Foruma yeni yönetici ve yeni strateji!

Bu konuyu okuyanlar

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,179
Konu açan kişinin arasında kaldığı cihazların dışında cihaz önermek nasıl kural dışı oluyor? Bu ülkede hala 2000 liraya iPhone 6 almayı düşünenler var. Biz bu arkadaşa 6 ya da 6s arasında seçim mi yaptıracağız? :D

Çok komik be.
Eheheuuheeuhhehe :D . Ortasına basmışın vullah billah tilllah.
Neyse ben gidiyorum kendinize iyi bakın birdahada yazmam. İyi bakın ha buralara.

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Elimden geldiğince ceza vermemeye çalışıyorum, hata yapıldığında konuyu/mesajı silip veya uygun bölüme taşıyarak bildirimini yapıyorum fakat bu durum sürekli yaşandığında ceza vermek zorunda kalıyorum. Arkadaşlar hata bir kere olur, hatanın tekrarı olmaz. Yapılan bir hata sürekli yapılıyorsa orada bir sıkıntı var demektir.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,341
Mantıksız kurallar yüzünden düştüğümüz hallere bak

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Size mantıksız gelmesiyle ilgili bir işlem yapamıyoruz, kurallar tekrar güncellenene kadar bu kurallar geçerlidir

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,341
sadece ben değil bir çok kişide aynı fikirde

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,341
Bu mesajında genelleme yapmıştım, bir çok kişi de kuralları gayet uygun buluyor bu konuda ne yapacağız? :)

ben supermod kadrosu dışında hiçbir yetkilinin bu tür durumlarda bir şey dediğini hiç görmedim ne kadarda tesadüf öyle değil mi mod kadrosu olarak aynı fikirdesiniz biz burda sürekli aktif olan üye olarak adalet arıyoruz

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
ben supermod kadrosu dışında hiçbir yetkilinin bu tür durumlarda bir şey dediğini hiç görmedim ne kadarda tesadüf öyle değil mi mod kadrosu olarak aynı fikirdesiniz biz burda sürekli aktif olan üye olarak adalet arıyoruz

Bu mesajına örnek olarak aşağıdaki mesajı örnek gösterebilirim, sanırım görmemişsin.

Ben forumun kurallarını yerinde ve mantıklı buluyorum açıkçası. 1.5 yıldan beri üyeyim sadece bir kaç kere yanlış bölüme yanlış konu yazdığım için uyarı aldım ve mesajım o bölüme taşındı açıkçası bu durum çok hoşuma gitti en azından silmediler alakalı bölüme taşıdılar. Onun dışında bir kez bile uyarı almadım. @Murat Burç iyisin hoşsun ama sen de herkes ile tartışıyorsun yapma ya yazık.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,341
:Dbir şey derdimde neyse

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Bu mesajına örnek olarak aşağıdaki mesajı örnek gösterebilirim, sanırım görmemişsin.
Susayım diyorum ama gerçekten susamıyorum şimdi biraz konuşmak istiyorum.
Bir takım arkadaşlar hep bu forum eskisi gibi güzel değil haksız yere ban atıyorlar diyorlar ve olabildikçe kötülemeye çalışıyorlar. Yahu sizin derdiniz ne diyeceğim fakat amaç belli arkadaşlar hem hakaret edeyim hem de ceza almayayım istiyor maalesef öyle bir dünya yok. Özellikle de @Murat Burç arkadaşım bak bilgine saygım sonsuz şu telefon konusunda da aynı fikirdeyiz fakat sen herkes ile tartışıyorsun dalaşıyorsun kusura bakma. Demişsin bir mesajında telefon önerdim diye sildiler diye. Moderatörler artık senin normal mesajlarını da gerginlik çıkacaklarını bildikleri için siliyorlar. Bak ben de şu an Samsung telefon kullanıyorum hatta her yerde de övmüşümdür ama hiç bir zaman gerginlik çıkacak derecede kimse ile tartışmadım en fazla alaylı troll yazılarım olmuştur. Hiç kusura bakmayın arkadaşlar oturup kendinize bakın. Ben bir önceki mesajımda 1.5 senedir üye olduğumu belirtip görüşlerimi dile getirmiştim. Üye olmadan evvel de 1.5 senedir sdn forumu sıkı takip ederdim ve bu bazı isyan eden üyeler de moderatördü. Bunlar bir kaç kişi aynı fikirde oldukları için toplaşıp arkadaşlık kurmuştulardı. Ve bazı üyeleri de dışladılar hatta gıcık oldukları için yetkilerini kullanıp ceza bile verdiklerini gördüm. Ama şu an değerlendiriyorum forumun yönetim sistemi gerçekten mükemmel kendi adıma konuşuyorum bir kere bile yersiz uyarı ceza verilmedi. Eskiden gerçekten dediğim gibiydi ve fakat şu an gerçekten çok iyi. Bu arkadaşlar da yetkilerini kötü amaçlı daha fazla kullansalardı forumdaki bazı üyeler karşı çıkardı ortalık karışırdı şimdi de kötülüyorlar. Gidecekseniz gidin arkadaşım zorla güzellik olmaz hatta siz kendi forumunuzu kurun biz de örnek alalım madem SDN kötü ya. Gerçekten yeter artık bu karalayıcı mesajlardan bıktım. Sizler bu forumu beğenmiyorsanız gidin burada olmasanız da olur şahsen ben de bu duruma inat foruma iyice destek olurum gene olur:). Fragger hocam uzun alıntı yaparak başınızı şişirdim sizden özür dilerim kusuruma bakmayın ama olan durumu anlattım sizlere siz de bu yazdıklarımı okursanız artık neden karaladıklarını anlarsınız herkese iyi geceler:).

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bir takım arkadaşlar hep bu forum eskisi gibi güzel değil haksız yere ban atıyorlar diyorlar ve olabildikçe kötülemeye çalışıyorlar. Yahu sizin derdiniz ne diyeceğim fakat amaç belli arkadaşlar hem hakaret edeyim hem de ceza almayayım istiyor maalesef öyle bir dünya yok. Özellikle de @Murat Burç arkadaşım bak bilgine saygım sonsuz şu telefon konusunda da aynı fikirdeyiz fakat sen herkes ile tartışıyorsun dalaşıyorsun kusura bakma. Demişsin bir mesajında telefon önerdim diye sildiler diye. Moderatörler artık senin normal mesajlarını da gerginlik çıkacaklarını bildikleri için siliyorlar. Bak ben de şu an Samsung telefon kullanıyorum hatta her yerde de övmüşümdür ama hiç bir zaman gerginlik çıkacak derecede kimse ile tartışmadım en fazla alaylı troll yazılarım olmuştur. Hiç kusura bakmayın arkadaşlar oturup kendinize bakın. Ben bir önceki mesajımda 1.5 senedir üye olduğumu belirtip görüşlerimi dile getirmiştim. Üye olmadan evvel de 1.5 senedir sdn forumu sıkı takip ederdim ve bu bazı isyan eden üyeler de moderatördü. Bunlar bir kaç kişi aynı fikirde oldukları için toplaşıp arkadaşlık kurmuştulardı. Ve bazı üyeleri de dışladılar hatta gıcık oldukları için yetkilerini kullanıp ceza bile verdiklerini gördüm. Ama şu an değerlendiriyorum forumun yönetim sistemi gerçekten mükemmel kendi adıma konuşuyorum bir kere bile yersiz uyarı ceza verilmedi. Eskiden gerçekten dediğim gibiydi ve fakat şu an gerçekten çok iyi. Bu arkadaşlar da yetkilerini kötü amaçlı daha fazla kullansalardı forumdaki bazı üyeler karşı çıkardı ortalık karışırdı şimdi de kötülüyorlar. Gidecekseniz gidin arkadaşım zorla güzellik olmaz hatta siz kendi forumunuzu kurun biz de örnek alalım madem SDN kötü ya. Gerçekten yeter artık bu karalayıcı mesajlardan bıktım. Sizler bu forumu beğenmiyorsanız gidin burada olmasanız da olur şahsen ben de bu duruma inat foruma iyice destek olurum gene olur:). Fragger hocam uzun alıntı yaparak başınızı şişirdim sizden özür dilerim kusuruma bakmayın ama olan durumu anlattım sizlere siz de bu yazdıklarımı okursanız artık neden karaladıklarını anlarsınız herkese iyi geceler:).
Çok uzun yazıyorsun ben bunu okuyamam yahu :D

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,179
Alah adına eski yönetimden nasıl bir gereksiz uyarı gördünde konuşuyorsun? Ben 1tane uyarı yemediğim yönetim gittikten sonra 2 kere sınırsız 1 kere 5 gün ban yedim. Bunun neresi iyi Allah aşkına? 2 sene boyunca sadece 3 uyarı puanı olan birisinin 1 senede 120 uyarıya ulaşması ne demek yahu? Şuan ki forum kurallarını moderatörler biraz sıkı anlıyor diye düşünüyorum. Bakın arkadaşlar forum yepyeni ve bambaşka bir döneme girdi. Bu dönem foruma ağır yaralar açtı ve kapanması gerekiyor. Bu yaranın kapanması içinde daha önce tecrübesi olan insanlar gerekiyor bu foruma. @Yeşil Okçu kısa süre içerisinde yönetime girecek diye umuyorum ben. Bakın. Bu forumun ağır yaralarını kapayabilecek adamlar(Birsürüsü var ama aklımda olanları yazıyorum): @Fragger @FRosa @Yeşil Okçu @by efsane @Mrtaltg @neet . Bunların üstüne daha da deneyimli insanlar çağırılmalı. Mesela eski yönetimden gelmyeceğini biksekte1 kişi dahi olsa çağırılmalı diye düşünüyorum. Bu forum hepimizin arkadaşlar. Eğer sahip çıkmassak dağılır kül olur. Ben buradan vazgeçtim. Kendimce düzeldiğini görünceye kadarda gelmeyi düşünmüyorum. Lakin size yardımcı olabilirim işte bu şekilde. Çoğu kişiye forum çok mükemmel geliyor ama maalesef öyle değil. Lütfen daha önce moderatörlük tecrübesi olan arkadaşlarımız yazsın ve yönetim kadrosuna katılsın. Hadi hayırlı geceler.

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061

Benden öncede yaşanan tüm olaylardan haberim var, şuan herşey gayet güzel. Şikayetler tabiki olacaktır, her türlü önerilere açığız fakat mantıklı olması şartıyla. Her türlü eleştiriyede açığım, her zaman tarafsız karar vermeye çalışmışımdır -istisnai durumlar hariç- yazdığın yazıyı üşenmeden okudum teşekkür ederim.

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Alah adına eski yönetimden nasıl bir gereksiz uyarı gördünde konuşuyorsun? Ben 1tane uyarı yemediğim yönetim gittikten sonra 2 kere sınırsız 1 kere 5 gün ban yedim. Bunun neresi iyi Allah aşkına? 2 sene boyunca sadece 3 uyarı puanı olan birisinin 1 senede 120 uyarıya ulaşması ne demek yahu? Şuan ki forum kurallarını moderatörler biraz sıkı anlıyor diye düşünüyorum. Bakın arkadaşlar forum yepyeni ve bambaşka bir döneme girdi. Bu dönem foruma ağır yaralar açtı ve kapanması gerekiyor. Bu yaranın kapanması içinde daha önce tecrübesi olan insanlar gerekiyor bu foruma. @Yeşil Okçu kısa süre içerisinde yönetime girecek diye umuyorum ben. Bakın. Bu forumun ağır yaralarını kapayabilecek adamlar(Birsürüsü var ama aklımda olanları yazıyorum): @Fragger @FRosa @Yeşil Okçu @by efsane @Mrtaltg @neet . Bunların üstüne daha da deneyimli insanlar çağırılmalı. Mesela eski yönetimden gelmyeceğini biksekte1 kişi dahi olsa çağırılmalı diye düşünüyorum. Bu forum hepimizin arkadaşlar. Eğer sahip çıkmassak dağılır kül olur. Ben buradan vazgeçtim. Kendimce düzeldiğini görünceye kadarda gelmeyi düşünmüyorum. Lakin size yardımcı olabilirim işte bu şekilde. Çoğu kişiye forum çok mükemmel geliyor ama maalesef öyle değil. Lütfen daha önce moderatörlük tecrübesi olan arkadaşlarımız yazsın ve yönetim kadrosuna katılsın. Hadi hayırlı geceler.
Ben daha fazla tartışmak münaşakaya girmek istemiyorum sadece görüşlerimi belirttim bu sadece size yazılmış bir yazı da değil genel olarak tepkimi belirttim siz neyi kendinize uygun ve iyi görüyorsanız onu yapın iyi geceler:)
--- Gönderi Güncellendi ---
Benden öncede yaşanan tüm olaylardan haberim var, şuan herşey gayet güzel. Şikayetler tabiki olacaktır, her türlü önerilere açığız fakat mantıklı olması şartıyla. Her türlü eleştiriyede açığım, her zaman tarafsız karar vermeye çalışmışımdır -istisnai durumlar hariç- yazdığın yazıyı üşenmeden okudum teşekkür ederim.
Rica ederim hocam ne demek gördüğüm ne ise onu söyledim :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Toz pembe hayallerler yaşayıp şu iyi bu iyi demeyin.
İyi zamanları da gördüm kötü zamanları da ne kadar eski bir üye olmasam da.
Benden daha eski olanlar daha iyi zamanları zaten anlatıyor.
O yüzden birbirimizi kandırmaya gerek yok.
Boşuna SDN savunuculuğu yapmaya da gerek yok. Ağzımı açsam 1 sene ban yerim hiç gerek yok.
Neyse @utkuversus scorpion geri gelse güzel olur değil mi?

