Vatan Bilgisayarın Fiba Bank ile Yaptığı Peşin Fiyatına Taksit Olayı (Deneyim)

Bu konuyu okuyanlar

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Yüksek ihtimal hepsiburadanın iş bankasıyla olan alışveriş kredisi gibi çalışıyor. Varmak istediğim sonuç kredi için sabit gelir göstermezsen yararlanamıyorsun. Üniversite öğrencisi olarak yakındığım durum bu :c
Kredi derecelendirme kuruluşlarında puanın pozitifse faydalanırsın.

Fener34

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Diyelimki aldik taksitleri nereye oduyoruz

Sinan alkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Diyelimki aldik taksitleri nereye oduyoruz

Bulunduğun yerde fiba bankın şubesi varsa ordan ödersin yoksa sana sms ile gelen iban numarasına herhangi bir bankadan yada ptt den yatırabilirsin ben akbanktan eft yapıyorum.

#Elbetbirgün

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki arkadaşlar aldıktan sonra banka faiz uygulamıyor demi bide bi sorumda olcak ıphone 8 plus vatandan alınır mı bi sıkıntı çıkarmı?

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Evet arkadaşlar bildiğiniz gibi vatan bilgisayarın peşin fiyatına taksit kampanyası var (cep telefonları için) Şimdi ülkemizde yerli telefon dışı peşin fiyatına taksit yapılmıyor veya 2000 Tl değerindeki telefon 3600 tl gibi fahiş fiyatlara yükseliyor.Bu olayı vatan nasıl yaptı etti bilmiyorum ama oradan bir yakınımla birlikte 1300 tl gibi bir fiyata huawei p9 lite 2017 aldık.Şimdi cidden peşin fiyatına mı sorusuna cevap vereyim.Evet cidden peşin fiyatına (bildiğiniz gibi bazen reklamda öyle olsa bile işin aslı öyle olmuyor) Şimdi ilk olarak vatan bilgisayara gidip telefonu almak istediğimizi söyledim.Tabi yakınım ben önermeme rağmen satıcıya telefon nasıl diye sordu.Oda aslında doğru olanları söyledi şöyle şöyle özelliği var dedi abartmadı telefonu.Bu noktada takdir ederim isim vermeye gerek yok ama başka bir firmadan telefon alırken adam her oyunu son ayarlarda kasmadan açar dedi.Telefon clash royale bile kasıyor bu arada.Neyse konumuza dönelim.Şimdi ilk önce taksit işlemlerine geçtik.Şöyle bir durum var önümüzde işlem yapan adamın işlem süresi 15-20 dakika sürdü.Çünkü o kişinin yanında bir telefonu yoktu ve ona hep form filan imzalattılar,görevli oradan bir kaç yeri aradı falan 20 dakikayı buldu.Sıra bize gelince yakınım eski telefonunu yanına getirdiği için 5 dakika sürmeden işlemimiz tamamlandı.Size hatırladığım kadarıyla telefonunuza bir mesaj gönderiyorlar onaylıyorsunuz bir kaç şey imzalayıp hemen bitiyor.Oraya giderken yanınızda eski telefonunuzu götürmeyi unutmayın.Eski telefona ulaşamıyorsanız sorun olmaz ancak beklerseniz.Bunu yaparken bizden peşin bir fiyat istemediler.Kasada kaç taksit olacağını falan söyledik,kayıt yaptırdık (isim,numara vb) işlemleri yaptırdık ve bitti.Her hangi bir işlem ücreti alınmadı.Yani kısacası her hangi bir sorun yaşamadan,hızlı bir şekilde,aynı reklamında söylendiği gibi işlemleri yapıp çıktık.
Parayı nereye ve nasıl ödüyorsunuz (bilgi için teşekkürler)