Kasa Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Osmanyilmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merabalar. Şu an satışta olan heralde 50 kasa markası vardır. Çok ucuz olanların kalitesi hakkında öngörü yapmak kolay oluyor. Ancak 300-500 tl olan kasalarda kalitesini öngörmek imkansız gibi. Sırf güzel gözüktüğü için alıp pişman olmak istemiyorum. Bunun için sizlere arasında kaldığım 8 kasayı göstereceğim. Kendim toplayacağım için kablolaması daha kolay olanları, kaliteli olanları veya sizin tavsiye edeceğiniz bir kasa varsa onu söylemenizi rica edeceğim.
1- NZXT S340 Elite
2- Deep Cool Earlkase
3- Gamepower Hypnos
4- Phanteks P400
5- Deep Cool Dukase
6- In Win 301
7- CoolerMaster Masterbox Lite 5
8- Corsair Spec-Alpha

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Merhabalar,
aralarından hepsini ele...
NZXT S340 Elite ve Phanteks P400 veya P400S arasında seçip yap... Ayrıca tam olarak bütçen nedir? Eğer bütçeni arttırabilirsen Corsair Crystal 460X öneririm...
İyi Forumlar...

Osmanyilmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
O kadar fazla bütcem yok. Phanteks ve nzxt bulunan yerlere bakiyorum. Corsair kalitesiz diye bi yazi okumustum forumda dogru mu acaba?

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
O kadar fazla bütcem yok. Phanteks ve nzxt bulunan yerlere bakiyorum. Corsair kalitesiz diye bi yazi okumustum forumda dogru mu acaba?
Hayır kaliteli, fakat Carbide serisi Corsair'in giriş seviyesi bir seridir... Ayrıca dediğim gibi NZXT S340Elite veya Phanteks öneririm...

Son düzenleme: