Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
An itibariyle Benim de gitti :(
--- Gönderi Güncellendi ---
Parmak olayı bende olmuyor.

Emre Kux351

Asistan
Reaksiyon puanı
20
An itibariyle Benim de gitti :(
--- Gönderi Güncellendi ---
Parmak olayı bende olmuyor.
Youtube sürümünüz kaç? Benim 12.43.52
Bi ayar değişikliği yapmış olabilirsiniz ben hiç bi ayar değişikliği yapmadım. Yada youtube kaldırıp tekrar deneyin ve önbellek ve veriyi silip tekrar deneyin bu sefer sorununuz düzelebilir.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Youtube sürümünüz kaç? Benim 12.43.52
Bi ayar değişikliği yapmış olabilirsiniz ben hiç bi ayar değişikliği yapmadım. Yada youtube kaldırıp tekrar deneyin ve önbellek ve veriyi silip tekrar deneyin bu sefer sorununuz düzelebilir.
Benim de sürüm aynı. Ama ben bekleyebilirim sorun yok. Samsung mutlaka çözer.

Davut hamza

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Evet arkadaşlar düzeldi yeni güncelleme gelmiş daha önce gelmiş ama şimdi oldu ben 3-4 defa sıfırladım düzelmedi ugün eve geldiğimde YouTube'da Bir bildirim yani İki parmağını dokundurup çekin diye Hani bu bildirim gelmeden önce sabah da demiştim ama düzelmişti yani olmamıştı eve geldiğimde hiçbir güncelleme almadı Birden bu bildirim geldi şu an çok mutluyum inşallah bir daha bozulmaz Umarım Sizinki de en kısa sürede düzelir yardımcı olan bütün arkadaşlarımı çok teşekkür ederim

burakaltun

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Evet arkadaşlar düzeldi yeni güncelleme gelmiş daha önce gelmiş ama şimdi oldu ben 3-4 defa sıfırladım düzelmedi ugün eve geldiğimde YouTube'da Bir bildirim yani İki parmağını dokundurup çekin diye Hani bu bildirim gelmeden önce sabah da demiştim ama düzelmişti yani olmamıştı eve geldiğimde hiçbir güncelleme almadı Birden bu bildirim geldi şu an çok mutluyum inşallah bir daha bozulmaz Umarım Sizinki de en kısa sürede düzelir yardımcı olan bütün arkadaşlarımı çok teşekkür ederim
Bende parmaklada oluyor simgede var hadi sevindim hayirliolsun

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Aynen bende de çıktı. Artık bir sorunu daha rafa kaldırdık.

murat8550

Asistan
Reaksiyon puanı
10
son zamanlarda telefonla konuşurken sıkıntı yaşıyorum karşı taraf sesimi tam alamıyor...birde ben konuşurken birisi arayınca karşı tarafa bip bip yapıp kapanıyormuş ve banada hiç bir uyarı gelmiyor.daha önce geliyordu...bu sorunları yaşayan var mı...en sıkıntılısı konuşmada kesilmeler vs oluyor.... bu arada ayarlar arama esnasında uyar açık...

burakaltun

Asistan
Reaksiyon puanı
43
son zamanlarda telefonla konuşurken sıkıntı yaşıyorum karşı taraf sesimi tam alamıyor...birde ben konuşurken birisi arayınca karşı tarafa bip bip yapıp kapanıyormuş ve banada hiç bir uyarı gelmiyor.daha önce geliyordu...bu sorunları yaşayan var mı...en sıkıntılısı konuşmada kesilmeler vs oluyor.... bu arada ayarlar arama esnasında uyar açık...
Arama bekletme kapalidir ve otomatik arama cevapla acik olabilir.
9bc7b6f2fe857b47e2780daa9df8afa3.jpg

murat8550

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Arama bekletme açık. Otomatik cevapla kapalı.... Ayrıca telefon görüşmesi esnasındaki kesilmeler ses gidip gelmeleri var. Bu kronik bir sorun değil dimi. Belki çekim gücündendir...

burakaltun

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Arama bekletme açık. Otomatik cevapla kapalı.... Ayrıca telefon görüşmesi esnasındaki kesilmeler ses gidip gelmeleri var. Bu kronik bir sorun değil dimi. Belki çekim gücündendir...
Bi resetle fene kurdugun bir uygulamadan olabilir

ibrhmdurna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Bugün arkadaşımın Note 5 cihazında samsung tarayıcı ile videolari android oreo ile gelecek olan videoları küçük bir bölmede izleyebildigini gördüm ama bu özellik bende aktif değil aranızda bu özelliği kullanan var mı?

