Hoşlandığım Kıza Nasıl Açılabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

DarkGuard24

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Seviyorsan git konuş bence
Şaka şaka önce arkadaşlarınla bu konuyu konuş konuşki ilerde bir sıkıntı çıkmasın çıkarsa çok zorlanırsın ardından kızla nasılsın naber aşamasına geç yan sınıfta birini tanıyorsan veya kızın yakınında gördüğün birine söyle digerlerinin dediği gibi sevdiği şeyleri öğren ve arkadaş olmadan küçük iltifatlar et sonra açıl sakın unutma en fazla reddedilirsin;)

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Bir gelişme var mı? Ben tam friendzone olayına düşüyordum ki 2 gün önce kendisi açıldı :tearsofjoy: Fazla uzatmamak gerek, günü gelince "KANKA" Diyebilir.

Ha friendzone demişken eskiler geldi aklıma; Bilal Göregen sevdigim Kiz Bana abi deyince
(Yeni temada Youtube linklerini medya olarak kullanamıyoruz, umarım yakında düzeltilir.)

AlicmAtalar

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Açılma . Eğer sevgin gerçekse bakışların her şeyi çözer.

Mahperi

Asistan
Reaksiyon puanı
410
Kızla şuan arkadaş olmak üzereyim. Ne denir bilmiyorum ama merhaba merhabanın ötesi ama tam arkadaş değil. Durum raporunu gelişmeye göre veririm :p
Kızın ilgisini çekersen zaten o kendiliğinden yakınlaşır. Ama abartmadan ve gizemli davranışlarınla merak uyandırarak yapmalisin bunu.
Ne yaparsan yap içinden geldiği gibi ol, yoksa o işten hayır gelmez.
Genelde erkekler sonuç odaklı davranabiliyor da.:)

Mehmettufancan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Kardeşim git direk suratına söyle senden hoşlanıyorum diye, alengirli oyunlara gerek yok

Reaksiyon puanı
64
3 ay geç geçti. Çok yakınlaştık. Sevgilisi varmış beyler :/

Reaksiyon puanı
2,554
Şu kız konularına en yabancı olan benim sanırım 28 yıllık ömrü hayatımda 0 konuşma 0 girişim.Nasa uzay üssünde çalışsaydım belki daha çok şey öğrenirdim ondan bile karışık bu mevzular :D

Reaksiyon puanı
2,554
Bugün bende açılacaktım ama önce kalbinde biri var mı diye sordum sevgilim var dedi bişey diyemedim kurşun yemiş gibi olduk :(

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Onun yanına gidip hislerini ona duygularına göre melankoli şeklinde belirtebilirsin sevinçli bir anda ise biraz daha değişik bir şekilde diyebilirsiniz.

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Lisede sevgili yapmayın bence boş
İlk önce kariyer yapın sonra sevgili istemesenizde oluyor ;)

PorteLa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sevdiği birinin olmadığını biliyorsan arkadaş olarak konuşup fikirleriniz hakkında muhabbet ederken kendi düşüncelerini aktar belli süre sonra kız senin fikirlerini beğenirse sana hayranlık duyuyor sonrasında iş bitmiştir zaten :D bunu çok kullandım

tuttumseni

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Selamlar arkadaşlar. Okulun ilk gününden beri hoşlandığım bir kız var ve kız ile şuanda merhaba merhaba yız. Kızın numarasını bir şekilde buldum ve birşey buldum sana mı ait gibi bir muhabbet ile söze başladım. Kız yan sınıfta ama aynı servisteyiz. Neredeyse hiçbir yakınlığımız yok. Şuanda lise 1 öğrencisiyiz. Bu kıza nasıl açılmam lazım? Yaklaşık 2 haftadır muhabbetimizi geliştirdim ve sınıfa çikolata dağıtırken bu kızada gidip verdim gibi şeyler ile kıza kendisinıi özel hissettirmeye çalıştım. İlk defa böyle bir duyfu yaşıyorum. Bir süredir bilen bilir Iphone dan pek haz etmem ama kız istese S8 + satıp 6S Plus alırım yani o derece. Kusura bakmayın forum teknoloji için açıldı ama sizlerin fikirini almak istedim. Yardımlarınız için teşekkür ederim.
kızdada varsa birseyler olaylar gelişir zaten :D:D

NuggeR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
kocaman seviyorum :) de gelirse senindir gelmezse kız mı yok :)

torben

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Kardeşim taktik maktik yok çık karşısına konuş sen düşüneceğine o düşünsün

PixCrøw Official

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Size bu konudaki bir hikayemi anlatacağım.

Şu an 14 yaşımdayım ve lise 1'e gidiyorum. 7. sınıftan beri bir kızı seviyorum. Adını duyunca ister istemez suratıma gülme geliyor. Sınıfta da Eyüp diye bir puştun önde gideni vardı kilolu iri yarı bir domuzun teki, hani TLC'deki "Ağır Yaşamlar" belgeseline çıkacak cinsten. Ben de erken doğumlu olduğum için o zamanlar çok zayıftım 1.45 civarı boyum vardı ve 29 kilo falandım (ki hala zayıfım ama allaha şükür eskisi kadar değil). Neyse 7. sınıftaydım ve bu Eyüp denen yaratığın benim bir kızı sevdiğimden haberi vardı, anlamış falan herhalde. Sınıfın boşalması için fırsat arıyordu, sınıf boşaldı mı kapının arkasına sandalye koyup hayvan gibi dövüyordu. Ses kaydı almaya çalışıp soruyordu "sen bu kızı seviyor musun" falan diye. Ben de cevap vermemek için direniyordum tabi. O da dövmeye devam ediyordu. Tam o anda bizim sınıftaki birkaç tane kız kapıyı baya bir zorladı ama açabildi. Arkadaşlarım beni perişan halde görünce öfke kontrolü denen birşey kalmadı bende ve o domuzu pataküte dövmeye başladım. Ağzımdan istemeden küfür/argo da çıkıyordu. Olay müdüre kadar gitti. Sonra Eyüp denen o domuz müdüre kendini acındırmaz mı! Tüm okula rezil oldum birkaç arkadaşım hariç.

Başka bir hikaye, hâlâ 7. sınıf. Dersteyken duvarlara gizlice sanat eserlerimi çiziyorum. Yazılar yazıyorum. İşin ilginç tarafı, konservatuvarda olduğumuz için bazı sınıflar ortak kullanılıyor ve duvarlar zaten sanat eserleriyle dolu. He bu arada bu olayda sınıfta Doğa diye ayrı bir yaratık var. Bir sonraki gün bir baktım tüm sınıf beni linç ediyor. Doğa denen o yaratık, duvara yazı yazmamı kullanarak benim üzerime iftira atmış. Göya duvara kendisiyle ilgili bir hakaret yazmışım. Başkasının yazdığı yazıyı benim üzerime kakalamış. Bir de zaten dikkatlice inceledim, duvarda Doğa bile yazmıyor. Anca Doğu yazıyor. Sonra yine rehber öğretmen, müdür vs. derken, Eyüp de geldi ve bu konu hakkında herkese yalan bilgi verdi. Hatta Eyüp sevdiğim kıza gözümün önünde beni ifşaladı. Aynısını Doğa denen o domuz da yaptı. O zamandan beri özgüvenim yok.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,767
Size bu konudaki bir hikayemi anlatacağım.

Şu an 14 yaşımdayım ve lise 1'e gidiyorum. 7. sınıftan beri bir kızı seviyorum. Adını duyunca ister istemez suratıma gülme geliyor. Sınıfta da Eyüp diye bir puştun önde gideni vardı kilolu iri yarı bir domuzun teki, hani TLC'deki "Ağır Yaşamlar" belgeseline çıkacak cinsten. Ben de erken doğumlu olduğum için o zamanlar çok zayıftım 1.45 civarı boyum vardı ve 29 kilo falandım (ki hala zayıfım ama allaha şükür eskisi kadar değil). Neyse 7. sınıftaydım ve bu Eyüp denen yaratığın benim bir kızı sevdiğimden haberi vardı, anlamış falan herhalde. Sınıfın boşalması için fırsat arıyordu, sınıf boşaldı mı kapının arkasına sandalye koyup hayvan gibi dövüyordu. Ses kaydı almaya çalışıp soruyordu "sen bu kızı seviyor musun" falan diye. Ben de cevap vermemek için direniyordum tabi. O da dövmeye devam ediyordu. Tam o anda bizim sınıftaki birkaç tane kız kapıyı baya bir zorladı ama açabildi. Arkadaşlarım beni perişan halde görünce öfke kontrolü denen birşey kalmadı bende ve o domuzu pataküte dövmeye başladım. Ağzımdan istemeden küfür/argo da çıkıyordu. Olay müdüre kadar gitti. Sonra Eyüp denen o domuz müdüre kendini acındırmaz mı! Tüm okula rezil oldum birkaç arkadaşım hariç.

