Bu konuyu okuyanlar

oguzokman

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Acil nakit ihtiyacından dolayı Gear S3 frontier saatimi satıyorum. 1 sene daha garantisi mevcutdur. Kutusu ve kutu içeriği tamdır

teacher26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar telefon bekleme modunda pilin şarj yüzdesi arka plan uygulamaları kapalı olduğu halde yüzde 97 den yüzde 60-62 civarına düştü 10 saatte bu normal mi? teknik servise götürdüm yedek cihaz vermediler 6 gün teste tabii olacakmış.AÇIKCASI HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADIM BU KADAR PARA VERİP TELEFONU SERVİSE VERİYORUZ YEDEK CİHAZ VERMİYORLAR YORUMUNUZ NEDİR BU SÜRE NORMAL MİDİR? BU ARADA OPTİMİZE EDİLMİŞ MODDA KULLANIYORUM.ÜRÜNÜ HEPSİ BURADADAN ALDIM. 8 GÜN OLDU İADE EDEBİLİR MİYİM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

Mtnkts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
arkadaşlar telefon bekleme modunda pilin şarj yüzdesi arka plan uygulamaları kapalı olduğu halde yüzde 97 den yüzde 60-62 civarına düştü 10 saatte bu normal mi? teknik servise götürdüm yedek cihaz vermediler 6 gün teste tabii olacakmış.AÇIKCASI HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADIM BU KADAR PARA VERİP TELEFONU SERVİSE VERİYORUZ YEDEK CİHAZ VERMİYORLAR YORUMUNUZ NEDİR BU SÜRE NORMAL MİDİR? BU ARADA OPTİMİZE EDİLMİŞ MODDA KULLANIYORUM.ÜRÜNÜ HEPSİ BURADADAN ALDIM. 8 GÜN OLDU İADE EDEBİLİR MİYİM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.
Bende gece yüzde bir şarj gidiyor bazen yüzde iki ve hareketli aod açık her zaman. Telefonda kesinlikle sorun var değiştirme ihtimaliniz varsa değiştirin veya iade edin.

teacher26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefonu denedim bugün yüzde 2 düştü şarjı sanırım arka planı açık bırakmışım ve telefon çekmediği ondan çok şarj yemiş şu an gayet iyi

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu arada spigen thin fit 360 artı cam 101 tl hepsi sipariş verdim indirim var şu an hepsi buradada bakalım nasıl olacak

Son düzenleme:

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Arkadaşlar on kameranın secmeligi odağında sorun yaşayan var mı. Arka planı bulaniklastirmasi gerçekten çok kötü yapıyor. Düşük ışık dan kaynaklı da olabilir diyorum ancak emin değilim ki şuan arabanın içinde normal ışık düzeyi olmasına rağmen çektiğim fotolar gerçekten kötü bulaniklastirma yapıyor. Foto yükleyemedim dosya büyük uyarısı aliyorum

Arkadaşlar amazonun bazı durumlardan dolayı özür amaclı hediye ettiği unicorn beetle 360 koruma kılıf bugün geldi. Alacak olan varsa tavsiye ederim. Ürünün tek olumsuz yani takıldıktan sonra tekrar çıkarmasının zor olması. On koruyucu da herhangi bir dokunmatik hassasiyet kaybı yok tam oturdu. Spen yeri ve dokunmatik kısmı gayet güzel. Açma ve ses tuşları kaplaması orta seviye de sertlik. Kulaklık girişi ve şarj yerini kılıf kapakları tam kapatıyor. Arka kılıf sert ancak çok sert değil. Ürünün kalitelisi gerçekten iyi ele alındığında guven veriyor. Telefon elbette kalinlasiyor ancak fazla değil. Kılıf yüzeyi çok başarılı ve elden kayması neredeyse imkansız. Soeyeceklerim bu kadar farklı sorusu olan varsa sorabilir.

Arkadaşlar amazonun bazı durumlardan dolayı özür amaclı hediye ettiği unicorn beetle 360 koruma kılıf bugün geldi. Alacak olan varsa tavsiye ederim. Ürünün tek olumsuz yani takıldıktan sonra tekrar çıkarmasının zor olması. On koruyucu da herhangi bir dokunmatik hassasiyet kaybı yok tam oturdu. Spen yeri ve dokunmatik kısmı gayet güzel. Açma ve ses tuşları kaplaması orta seviye de sertlik. Kulaklık girişi ve şarj yerini kılıf kapakları tam kapatıyor. Arka kılıf sert ancak çok sert değil. Ürünün kalitelisi gerçekten iyi ele alındığında guven veriyor. Telefon elbette kalinlasiyor ancak fazla değil. Kılıf yüzeyi çok başarılı ve elden kayması neredeyse imkansız. Soeyeceklerim bu kadar farklı sorusu olan varsa sorabilir.

