Sistemime Uyumlu Ekran Kartı

Bu konuyu okuyanlar

burak.karabudak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar sistemime uygun, darboğaz yapmayacak ve performans kaybı sağlatmayacak bir ekran kartı tavsiye edebilir misiniz ?
Fiyat aralığım: 400-600 TL dir.

Sistem Özellikleri ;

İşlemci: İntel core i5 2400
Anakart: Pegatron IPXSB-H61
RAM: 6GB

Şimdiden teşekkür ederim. Sistemimle ilgili başka istediğiniz özellik varsa ekleyebilirim.

PunchAss

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar sistemime uygun, darboğaz yapmayacak ve performans kaybı sağlatmayacak bir ekran kartı tavsiye edebilir misiniz ?
Fiyat aralığım: 400-600 TL dir.

Sistem Özellikleri ;

İşlemci: İntel core i5 2400
Anakart: Pegatron IPXSB-H61
RAM: 6GB

Şimdiden teşekkür ederim. Sistemimle ilgili başka istediğiniz özellik varsa ekleyebilirim.
Bende de aynı bilgisayar vardı. Sanırım hazır Casper almışsın. Ben sonradan 400 watt psu ve gtx 750ti aldım. Bilgisayar canavar gibi. Hiç bir sıkıntısı yok. Bence en uygunu bu olur. Ancak daha üst seviyelere çıkabilirim dersen r9 280 i de önerebilirim ancak psuyu daha da arttırman gerekir. Benim aldıklarım şunlar ;

http://www.vatanbilgisayar.com/rs-400-elite-power-400w-guc-kaynagi.html
http://www.vatanbilgisayar.com/msi-...-128bit-nvidia-geforce-dx112-ekran-karti.html

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
Maden açılmış konu var bir daha açmayayım diye buraya yazıyorum.

Arkadaşlar sistemim bu, Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q8200 @ 2.33GHz-8 gb ram-Gigabyte G41MT-S2PT- şuanki ekran kartım asus hd 6670,sorum şu ben bu anakarta bu ekran kartından daha üst bir kart takabilir miyim ? Yoksa sistemi tamamen değiştirmem mi lazım?

DeathJoke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
GT 710 2 GB Ekran kartı almak istiyorum. Önerdiğiniz Cooler Master marka güç kaynağı alsam bu ekran kartı ile uyumlu olurmu ?

DeathJoke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gt710 intel onboard vga'dan da kötü ki ...
gt 710 onboard ekran kartı değil harici ekran kartı yani kendin takıyorsun. Onboard ekran kartı demek anakartın içindeki grafik kartı oluyor. Ne demek istediğinide anlamadım hdmi vga dvi falan aralarında giriş dışında pek farkları yok. hdmi televizyona bağlama avantajı var. dvi da çok yüksek çözünürlüklere çıkılabiliyordu sanırım. Vga da eski hd veya tüplü monitörlere takmanı sağlıyor. Ben vga kullanıyorum yani ekran kartı hdmi olursa kullanamam.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
gt710 dandik diyorum ne bok olduğunu biliyorum...