Demek heryerde aynı mevzu:rolleyes:
Amaaan boşverin onu bunu çay için çay. Buralara uğrarsanız çıkamazsınız.

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
Boşuna SDN savunuculuğu yapmaya da gerek yok. Ağzımı açsam 1 sene ban yerim hiç gerek yok.

Çay bitti gözüm demlik delindi :)

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,179

Valla scorpion. Dur bakalım yeni açılacak entrye bak orada bişeyler yazacak sanırım sn Safi.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Ben 1tane uyarı yemediğim yönetim gittikten sonra 2 kere sınırsız 1 kere 5 gün ban yedim.

@eSa seni 5 Kasım 2015 tarihinde anlamsız alakasız mesajdan uyarmış utkum versusum. Ayrıca senin kişisel inisiyatif haricinde sınırsız ban yemiş olman imkansız. Kim banladı seni sınırsız olarak, bana PM ile belirtir misin?

Konumuza gelirsek; arkadaşlar, biz robot değiliz. Olmaz ya, bir kişisel husumet olur, bir moderatör sizi banlar, bir kişisel fikir ayrılığı olur, bir puan yerine iki puan ceza alırsınız. Böyle durumlarda kullanıcı adımın altında mail adresim yazıyor, her zaman mail atabilirsiniz. İllaki düşünülür, tartışılır, karar verilir ve hareket edilir.

Bana kızmayın ama bir çok üyemiz forumun şu anda nasıl kullanılması gerektiğini bilmiyor. Eleştirirken, neyi eleştirdiğinizi bilmiyorsunuz. Bu konu, Nisan ayında benim gelişim üzerine açıldı. Buraya yazdığınız her eleştiri, konudaki ana maddeleri ve beni eleştirmek üzere olmalıdır. Ama biz burada bir süper moderatörü, forum kurallarını, eski yönetimi, yeni yönetimi, bizden 3 önceki yönetime duyulan özlemi tartışıyoruz.

Arkadaşlar, dostlarınızı özleyebilirsiniz, güzel anılarınızı özleyebilirsiniz. Ama bu size güncel yönetime haksızlık etme hakkını vermez. Yanlışlarımızı belirtin, hata yapıyorsunuz diyin ama arada diyin ki arkadaş bu özelliğiniz de doğru.

@Murat Burç @FRosa 'ya ne kadar karşıydın hatırlıyorsun di mi? Bence şimdi iyiymişten fazlasını söylemen gerekiyor. Ama söylemediğin için seni uçurmuyorum, çünkü önerilerini dinleyip @FRosa yı moderatör olarak seçerken gerçekten bu özellikler onda var mı diye daha dikkatli inceledim.

