Bu konuyu okuyanlar

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Ben aldığımdan beri sadece %1 şarj kaldığında kasma yaşadım. Bunun haricinde çok stabil.

o her telefonda olabilir çünkü şarj %1 telefonun verimli çalışabilmesi için yeterli bir güce sahip olması gerekiyor bu son derece normaldir bunu kafanıza takmanıza gerek yok

MrJokes

Doçent
Reaksiyon puanı
283
o her telefonda olabilir çünkü şarj %1 telefonun verimli çalışabilmesi için yeterli bir güce sahip olması gerekiyor bu son derece normaldir bunu kafanıza takmanıza gerek yok
kafaya takılacak birşey değil ancak iOS 10 da 7 plusta böyle bir durum yaşamadım hiç.

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
GyrbZb.jpg

İphone X Silver 64gb+AirPods ile aranıza katıldım

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Arkadaşlar bir şey soracağım.

Ekran görüntüsü aldığımızda kaydetmeden önce düzenleme yeri geliyordu kesme vs yapabiliyorduk.

Bende bu kendiliğinden gitti şimdi direk ekran görüntüsünü alıyor.

Nasıl geri açabilirim?

sting1981

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar bir şey soracağım.

Ekran görüntüsü aldığımızda kaydetmeden önce düzenleme yeri geliyordu kesme vs yapabiliyorduk.

Bende bu kendiliğinden gitti şimdi direk ekran görüntüsünü alıyor.

Nasıl geri açabilirim?

Galiba şöyle oluyor: ekran resmini alır almaz sol alt köşede resim beliriyor ya. İşte o resme dokununca düzenleme modu açılıyor direkt olarak..

B.H.U

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Bende cihazi 2 gun once aldim akasya apple’dan. Aklima tek takilaj olay ekrandaki yesil cizgi sorunu. Umarim yasamayiz. Ugrasmak istemiyorum cunku.

exalibur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Farklı bir Forumda bir arkadaş 3d touch kullanamıyorum demişti yazilimsal sorundan bahsetmis degisim olacak demisti aldigim gunden bu yana 3d touch kullanmayi dusunmemistim ama arkadasin problemi okuyunca denemek istedim ve sonuc olarak bingo :) 3dtouch kullanilamiyor hemen teknik destek ile gorustum once sifirlama denedik sonra uzaktan iletisim ile rapor ve itunes uzerinden temiz sifirlama islemi sonuc maalesef olmadi apple yilbasi kampanyasi sebebi ile 20 ocak a kadar iade sansim var telefondan cok memnundum cihazi seviyorum ya gidip degistiricem yada parasini iade alicam muhtemelen degistirmeyi dusunuyorum apple yetkilisi hemen gelin degistirelim dedi aslinda sorun surada oluyor yukarida bir arkadasin yazdigi gibi cihaz belkide deneme surumu gibi hata paylari dusunulmemis bu beni korkutmaya basladi acikcası

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
vJ3WX4.png

iPhone X te uygulamalar kötü durumda eyy geliştiriciler biz sizi sizden daha iyi biliriz :D

B.H.U

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Bu yabanci forumlada az sayida kullanicida cikan hoparlor sorunu nasil bisey acaba. Speaker crackling diye geciyor. Bende herhangi bir sorun yok son seste ama mesela bildirim falan gelince bazen bildirim sesinde once bi pit diye ses geliyor. Forumlarda soylenende hisirti gibi bi sesmis heralde bilen varmi ? 8 lerde guncelemeyle giderilmis hep

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Bu yabanci forumlada az sayida kullanicida cikan hoparlor sorunu nasil bisey acaba. Speaker crackling diye geciyor. Bende herhangi bir sorun yok son seste ama mesela bildirim falan gelince bazen bildirim sesinde once bi pit diye ses geliyor. Forumlarda soylenende hisirti gibi bi sesmis heralde bilen varmi ? 8 lerde guncelemeyle giderilmis hep
Bro o sorun donanımsal ya da yazılımsal mesela bende bazen ahizenin sesi çok yüksek oluyor kulağımı parçalayacak nerdeyse
üç seçenek var
1.Temiz Kurulum
2.İos son sürüm ve hard reset
3.Cihaz değişimi

B.H.U

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Bro o sorun donanımsal ya da yazılımsal mesela bende bazen ahizenin sesi çok yüksek oluyor kulağımı parçalayacak nerdeyse
üç seçenek var
1.Temiz Kurulum
2.İos son sürüm ve hard reset
3.Cihaz değişimi

Bende sorun yok konusmalarda rahatsiz edecek bir ses gelmiyor cunku sorunlu olanlar konusma esnasinda da ses cikariyormus ama cihazin sesi cok tizli cikiyor bunun bir ayari yokmudur acaba samsung cihazlardaki gibi sarkilarda ozellikle tiz yogunluklu.

Yiğit Tom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İphone X icin kılıf ve (kırılmaz cam) önerileriniz var mı ?

B.H.U

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Kilifi orjinal aldim ama cam icin benimde oneriye ihtiyacim var.

ufukceylan

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Arakdaşlar Face ID nasıl ? Arada algılayamadığı oluyor mu , Touch ID yi arıyor musunuz :)

sting1981

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Arakdaşlar Face ID nasıl ? Arada algılayamadığı oluyor mu , Touch ID yi arıyor musunuz :)

Face id muazzam bişey, tık diye açıyor. Lakin çok nadir de olsa, ters ışık falan aldığı zaman açmıyor. Ben arabada akşam karanlığında güneş gözlüğünü takıp denedim açtı. Üstelik gözü kapalıyken açmama özelliği de açık olduğu halde. Yani gayet başarılı çalışıyor.

ufukceylan

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Face id muazzam bişey, tık diye açıyor. Lakin çok nadir de olsa, ters ışık falan aldığı zaman açmıyor. Ben arabada akşam karanlığında güneş gözlüğünü takıp denedim açtı. Üstelik gözü kapalıyken açmama özelliği de açık olduğu halde. Yani gayet başarılı çalışıyor.
Aldığım gün unuttum parmak izini :D

Ben henüz kullanamadım :D ama çok fazla test etmeye çalışıyorum çok güzel ama direk algılamadığında kod ekranını açmasını beğenmedim hani tekrar deneme yok ya da var açık değildi test ettiğim cihazda bilmiyorum touch id 4-5 kez tekrar deniyor. Birde cihaz masada iken illa elime almak sinirimi bozdu başkada sorunla karşılaşmadım henüz :) Yanlış test ettiğim yer var mı sizce ?