iPhone X kulaklık problemi ?

Bu konuyu okuyanlar

DieHunteR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar iphone x almayı planlıyorum ancak iphone uzun süredir kulaklık girişini kaldırmış durumda şimdi sıkıntı şu ki ben her boşlukta müzik dinleyen biriyim. ortalama günde 4-5 saat müzik dinlerim kulaklıkla ( bilgisayarda ki dinlememi saymıyorum zaten ) sadece kulaklıkla şimdi demek istediğim bu telefondaki kulaklık problemini nasıl çözücez yada önceki versyonlarda nasıl çözdünüz ? öneriniz nedir ? elimde aparatmı taşıyacağım sürekli ?

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
arkadaşlar iphone x almayı planlıyorum ancak iphone uzun süredir kulaklık girişini kaldırmış durumda şimdi sıkıntı şu ki ben her boşlukta müzik dinleyen biriyim. ortalama günde 4-5 saat müzik dinlerim kulaklıkla ( bilgisayarda ki dinlememi saymıyorum zaten ) sadece kulaklıkla şimdi demek istediğim bu telefondaki kulaklık problemini nasıl çözücez yada önceki versyonlarda nasıl çözdünüz ? öneriniz nedir ? elimde aparatmı taşıyacağım sürekli ?
7 plus kullandım şarj ederken kulaklık kullanamama dışında bir sorunla karşılaşmadım. Monster marka kulakiçi kulaklığım vardı 3.5mm jack girişli, iphone kutusundan çıkan dönüştürücüyü bir kere aktım ucuna ve hep bu şekilde kullanmaya devam ettim. Sadece ses kalitesinin düştüğünü hissedebilirsin jack girişli telefonlara göre sanki daha kötü bir kalite sunuyor

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Çok güzel kaplosuz kulaklıklar var mesela ben beats Powerbeats 2 modeli kullanıyorum çok memnunum Yen'i modeli çıkınca fiyatı düştü diye duydum daha uygun fiyata var daha pahalıya var yani ileride hiç aramazsın bile

DieHunteR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Çok güzel kaplosuz kulaklıklar var mesela ben beats Powerbeats 2 modeli kullanıyorum çok memnunum Yen'i modeli çıkınca fiyatı düştü diye duydum daha uygun fiyata var daha pahalıya var yani ileride hiç aramazsın bile
Airpods ile kıyaslarsak ?

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
bluetooth kulaklık al.kalite bir şey alırsan gayet rahat olur.şarj konusunda bir fikrim yok ama çok gideceğini sanmıyorum.bu arada eğer sesle bu kadar uğraşıyorsanız htcu11 öneririm.tamamen konu dışı ama söyliyim dedim.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Airpods ile kıyaslarsak ?
Beats ile kıyaslasam arka kısım dan gelen kaplosu çabuk boynuna yapışıyor insanın o da çalışırken spor yaparken rahatsız ediyor ama Airpods ları hiç bilmiyorum kaplolu kullandım Apple'ının kulaklığını kulağa oturması süperdi

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Telefondan çıkan dönüştürücü 5gram ufak bi aparat taşımak zor olmasa gerek tak kulaklığa kalsın kulaklığı taşıyosan sorun yok yani :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
bu tip bişeyle sevdiğin kulaklığı kullanırsın.

global_deejay

Doçent
Reaksiyon puanı
35
AirPods kullanıyorum sarjı hiç bir şekilde olumsuz etkilemiyor hatta dün dışarı çıktım %100 olarak 2 saate yakın müzik dinledim (telefonu elime almadım) çıkardığımda hala %100 dü bataryası.

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Bende AirPods+Apple Music kullanıyorum. Müzikleri çevrimdışı dinlemek için telefona indiriyorum. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi telefonun şarjını çokta etkilemiyor. Ayrıca AirPods'u en son ne zaman şarj ettiğimi bile hatırlamıyorum.