Arkadaşlar, yeni bir yönetim ekibi kuruyoruz. Güzel günlere geri dönüyoruz, güzel bir ortam kuruyoruz. Kurmak için uğraştığımız için bizi eleştiriyorsunuz, size cevap veriyoruz. @Fragger bile şirin baba oldu, daha napalım. :D

Ha bu arada; sizin yönetici dediğiniz, moderatör dediğiniz herkesten daha deneyimliyim ben konu SDN Forum'sa. (@pesimist ve @AliA'yı tenzih ederim.) SDN'i Müyap kapatmasın diye Twitter'da TT'ye forumdaki dostlarımızla ben soktum. Ve o zaman Twitter bu kadar laçka değildi.

@Murat Burç @utkuversus foruma admin olduğum 1 hafta olmamışken @scorpion ile konuşup, forumda bana eşlik etmesinden memnuniyet duyacağımı belirttim. Ancak kendisi forumda takılmaya devam etmek istemediğini ve bana başarılar dilediğini belirtti.

Sabrımın son demlerindeyiz arkadaşlar, bilginiz olsun. Gece gündüz sizin için uğraşan (şimdilik) 11 moderatör kardeşime bir daha hakaret etmenize izin vermeyeceğim.

Forumu kullanmayı bilmeyen dostlara her zaman yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım.

M

Murat Burç

SDN Okuru

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Az ve öz olsun;
Evet belki çoğunuzdan daha az tecrübeye sahibim ama çoğumuzun ortak bir yönü var o da bu forumda bulunmak. Eleştirenden övene bu forumda herkes değerlidir, yeri gelir hatalarım(ız) olur yeri gelir eksiklerim(iz) olur. Eğer varsa güzel bir dille uyarmak bize düşen en iyi şeydir. Bazen yönetimden bazen de üyelerden birinin ters bir anında bulunulmuş olabilir, öyle durumlarda anlayış göstermek en iyisidir :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Beyler not düşeyim AC4 Black Flag ücretsiz şuan. Efsane oyundur kendileri ilgilenenlere duyrulur.

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Az ve öz olsun;
Evet belki çoğunuzdan daha az tecrübeye sahibim ama çoğumuzun ortak bir yönü var o da bu forumda bulunmak. Eleştirenden övene bu forumda herkes değerlidir, yeri gelir hatalarım(ız) olur yeri gelir eksiklerim(iz) olur. Eğer varsa güzel bir dille uyarmak bize düşen en iyi şeydir. Bazen yönetimden bazen de üyelerden birinin ters bir anında bulunulmuş olabilir, öyle durumlarda anlayış göstermek en iyisidir :)
Hocam az bile olsanız şu Forum ortamlarını takip etsen artık zaten neyin ne olduğunu zaten anlarsın. 3 yıldan beri forum sitelerinde ortamlarında yazıyorum ve öğrendiğim çok şey oldu sağolsunlar :)

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,179
Hadi ya yapabiliriz kalkın ayağa.

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
@utkuversus hakkımdaki düşüncen için teşekkür ederim. Ben SDN'ye üye olmadan önce ziyaretçi olarak takip ediyordum. Sonrasında Almanya'ya gitmek zorunda oldum ve 6 ay kadar kaldım(pek yerimde duramadım ordan oraya koştum, o sıra Technopat'taki görevimi sürdürüyordum. İşlerim nedeniyle görevden kendi isteğimle ayrıldım.)
Öncelikle @Murat Burç bir ara beni çok eleştiren kiş idi... Hiç umutlu değildi ki umarım yanıltmışımdır. :D Yalnız @Murat Burç geçen iletide yazdığına cevaben söylüyorum, eğer Technopat'ta eskilerdensen, benim orada da görev yaptığımı bilirsindir. Tecrübeli olmasam bu göreve kesinlikle talip olmazdım arkadaşlar. Ayrıca tecrübe kazanmak kişiler de kendi kafasına göre hareket etmemeli yönetime bağlı kalmalı diye düşünüyorum(şimdiki veya gelecekte olacak olan moderatörlere). Technopat'ta ise direk süpermoderatör olarak görevli olduğun için, yönetim kuralları açıklanıyor, forum kuralları gösteriliyor, duruma göre işlem yapmanız, foruma günlük bir saat ayırmanız gerekiyordu. Uyarı, ceza vakalarını illa yönetimin başındaki kişiye sormanız gerekmiyor... Bir de ben orada iken nokta koymayı unuttu diye 1 günlük ceza veriliyordu... Ayrıca hele ki yazım yanlışı? 3 günlük oluyordu bu süre... Umarım buradaki SDN ailesi ortamımız bozulmaz...
SDN ile uzun yıllara dileğimle.

İyi Forumlar...
Forumun üyeye ihtiyacı varken aktiflik kazanmaya ihtiyacı varken, aktiflik katan üyeye neden buradasınız yazan bir süper moderatör görüyorum. Şaşırmadım değil. Sahi bi de üstteki her cevaba forum kurallarının linki atılmış. Azıcık moderatörlerinize de atın da bilgilensinler. Çünkü bir moderatörün aynı hatayı 2-3 kez yaptığını bilirim. Öyle üye uyarmakla olmuyor bu işler. İlk bi yeni moderatörlere okutun ki üyelere forum kuralları linkini atma hakkınız olsun. Bu forumda 2-3 "ADAM" dan başka iyi yönetici göremiyorum. Üzücü. Burayı technopattan ayıran şey adminlerin samimiyetiydi. Görüyorum ki onu da yavaş yavaş kaybetmeyr başlamışız.
Yalnız yeri geldiğince Technopat'ta da samimiydik(daha önce yetkili olduğumdan söylüyorum). Bence burada samimilik biraz aşırı kaçtığı için bu gibi ortamlar geriliyor...
Hangi entry?

Önerilerini dinledim derken?

Meali:Banlarım :D
Sen beni çok eleştiriyordun, yeni gelmiş bir kişi pek yardımcı olamaz daha deneyimli kişiler vs. diye öneride bulunuyordun onları demek istemiş. Yani önerilerin gayet dikkate alınmış...

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
@utkuversus hakkımdaki düşüncen için teşekkür ederim. Ben SDN'ye üye olmadan önce ziyaretçi olarak takip ediyordum. Sonrasında Almanya'ya gitmek zorunda oldum ve 6 ay kadar kaldım(pek yerimde duramadım ordan oraya koştum, o sıra Technopat'taki görevimi sürdürüyordum. İşlerim nedeniyle görevden kendi isteğimle ayrıldım.)
Öncelikle @Murat Burç bir ara beni çok eleştiren kiş idi... Hiç umutlu değildi ki umarım yanıltmışımdır. :D Yalnız @Murat Burç geçen iletide yazdığına cevaben söylüyorum, eğer Technopat'ta eskilerdensen, benim orada da görev yaptığımı bilirsindir. Tecrübeli olmasam bu göreve kesinlikle talip olmazdım arkadaşlar. Ayrıca tecrübe kazanmak kişiler de kendi kafasına göre hareket etmemeli yönetime bağlı kalmalı diye düşünüyorum(şimdiki veya gelecekte olacak olan moderatörlere). Technopat'ta ise direk süpermoderatör olarak görevli olduğun için, yönetim kuralları açıklanıyor, forum kuralları gösteriliyor, duruma göre işlem yapmanız, foruma günlük bir saat ayırmanız gerekiyordu. Uyarı, ceza vakalarını illa yönetimin başındaki kişiye sormanız gerekmiyor... Bir de ben orada iken nokta koymayı unuttu diye 1 günlük ceza veriliyordu... Ayrıca hele ki yazım yanlışı? 3 günlük oluyordu bu süre... Umarım buradaki SDN ailesi ortamımız bozulmaz...
SDN ile uzun yıllara dileğimle.

İyi Forumlar...

Yalnız yeri geldiğince Technopat'ta da samimiydik(daha önce yetkili olduğumdan söylüyorum). Bence burada samimilik biraz aşırı kaçtığı için bu gibi ortamlar geriliyor...

Sen beni çok eleştiriyordun, yeni gelmiş bir kişi pek yardımcı olamaz daha deneyimli kişiler vs. diye öneride bulunuyordun onları demek istemiş. Yani önerilerin gayet dikkate alınmış...
Ben yeni modlara zaman tanıyın da diyordum. :D özellikle sen ve bir kaç kişi için.