The_King

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Oreo güncellemesi s8 e yaramış gözüküyor Bir an önce gelse de kursak

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
videodaki duvarkağıdını isteyenler indirebilir
3G3zYjI.jpg

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Valla videodaki yorumların %80i duvar kağıdını sormuş :D
bende duvar kağıdı konusuna takıntılıyımdır.

ilk pc aldığımdan beri bir duvar kağıdını 3 günden fazla kullanmam çok seçiciyimdir.
akıllı telefonlar çıktı telefonlarda da böyleyimdir.benim gibi çok insan var duvar kağıdına önem veren
bu duvar kağıdıda çok ilgi çekici pc monitöründe pek iyi durmasada telefonun ekran kalitesiyle birleşince çok güzel duruyor. :)

videoyu izlememdeki sebepte bu duvar kağıdıydı :) ilginenen olursa benim gibi arayıp durmasın diye ekledim.

TeknolojikB1r1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba ben S8 almayı düşünüyorum bir kaç sorum olucak sarjı gunluk ortalama kullanımda ne sevıyeye gelıyo ve kaç dakıkada sarjı fuullenıyo ses sevıyesı nasıl , kamerasında odaklama problemı yazılımsalmı ve kılıf kullanımından memnunmusunuz

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Merhaba ben S8 almayı düşünüyorum bir kaç sorum olucak sarjı gunluk ortalama kullanımda ne sevıyeye gelıyo ve kaç dakıkada sarjı fuullenıyo ses sevıyesı nasıl , kamerasında odaklama problemı yazılımsalmı ve kılıf kullanımından memnunmusunuz
5 ile 6 saat arası ekran süresi alıyorum. 1.30 ile 1.40 saatte %0dan tam şarj oluyor.Odaklanma sorunu yazılımsal. Düzeltirler diye düşünüyorum. İnce kılıf kullanırsan tasarımından ödün vermiyor ama ekran koruyucu biraz sorun yaratabiliyor. Ses seviyesi Tek hoparlörü olduğu için yeterli seviyede ama kalite olarak güzel diyebilirim.

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Bu kamera odak sorunu bende de var yeni farkettim. Arkadaşıma defterdeki notları atayım dedim 30 sayfa çektim çoğu bulanık yazıların.

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Bu kamera olayı çoğu kişinin canını yakıyor.. umarım yakın zamanda bi Update gelir cihazlarimiza ...

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Bu kamera olayı çoğu kişinin canını yakıyor.. umarım yakın zamanda bi Update gelir cihazlarimiza ...
gördüğüm kadarıyla daha çok s8 lerde bu sıkıntı var.birde sallayınca düzeliyor diyor genelde kullanıcılar.
umarım yazılımsaldır.farklı bir kamera uygulaması ile denenebilir

The_King

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Ben donanımsal olduğunu düşünüyorum Sonuçta kameraya yakın hafifçe vurunca düzeliyor

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Ben donanımsal olduğunu düşünüyorum Sonuçta kameraya yakın hafifçe vurunca düzeliyor
Tabi o da olabilir ama barkod okuyucuyu açtığımda bulanık hemen ardından normal kamerada düzgün çektiğini görünce ya da kamera uygulamasını açıp kapayınca düzeldiğini görünce öyle bir düşünce oluştu.

TeknolojikB1r1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
5 ile 6 saat arası ekran süresi alıyorum. 1.30 ile 1.40 saatte %0dan tam şarj oluyor.Odaklanma sorunu yazılımsal. Düzeltirler diye düşünüyorum. İnce kılıf kullanırsan tasarımından ödün vermiyor ama ekran koruyucu biraz sorun yaratabiliyor. Ses seviyesi Tek hoparlörü olduğu için yeterli seviyede ama kalite olarak güzel diyebilirim.
bence de yazılımsaldır ilk güncellemede değişir hızlı sarj destegı dah hızlı sarj etmesını beklerdım 1 saat içinde yüzde yüze kadar ısınma problemı cok oluyormu

abdullahg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Spigen Universal Nano Likid sıvı ekran koruyucu hakkında fikirleriniz neler?Deneyen oldumu?

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Spigen Universal Nano Likid sıvı ekran koruyucu hakkında fikirleriniz neler?Deneyen oldumu?
Son dönemde başka markalardan da çıktı bu koruyucu. Hatta koruduğu ispatlandı ama insanın aklında şüpheler yok değil. Ekrana uzun vadede zarar verir mi? Ne kadar süre ekran da etkisi kalacak?

muhammett99

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Konu disi ama arkadasim yurtdisina cikiyor paket aliyor sonrasinda paketi bitiyor mesaj atilmadan asim ucreti olarak 130 bin tl geliyor ne yapilabilir bu durumda mahkemeye gitsek sonuc ne olur sizce ?

burakaltun

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Konu disi ama arkadasim yurtdisina cikiyor paket aliyor sonrasinda paketi bitiyor mesaj atilmadan asim ucreti olarak 130 bin tl geliyor ne yapilabilir bu durumda mahkemeye gitsek sonuc ne olur sizce ?
Gecmis olsun en fazla indirim yaparlar ama bu fiyata indirim yapsalar nolur arkadasin paket aldi da yurt disi kac gb aldi insan durmazmi buyuk salaklik yapmis gecmis olsun en az yarisindan fazlasini oder