Başka bir hikaye, hâlâ 7. sınıf. Dersteyken duvarlara gizlice sanat eserlerimi çiziyorum. Yazılar yazıyorum. İşin ilginç tarafı, konservatuvarda olduğumuz için bazı sınıflar ortak kullanılıyor ve duvarlar zaten sanat eserleriyle dolu. He bu arada bu olayda sınıfta Doğa diye ayrı bir yaratık var. Bir sonraki gün bir baktım tüm sınıf beni linç ediyor. Doğa denen o yaratık, duvara yazı yazmamı kullanarak benim üzerime iftira atmış. Göya duvara kendisiyle ilgili bir hakaret yazmışım. Başkasının yazdığı yazıyı benim üzerime kakalamış. Bir de zaten dikkatlice inceledim, duvarda Doğa bile yazmıyor. Anca Doğu yazıyor. Sonra yine rehber öğretmen, müdür vs. derken, Eyüp de geldi ve bu konu hakkında herkese yalan bilgi verdi. Hatta Eyüp sevdiğim kıza gözümün önünde beni ifşaladı. Aynısını Doğa denen o domuz da yaptı. O zamandan beri özgüvenim yok.
Ders zamanı ikisine de yağlı küfret yüksek sesle. Kızların hoşuna gider zaten :D

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Ders zamanı ikisine de yağlı küfret yüksek sesle. Kızların hoşuna gider zaten :D
Erken mezun olması için uğraşma ? Alay sancağını çalanın askerliği bitermiş muhabbetine dönecek olay ?

@PixCrøw Official Disiplinden ne kadar uzak o kadar iyidir. Sen zaura uyma ? Birde lise böyle bir yerdir. Platonik takılacağına veya kıza yaranmaya çalışacağına sadece git konuş. Naber nasılsından başla gündelik sohbetten devam et. Açtığın konuları çok uzatma. Ancak bu demek değil ki düşünmeden konuş, gevezelik yap. Ne olgun ne çocuksu ortaya karışık takıl. Nabza göre şerbet vermeyi böyle böyle öğrenirsin.

Reaksiyon puanı
20
3 ay geç geçti. Çok yakınlaştık. Sevgilisi varmış beyler :/
İşte bu konu üzerinden manipülasyon yaparak ilerleyebilirsin. İnsanlar neden en değer verdiği kişiye karşı bu kadar duyarsız olabiliyor veya insanlar ilişkilerde neden birden değişiyor gibisinden bir iki ortaya laf at. Eğer ilişkisinde benzer bir durum yaşadıysa bahseder. Üzerine gelirse geçmiş ilişkilerimden bahsetmek istedim dersin. Sonrasında ise bazen Neden bize en değer vermeyen insanlara bu kadar değer verip acı çekiyoruz? ve bize değer verecekleri bizden aşağı görüyoruz gibi konuş. Söylediğine katılırsa zaten aşağılık kompleksi vardır. Bir samimiyet kurup sohbet ilerlerse devamında:

Hoşlandığını ama vereceği cevap yüzünden ondan çekindiğini söyle. Ceseretsizlikle değil vereceği cevabın can yakmasıyla alakalı dersin.

Hepsine rağmen reddetti ve çok iyi bir ilişkisi var. Belki gerçekten öyledir beni gerçekliği ilgilendirmiyor. O zaman ise kötü ilişkini iyi bir ilişki gibi göstermeye çalışıyorsun. Derdin insanların ilişki hakkındaki düşündükleri ilişkinin boyutu değil vesaire dersin. Karşı çıktığı an hayat boyu değer görmediğin insanlara değer verip acı çekeceksin benzeri laflar söyle. Bu pislikleri denemelisin. Neden dersen onda aşağılık kompleksi olmasada senin onun farkında olduğunu belirtiyor gibi davranmalısın.

