Baidu.com Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

koraman213

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar yeni gtx 1080 ekran kartına sahip bir bilgisayar topladım. alalı 2-3 gün oldu ve bir sorun farkettim.Mausumun double click tuşu var ayrı özel bir tuş ona bastığımda bilgisayar kendi kendine çalıştırı açıp baidu.com adlı bir siteye giriyor çözümlerini aradım fakat benim sorunum kimsede yoktu. herkesin bilgisayarında programda vardı ama ben hiç bi kanıta rastlayamadım bu virüsle alakalı yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler

(Mauseum everest rampage gaming mouse olarak geçiyor)
(Windows 10 Pro kullanıyorum)

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Merhabalar;

AdwCleaner ve Malwarebytes ile tarama yapar mısınız?Eğer reklam tarzı bir zararlı yazılımsa bu iki programın temizlememesi zor.

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Duble Click komutu varsa o tuşa bunu ekleyin.
  1. Yapılandırmak istediğiniz fareyi kullanarak Microsoft Fare ve Klavye Merkezi’ni başlatın.
  2. Yeniden atamak istediğiniz düğme listesinden bir komut seçin.
    Bir düğmeyi devre dışı bırakmak için, Bu düğmeyi devre dışı bırak seçeneğini seçin.

koraman213

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar;

AdwCleaner ve Malwarebytes ile tarama yapar mısınız?Eğer reklam tarzı bir zararlı yazılımsa bu iki programın temizlememesi zor.

Denedim fakat hiçbir tehdit bulunamadığını söylüyor iki program da.

koraman213

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Duble Click komutu varsa o tuşa bunu ekleyin.
  1. Yapılandırmak istediğiniz fareyi kullanarak Microsoft Fare ve Klavye Merkezi’ni başlatın.
  2. Yeniden atamak istediğiniz düğme listesinden bir komut seçin.
    Bir düğmeyi devre dışı bırakmak için, Bu düğmeyi devre dışı bırak seçeneğini seçin.
Dediğiniz merkezi bulamadım indirmeyi denediğimde bu işlem için yükseltme gerekiyor yanıtını aldım.

---- Mesajlar birleştirildi ----

O zaman herhangi bir virüs veya reklam içeriği olması zor.İşin kötüsü ilginç bir durum, nedeni direkt budur diyemem yani.
Anladım teşekkürler tekrardan

Son düzenleme: