Ödüllü canlı yayın SDN Cevaplıyor #130

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KaanArli

Asistan
Reaksiyon puanı
144
ShiftDelete.Net olarak Salı günleri sorularınızı yanıtladığımız SDN Cevaplıyor canlı yayınımızın 130. bölümü bugün saat 18:00'da başlayacak. Forum sitemiz üzerinden de sorularınızı okuyup sizlere yanıt vereceğiz. Ödüllü canlı yayınımızda forum üzerinden bize sorularınızı bırakabilirsiniz veya Twitter üzerinden #sdncevaplıyor hashtag'ini kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:

KeReM34_TR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Abi şu 8.0 Oreo güncellemesi GM 5 Plus için ne zaman gelecek bir bilgi yokmu ya lütfen cevaplayın

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,353
Mate 10 Pro, Piksel 2 XL ve Galaxy S9+ kamera karşılaştırma yapacakmısınız?

FatihÖZKAYA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba p smart almayı düşünüyorum önerirmisiniz telefonun ne gibi eksileri var. p smart yerine başka önerebileceğiniz telefon varmı
Teşekürler.

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
merhaba güzel insanlar iyi yayınlar dilerim
kamera karşılaştırması istiyoruz fotoğraf ve video amiral gemisi telefonlar
s9+ ve iphone x 4k 60 fps karşılaştırmasını istiyoruz

SinanAktas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,
Düz s9 mu almak mantıklı, Mate 10 Pro mu? Mate 10 Pronun fiyatı 700 tl daha uygun

baran_97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Galaxy note 5 kullanıyorum note serisinden memnunum sizce note 9 u beklemeli miyim ?

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Bu telefon değiştirme fantezisinden nasıl kurtulabilirim? Mate 10 kullanıyorum. Telefon aslında yeterli yani her işimi görüyor ama canım değiştirmek istiyor yeni telefonlar çıktığında hep.

Özgür94494

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
#sdncevaplıyor abi lütfen cevap verin İyi yayınlar abi sizce note 8 mi s9+ mı diyaframdan ve hızlı şarjdan başka artı özellik var mı bide s9+ daha iyi ise niye note 8 fiyatı hala daha pahalı

canburger

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Merhabalar, yana yakıla bluetooth kulaklık arıyorum. 300 TL üst sınırım. Sizin fikriniz nedir, ne alabilirim.

berkaybz272

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Merhaba, iPhone SE 2 hakkında neler biliyorsunuz ? Cidden beklediğim bir telefon...

Abdullah güler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ShiftDelete.Net olarak Salı günleri sorularınızı yanıtladığımız SDN Cevaplıyor canlı yayınımızın 130. bölümü bugün saat 18:00'da başlayacak. Forum sitemiz üzerinden de sorularınızı okuyup sizlere yanıt vereceğiz. Ödüllü canlı yayınımızda forum üzerinden bize sorularınızı bırakabilirsiniz veya Twitter üzerinden #sdncevaplıyor hashtag'ini kullanabilirsiniz.

Sorum ihtiyaç note 8 alınırmı
Bana bir tlf önerin 3500

MevlutOrhanTr

Asistan
Reaksiyon puanı
86
İyi yayınlar.Son zamanlarda gerek ekran,gerek işlemci,gerek kamera her şey üst düzeye geldi diyoruz (Amiral Gemisi Telefonlarda) lakin aynı şeyi bataryada diyemiyoruz.Bunun sebebi ince tasarım mı yoksa powerbank satışı mı ? Yorumunuzu merak ediyorum.

Cadoky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba oneplus 5t aldım 1 aydır kullanıyorum ama sar değerine kafam takıldı uzun kullanımda sağlığa ne kadar zararı olur?

fatisku

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi iyi yayınlar mate 10 lite kullanıyorum içinden çıkan ekran kılıfı eskidi yenisini almak istiyorum marka öneriniz nedir?

Feronia94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
GTX 1050Ti nasıl bir ekran kartıdır?

rkirmizi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar,
Buyuk ekranli (47" ve uzeri) bir led/amoled televizyon almak istiyorum. Fakat tum buyuk televizyonlar artik akilli. Bir cogunda da dahili uydu alicisi bulunuyor. Ben aldigim tv'ye mibox, digiturk falan baglayacagim. Yani tv'nin arabirimi bir anlamda gereksiz oluyor. Biraz daha fiyattan tasarruf yapabilmek adina, yukaridaki ozellikleri barindirmayan ama buyuk guzel bir ekran sunan tv tavsiyeniz var mi? Fiyat sorun degil. 10K TL. de olabilir. Sadece kullanmayacagim bir ozellige para odemek mantikli gelmiyor. Yoksa bu ozellikler fiyata o kadar da etki etmiyor mu? E ticaretteki bundle urunler gibi bu ozellikleri aradan kaptiriyorlar mi?

Iyi yayinlar.

Son düzenleme:

eren.ylldz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kamera ve performans çok önemli butçe 4 bin tlye kadar (ithalatı garantili duşunulur) tavsiyeleriniz neler

---- Mesajlar birleştirildi ----

kamera ve performans çok önemli butçe 4 bin tlye kadar (ithalatı garantili duşunulur) tavsiyeleriniz neler

Son düzenleme:

İlhanng

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Parasal olarak bir sınırlamanız yok önünüzdeki alternatifler
İphone x
Huwaie mate 10 pro
Samsung Galaxy S9 plus
Samsung Note 8

Bu seçenekler arasında sıralama yapar misiniz ?
Ortalama bir telefon kullanıcısı olarak kendinizi dusunun lutfen :)

eren.ylldz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

namlisinan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

tolga.12s

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1300 TL'ye kadar telefon önerisinde bulunabilir misiniz?

Son düzenleme:

berkaybz272

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Merhaba, iPhone SE 2 hakkında neler biliyorsunuz ? Cidden beklediğim bir telefon...

eren.ylldz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

---- Mesajlar birleştirildi ----

Son düzenleme:

19samet05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xiaomi mi6 nin garantisi Turkiyede olmadığı için pek güvenelim sizce telefon alınabilecek bi telefonu garantiye telefonu çok yipratiyorlarmis oyuzden

eren.ylldz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...