Tüm pislik davranışlarından sonra ilişkin başlarsa ve devamında biterse en başta zaten pislik biri olduğunu ama onun bunu kabul ederek boyun eğdini söylersin.

Real chad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İşte bu konu üzerinden manipülasyon yaparak ilerleyebilirsin. İnsanlar neden en değer verdiği kişiye karşı bu kadar duyarsız olabiliyor veya insanlar ilişkilerde neden birden değişiyor gibisinden bir iki ortaya laf at. Eğer ilişkisinde benzer bir durum yaşadıysa bahseder. Üzerine gelirse geçmiş ilişkilerimden bahsetmek istedim dersin. Sonrasında ise bazen Neden bize en değer vermeyen insanlara bu kadar değer verip acı çekiyoruz? ve bize değer verecekleri bizden aşağı görüyoruz gibi konuş. Söylediğine katılırsa zaten aşağılık kompleksi vardır. Bir samimiyet kurup sohbet ilerlerse devamında:

Hoşlandığını ama vereceği cevap yüzünden ondan çekindiğini söyle. Ceseretsizlikle değil vereceği cevabın can yakmasıyla alakalı dersin.

Hepsine rağmen reddetti ve çok iyi bir ilişkisi var. Belki gerçekten öyledir beni gerçekliği ilgilendirmiyor. O zaman ise kötü ilişkini iyi bir ilişki gibi göstermeye çalışıyorsun. Derdin insanların ilişki hakkındaki düşündükleri ilişkinin boyutu değil vesaire dersin. Karşı çıktığı an hayat boyu değer görmediğin insanlara değer verip acı çekeceksin benzeri laflar söyle. Bu pislikleri denemelisin. Neden dersen onda aşağılık kompleksi olmasada senin onun farkında olduğunu belirtiyor gibi davranmalısın.

Tüm pislik davranışlarından sonra ilişkin başlarsa ve devamında biterse en başta zaten pislik biri olduğunu ama onun bunu kabul ederek boyun eğdini söylersin.
e bu bildiğin yuva yıkma tavsiyesi

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
Konu sahibi, 3 yıl sonra ne oldu diye anlatmaya gelmiş herhalde :D.

TeknoLocks

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
332
Selamlar arkadaşlar. Okulun ilk gününden beri hoşlandığım bir kız var ve kız ile şuanda merhaba merhaba yız. Kızın numarasını bir şekilde buldum ve birşey buldum sana mı ait gibi bir muhabbet ile söze başladım. Kız yan sınıfta ama aynı servisteyiz. Neredeyse hiçbir yakınlığımız yok. Şuanda lise 1 öğrencisiyiz. Bu kıza nasıl açılmam lazım? Yaklaşık 2 haftadır muhabbetimizi geliştirdim ve sınıfa çikolata dağıtırken bu kızada gidip verdim gibi şeyler ile kıza kendisinıi özel hissettirmeye çalıştım. İlk defa böyle bir duyfu yaşıyorum. Bir süredir bilen bilir Iphone dan pek haz etmem ama kız istese S8 + satıp 6S Plus alırım yani o derece. Kusura bakmayın forum teknoloji için açıldı ama sizlerin fikirini almak istedim. Yardımlarınız için teşekkür ederim.
spotify>allah belamı verirken dinlediğim şarkılar

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Sevmek karşılıksız olur.Aşk ise iki kişinin karşılıklı birbirlerini sevmesini ve kavuşmasını gerektirir.Aşk sevdiğine kavuşunca biter.Sevmek ise her zaman devam eder.Sen sevmişsin.Belki de değerinden çok sevmişsin.Üzülme o kalbin birini sevmişse diğerini de sever.Diğerini de sever.diğerini de....diğerini de ... diğerini de....
Kalbe ne koyarsan koy asla dolmaz.....

DartexNato

Asistan
Reaksiyon puanı
95
ben hiç bir kıza açılamıyorum bile hayatan bunalmış gibiyim

berke0007777

Doçent
Reaksiyon puanı
654
Aranızda badboy varsa aşk hikayesini yazsın da okuyalım arkadaşlar. :)