Arkadaşlar amazonun bazı durumlardan dolayı özür amaclı hediye ettiği unicorn beetle 360 koruma kılıf bugün geldi. Alacak olan varsa tavsiye ederim. Ürünün tek olumsuz yani takıldıktan sonra tekrar çıkarmasının zor olması. On koruyucu da herhangi bir dokunmatik hassasiyet kaybı yok tam oturdu. Spen yeri ve dokunmatik kısmı gayet güzel. Açma ve ses tuşları kaplaması orta seviye de sertlik. Kulaklık girişi ve şarj yerini kılıf kapakları tam kapatıyor. Arka kılıf sert ancak çok sert değil. Ürünün kalitelisi gerçekten iyi ele alındığında guven veriyor. Telefon elbette kalinlasiyor ancak fazla değil. Kılıf yüzeyi çok başarılı ve elden kayması neredeyse imkansız. Soeyeceklerim bu kadar farklı sorusu olan varsa sorabilir.Ekli dosyayı görüntüle 33078Ekli dosyayı görüntüle 33079Ekli dosyayı görüntüle 33081Ekli dosyayı görüntüle 33082Ekli dosyayı görüntüle 33083Ekli dosyayı görüntüle 33085Ekli dosyayı görüntüle 33086

Samsung henüz Portre modunda o kadar iyi değil s9 da daha iyi olacaktır hem önde hemde arkada

prewett

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
On kamerada portre modu ne yazık ki çok iyi durumda değil, ancak yine de son güncellemeyle biraz toparlamislardi fakat yeterli düzeyde değil hala. Oreo güncellemesinden sonra biraz daha iyilestirilecektir.

Arka kamerada ise ışığın yeterli olduğu durumlarda çok güzel fotoğraflar çekiyor, hatta iphone x le yaptığım arka planın karmaşık olduğu portre kıyaslamasindaa blur gecisleri note 8 de daha başarılı. X ise arka planın sade olduğu durumlarda daha başarılı geldi bana.

Arsllan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Spigen kılıf ve ekran koruyucu da noktayı koydu, Samsung Galaxy Note 8 Kılıf, Spigen Thin Fit 360 + Tempered Glass Cam Koruyucu Signature Serisi - Spigen
Hadi hayırlı olsun dertlerimiz bitti gibi :)

sıkıntılı bir ürün, kalem ile kullanım sonrası " Neo Flex" yumuşak bir madde olduğu için çökme oluyor. Sonrasında kalem ile kullanırken kalem bu çukurlara takılıyor. Spigen yeni ürün çıkardı. Tam kasa koruması ve Tempered ekran koruyucu tavsiye ederim. Bende sipariş vereceğim :)

Benim kafam karıştı şimdi sen Spigen güzel mi diyorsun? Biraz inceledim pahalı ama güzel gibi. Kalemle kullanmak nasıl olur acaba bi yardım ef gözünü seveyim. Bugün 20 liraya taktırdım ama hiç memnun değilim.

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
arka plan uygulamaları nasıl kapatılıyordu?
benimde telefonum hafiften ısınmaya başladı.güncellemeden sonra mı oldu anlamadım
ilk aldığımda ısınma hiç olmuyordu

Reaksiyon puanı
113
Benim kafam karıştı şimdi sen Spigen güzel mi diyorsun? Biraz inceledim pahalı ama güzel gibi. Kalemle kullanmak nasıl olur acaba bi yardım ef gözünü seveyim. Bugün 20 liraya taktırdım ama hiç memnun değilim.
Denediğim Ekran koruyucular ;

Spigen Neo Flex = Sorunlu !!! Yumuşak madde olduğu için kalem ile kullanımda çökme yapıyor. Sonrasında kalem o çukurlara takılıyor.
Spigen Nano Liquid Sıvı = Parmak izi toz tutmaz dediler tutuyor, ayrıca darbeye karşı korumaz ( Spigen Türkiye ' yi arayıp sordum )
Piyasa da dolaşan " temperlilerden " 3-4 farklı ekran koruyucu kullandım. Kalkma yapıyor. Tuşlar düzgün çalışmıyor.

