Ultrasonic Fare ve Haşere Kovucu

Bu konuyu okuyanlar

maryece

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba, apartmanda iki dairede fare görülmüş ben iyice paranoya yaptım çıt çıksa bizde de fare var sanıyorum. Evde çocuk da var ilaç konusuna sıcak bakamıyorum pek bu yüzden ama öbür türlü de diken üstündeyim. Ultrasonic fare kovucu diye bir şey varmış kullananız oldu mu etkili mi acaba? Bir de çocuk açısından olumsuz bir etkisi olur mu sizce?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Yani hocam sanmıyorum ki herhangi bir kimyasalın çocuk üzerinde etkisi olmasın.Apartmanca bunu yaptırmanızda fayda var yoksa çok daha kötüleşebiliyor.

maryece

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim haklısınız toplu ilaçlama denedik ama yalnızca bir süre ortadan kayboluyorlar ardından başka bir evde yeniden ortaya çıktılar. Cihazın da olumsuz etkisi olabilir ama ne biliyim tuzak kapanlardan alan daha az tehlikeli gibi çocuk açısından

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Teşekkür ederim haklısınız toplu ilaçlama denedik ama yalnızca bir süre ortadan kayboluyorlar ardından başka bir evde yeniden ortaya çıktılar. Cihazın da olumsuz etkisi olabilir ama ne biliyim tuzak kapanlardan alan daha az tehlikeli gibi çocuk açısından
Hocam apartmandan çıkıp evlere mi giriyorlar yoksa direkt olarak evde mi çıkıyorlar?Evde oluyorsa nasıl olabilir ki böyle bir şey?O zaman ev kapınızı açık tutmamaya özen gösterebilirsiniz belki.Birde uzmanına sormak lazım tabi bu ultrasonik cihaz olayını ben sadece yorumladım.

Reaksiyon puanı
0
Valla ben bahsedilen Falcon elektroniğin ürününü evimi istila eden fareler için kullandım ve çok memnun kaldım. Bir kere fiyatı benzerlerine göre çok uygun. Ayrıca hayvanlar bu yayılan sinyale karşı bağışıklık kazanmıyorlar. Sinyallerin ne insanlara ne de evcil hayvanlara zararı var. Kullanmaya başladıktan 1 hafta sonraya kadar evimde bir tane fare kalmamıştı. Bir gittiler bir daha gelmediler.