercihiniz ne olurdu?

Bu konuyu okuyanlar

Mustyy61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Herkese merhabalar öncelik le iPhone kullanıcısiyim 4s den bu zaman kadar ve suan 7 plus kullanmaktayım ama insan bi yerde gerçekten sıkılıyor iPhone senelerdir ayni tarz cihazlar falanlar filanlar ve suan Samsung s9 plus’a geçmeyi düşünüyorum sizce nasıl bir cihaz fikriniz ne olur arkadaşlar...

Son düzenleyen moderatör:

AMC

Profesör
Reaksiyon puanı
771
İyi bir cihaz.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,362
Note serisi sevmiyorsanız Galaxy S9+'ı almak daha mantıklı olacaktır.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
S9+ da olabilir p20 pro da

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Bence de 7 plus şuan da gayet iş görür s9 s9 plus almak yerine bekleyip note9 almanızı öneririm zaten note nin yeni serisi çıksın s serisinin gündemi düşer belki kalemsiz normal olsun diyen Kişiler s9 seçer

Mustyy61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Samsung’un da ahmak yönü bu olsa gerek fırından ekmek çıkar gibi model çıkartıyor bundan da kafalar karışık biraz ister istemez

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Samsung’un da ahmak yönü bu olsa gerek fırından ekmek çıkar gibi model çıkartıyor bundan da kafalar karışık biraz ister istemez
Aslında her serisinin seveni ayrı ama haklısınız adam s9 plus alacak daha telefona alışmadan note 9 çıkacak. Ben şahsen note serisini sevenlerdenim s serisi sanki bir ara seri gibi hani maksat para kazanmak olsun. Şimdi diyen olacak ki ne alaka. Madem niyetleri sürekli model çıkartmak değil s9 la note serisini aynı anda çıkart s9 plus gibi bir modele gerek bile kalmaz. Apple konusunda bu sıkıntı yok gerçi o da seçenekleri çoğaltı gereksiz yere ama bu kadar çok sık model çıkartmıyor

Mustyy61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Aynen öyle katılıyorum size

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Note serisini seviyorsan Note9'u bekle ama yok diyorsan S9 alabilirsin bi'de birşey sorabilir miyim IPhone'dan neden sıkıldınız? (Meraktan soruyorum :))

Mustyy61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Note serisini seviyorsan Note9'u bekle ama yok diyorsan S9 alabilirsin bi'de birşey sorabilir miyim IPhone'dan neden sıkıldınız? (Meraktan soruyorum :))
neden sıkıldım kardesim ayni tarzdan sikildim
Artık insan bulanıyor artık apple da seni kısıtlıyor bi yere kadar işlem yapabiliyorsun en basiti zil sesi pc olmadan hiç bir şey yapamıyorsun ama Samsung bildiğim kadarıyla ole değil isteğini istediğin şekilde yapıyorsun bide söyle bir durum note serisi de kullanmadım s serisi de

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482

neden sıkıldım kardesim ayni tarzdan sikildim
Artık insan bulanıyor artık apple da seni kısıtlıyor bi yere kadar işlem yapabiliyorsun en basiti zil sesi pc olmadan hiç bir şey yapamıyorsun ama Samsung bildiğim kadarıyla ole değil isteğini istediğin şekilde yapıyorsun bide söyle bir durum note serisi de kullanmadım s serisi de
Hmm... Anladım senin yerinde olsam Note9 alırdım :)

Mustyy61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hmm... Anladım senin yerinde olsam Note9 alırdım :)
Valla kararsız kalıyor iste s9 plus alsan agustos gibi note 9 çıkacak onu beklesek bi hal beklemesen bi hal hayırlısı diyelim bakalım zaman neyi gösterecek :)

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Aynen ne yaptığı belli değil ben olsam samsung a 5 kuruş vermem

Drogba39

Profesör
Reaksiyon puanı
381
iPhone 7 Plus bence şu anlık sıkıntı yaratmıyordur size. Bence de Note 9 veya S10'u filan bekle. S9+ da iyi cihaz fakat yeni nesil telefonlarda tasarım anlamında biraz değişiklikler olucak ve almışken de donanım anlamında da daha yenisini almış olursun. iPhone'u götürdüğü kadar kullan bence.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
4s den bu yana iphone kullanmışsın. İos sisteminden androide geçmek ilk 3 ay falan seni biraz zorlayabilir. Ben de eskiden kısa süre de olsa iphone 4 kullandım ve alışmıştım. Zaten yıllardır ipad kullanıcısıyım, androide geçtiğimde ilk bir ay telefonu çözmeye uğraştım. Bence 7 plus şuan gayet iyi bir cihaz , eğer hiç güncellemezsen ki bence applenin olayı budur telefonun çıktığı sürüm o telefon için en iyi sürümdür, bundan sonra seni bir süre daha idare eder ama artık böyle çok sıkıldım dersen geç. Android, bence iosdan hızlı sıkıyor.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Herkese merhabalar öncelik le iPhone kullanıcısiyim 4s den bu zaman kadar ve suan 7 plus kullanmaktayım ama insan bi yerde gerçekten sıkılıyor iPhone senelerdir ayni tarz cihazlar falanlar filanlar ve suan Samsung s9 plus’a geçmeyi düşünüyorum sizce nasıl bir cihaz fikriniz ne olur arkadaşlar...
Geçmişken Note 9 u bekle.

Abdülkadir123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Bu ne beklemeyle olmaz bekleyeceksen note 10 bekle o daha iyidir. Mantık yanlış.

Mustyy61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Valla beyler hepiniz davanız da haklısınız biri diyor bekle biri diyor al :) bende bıraktım akışına ama şimdilik 7 plus kullanmak daha mantıklı geldi gibi

Mehmet Alperen

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Samsung alma bence tr ye gelsin p20 pro al huaweinin arayüzü gayet akıcı ve zengin
Ama bence bi telefona 2300 civarından fazla verilmez ama senin kararın

root61

Profesör
Reaksiyon puanı
459
7 plus ın varsa devam et başka cihaza ihtiyacın bence yok.

colite

Profesör
Reaksiyon puanı
1,275
İphone devam et bence.
Nedeni bariz ortada her türlü yanlış alışverişin para iadesi onda avantajlar onda bi virüs gelsin direk güncelleme iphone da iphone devam et bence.

Reaksiyon puanı
16,118
samsung candır canandır ama hali hazırda iphone7 varsa değiştirme hele iphone7p ise değiştirme.

Mustyy61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Herkese ilgisi icin gerçekten teşekkür ediyorum arkadaşlar bana da öyle gibi geliyor bir sürü daha iPhone 7 Plus ile yola devam edeceğiz ;);)

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
çok fazla cihaz çıkarttığı doğru ama S ve Note serisine her sene 1 tane telefon çıkıyor.Bu diğer tüm markalar için geçerli.Her sene de 1 iphone çıkıyor.Burda samsung'un her segment'e telefon çıkardığını unutmamalıyız J-C-A ve daha bir sürü serisi var.

Mustyy61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
çok fazla cihaz çıkarttığı doğru ama S ve Note serisine her sene 1 tane telefon çıkıyor.Bu diğer tüm markalar için geçerli.Her sene de 1 iphone çıkıyor.Burda samsung'un her segment'e telefon çıkardığını unutmamalıyız J-C-A ve daha bir sürü serisi var.
Kardesim belkide J-C-A bu tarz çok sürüm çıkarttığı icin insanların akılları karışıyor ama iPhone ole değil bildiğim tek SE modeli var gerisi bilindik