Ekran koruyucuya en az 500 TL harcamış biri olarak söylüyorum ki, Spigen ' in 360 Fit inde ki ekran koruyucu piyasadaki en iyi koruyucu, denemeni tavsiye ederim ayrıca güzel bir kılıfta almış oluyorsun.

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Kılıf kullanıyorum ama (elden kaydığı için) ekran camı bu zamana kadar hiçbir telefonumda kullanmadım. Hiçbir sıkıntı da yaşamadım. Telefonu koyduğunuz cebinize başka birşey koymadığınız ve dikkatli kullandığınız müddetçe bir sıkıntı olmaz bence.

burhan_52

Asistan
Reaksiyon puanı
14
707 mb yeni güncelleme yayınlanmış gelen varmı

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
707 mb yeni güncelleme yayınlanmış gelen varmı
Şu haberi soruyorsanız,

samsung galaxy note 8 için yeni güncelleme yayınlandı
Samsung Galaxy Note 8 için yeni güncelleme yayınlandı!

Tamamen, Gazetecilik-Habercilik Mesleki Etik Değerlerine asla ve asla uymayan, internet ortamında daha fazla tıklansın, internet ortamında ki adı Clickbait olan ve türkçe de ki karşılığı Tık Tuzağı olan ve daha fazla para kazanabilmek adına, Gazetecilik ve Habercilik Mesleğinin Onuruna ve Haysiyetine uymayan yapılmış bir haberdir kendisi, bu ve bunun gibi haberleri dikkate almayınız lütfen.

gogobaba

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Bendeki Samsung Galaxy Note 8 duos N9500 HongKong menşeli ithalatcı garantili SnapDaragon 835 li işlemcili telefonun aynısı olan kuzenimden alıntı.

quote:

Orijinalden alıntı: ozcandelikanli

Arkadaşlar merhaba, Ben Note 8 N9500 kullanucısıyım. CSC kodum TGY yani Hong Kong sürümü. İşlemci SnapDragon 835. GoGoBaBa abimiz bu SD 835 işlemci olan arkadaşların VOLTE Ve Görüntülü arama özelliklerini açamdıklarını söyledi. Ben açtım, kullanıyorum. Öncelikle kullandığım operatör Türk Telekom. Hattımı daha önce Türkiye de VoLTE desteği olan telefonlardan birine takarak operatörden VoLTE desteğini aktif ettim. Bir yakınımda Türkiye CSC li Note 5 vardı.

Hattımız hazırsa şimdi geldik telefonu ayarlamaya. Cihazı ilk aldiğimda görüntülü arama falan yoktu. Şu an var. Sizde bu işlemleri yaptığınızda (N9500 için) sizde bunlardan faydalanmış olacaksınız.

Arkadaşlar ROOT işlemi falan yok, merak etmeyin.

Önce Nova Launcher uygulamasını yükleyin, Play Store da ücretsiz sürümü var. Yükleyin, ana uygulama olarak seçin.

Daha sonra Widget`lara basın. Burada Etkinlik`lere basılı tutarak ana sayfaya alın, bunu yaptığınızda kendiliğinden açılan listeden IMS Settings`e girin. IMS Settings içerisinde bir daha IMS Setting yazan yere girip, burayı resimdeki gibi yapın.​

Bana yolladığı videoyu buyrun izleyin belki işinize yarar.

Video linki Video Linki

ozdemirvecdi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sa arkadaşlar iphone 7 plus 128gb note 8 ile takas etmek istiyorum lakin kafama takılanlar var sizce note 8 kapalı kutu jelatinli ama yurt dışı yada 10 15 günlük tr garantili note 8 hangisi ile takas etmemi önerirsiniz nelere dikkat etmem gerekir teşekkür ederim

Kardeşim bende Note 5 var 3 senedir kullanıyorum. Yorumunu okuyunca fark edip salledım bende de ses oluyor. Yarın Note 8'im geliyor inşallah 4100'e aldım sizce iyi bir fiyat mı?

Son düzenleyen moderatör:

burhan_52

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Şu haberi soruyorsanız,

samsung galaxy note 8 için yeni güncelleme yayınlandı
Samsung Galaxy Note 8 için yeni güncelleme yayınlandı!

Tamamen, Gazetecilik-Habercilik Mesleki Etik Değerlerine asla ve asla uymayan, internet ortamında daha fazla tıklansın, internet ortamında ki adı Clickbait olan ve türkçe de ki karşılığı Tık Tuzağı olan ve daha fazla para kazanabilmek adına, Gazetecilik ve Habercilik Mesleğinin Onuruna ve Haysiyetine uymayan yapılmış bir haberdir kendisi, bu ve bunun gibi haberleri dikkate almayınız lütfen.
Webteknoda yayınladı niye yalan olsun eğerki yalansa diğer teknoloji siteleri yalan haberden dolayı kayba uğrayacak

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Hafif ısınma var diyorsun onun çaresi geliştirici seçeneklerinde değil orası karışık ben de çok kurcalamıyorum. Son zamanlarda yüklediğin bir uygulamadan olabilir ısınma onu kontrol et. Telefonu bir yeniden başlat.
ben genelde telefonda internet kullanırım.başka birşey için kullandığım yok.neti kullanırken ısınma oluyor.
burada daha önce birisi yeni güncellemeden sonra telefon ısınmaya başladı demişti.

Sayginss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
piyasada 3 tane garantili telefon dolaşıyor ağızda
1. samsung türkiye garantili
2. genpa kvk garantili
3. ithalatçı garantili

hadi ithalatçı garantiyi anladım fakat 1 ile 2 nin ne farkı var ?

gogobaba

Asistan
Reaksiyon puanı
46
- Bazı uyumluluk sorunları oluştuğunda bir kılavuz açılır penceresi görüntülenir.
- Diğer hata düzeltmeleri
| Temas uygulamasıyla menüyü yürütürken zorla sonlandırılan bir sorun düzeltildi.
- En yeni Android güvenlik düzeltme paketi uygulandı.
| Cihaz güvenliği daha da geliştirildi.- Bazı uyumluluk sorunları oluştuğunda bir kılavuz açılır penceresi görüntülenir.
- Diğer hata düzeltmeleri
| Temas uygulamasıyla menüyü yürütürken zorla sonlandırılan bir sorun düzeltildi.
- En yeni Android güvenlik düzeltme paketi uygulandı.
| Cihaz güvenliği daha da geliştirildi.

ithalatcı garantili samsung note 8 duos snapdragon835 li hongkong menşeli telefona küçük güncelleme geldi

kaynak

Sahilmb07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
2 aydır iphone 8 plus kullanıyordum yapamadım sattım note 8 aldım dün elime ulaştı telefonun herşeyi mükemmel ama bu şarj ne yaa acayip cabuk bitiyor yokmu bir çaresi adamı telefondan soğutur

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,307
2 aydır iphone 8 plus kullanıyordum yapamadım sattım note 8 aldım dün elime ulaştı telefonun herşeyi mükemmel ama bu şarj ne yaa acayip cabuk bitiyor yokmu bir çaresi adamı telefondan soğutur

Doğru düzgün kullanırsan bitmez :)

burhan_52

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Geliştirici seçeneklerinden animasyon efektlerini kapat hem hızlanır hem şarjın daha uzun sürer

championlionn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
merhabalar arkadaşlar note 8 pil kullanımı nasıl deneyimlerinizi paylaşırmısınız kaç saat ekran süresi alıyosunuz ona göre s8 yada note 8 alacağım mesela akşam yatıp sabah kalktığınızda % kaç düşüyor.bide arkadaşlar hepsiburada.comda 4150 lira teknosa falan 5,500 nedir bunun olayı bilen varmı?

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Güç tasarrufunda kulanabilirsiniz

burhan_52

Asistan
Reaksiyon puanı
14
merhabalar arkadaşlar note 8 pil kullanımı nasıl deneyimlerinizi paylaşırmısınız kaç saat ekran süresi alıyosunuz ona göre s8 yada note 8 alacağım mesela akşam yatıp sabah kalktığınızda % kaç düşüyor.
Note 8 tavsiye ederim ekran süresini boşver kullanıcı deneyimimi söylim telefonu yeni aldığım için elimden hiç düşmüyor ona rağmen tek şarjla gece 12 de en son %30 şarjla günü bitiriyorum

Note 8 tavsiye ederim ekran süresini boşver kullanıcı deneyimimi söylim telefonu yeni aldığım için elimden hiç düşmüyor ona rağmen tek şarjla gece 12 de en son %30 şarjla günü bitiriyorum
Ayrıca güç tasarrruf modunda değil ekran QHD de kullanıyorum sadece ekran parlaklığı oto wifiyi evde olunca açıyorum bu durumda %30 yani gece 12 de

Son düzenleme: