Bu konuyu okuyanlar

Melike Nurperi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende aldim telefonu iki gün önce elime geçti ama cam koruyucu alamadım henüz o yüzden kullanamıyorum. Birde teknoloji den uzagiz biraz. Bu telefonun ne gibi özellikleri var farklı olarak onları nerden öğrenebilirim. ?

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Bende aldim telefonu iki gün önce elime geçti ama cam koruyucu alamadım henüz o yüzden kullanamıyorum. Birde teknoloji den uzagiz biraz. Bu telefonun ne gibi özellikleri var farklı olarak onları nerden öğrenebilirim. ?
Sağ alt köşede bi kalem var onu bi yerinden çıkar önce gerisi gelir zaten :D

Bison

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar su hafif ice göcüklük nedir kutuyu actigimda boyleydi sizlerde varmi ?
9DlXgN.png

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Bence hiç uğraşma o ekran koruyucuyla kalemi batırınca iz kalıyor. Toz tutuyor çok pis parmak izi kalıyor.

ee napcaz.koruyucusuz olmaz.zaten önceki telefonu düşürüp kırmıştım
--- Gönderi Güncellendi ---
birkaç sorum olacak :
note serisinde ayarlar kısmı hep sağ üst köşeden mi çıkıyor ?buna bir türlü alışamadım.bunu telefonun arayüzüne atmak mümkün değilmi ?
diğer sorum s pen de çeviri olayını bir türlü beceremedim.çeviri bölümünü nereye taşımak ,götürmek gerek.ve notlarımızı telefonun arayüzünü taşımak mümün değil mi yada arayüze not yazılmıyor mu.?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
ee napcaz.koruyucusuz olmaz.zaten önceki telefonu düşürüp kırmıştım
birkaç sorum olacak :
note serisinde ayarlar kısmı hep sağ üst köşeden mi çıkıyor ?buna bir türlü alışamadım.bunu telefonun arayüzüne atmak mümkün değilmi ?
diğer sorum s pen de çeviri olayını bir türlü beceremedim.çeviri bölümünü nereye taşımak ,götürmek gerek.ve notlarımızı telefonun arayüzünü taşımak mümün değil mi yada arayüze not yazılmıyor mu.?

S pen in çıkardığınızda kalemin kendi penceresi açılması lazım ordan ekran notu bölümüne gel istediğin yere s pen ile not alabiliyorsun ekran kapalıyken de kalemdeki düğmeye bir kaç kez tıkla evet sağ üst köşeden çıkıyor ayarlar bölümü neo flex kullan normal ekran koruyucular gelene kadar ya da Olixiarın Full cover glass ını al amazon gibi sitelerden

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
S pen in çıkardığınızda kalemin kendi penceresi açılması lazım ordan ekran notu bölümüne gel istediğin yere s pen ile not alabiliyorsun ekran kapalıyken de kalemdeki düğmeye bir kaç kez tıkla evet sağ üst köşeden çıkıyor ayarlar bölümü neo flex kullan normal ekran koruyucular gelene kadar ya da Olixiarın Full cover glass ını al amazon gibi sitelerden
amazon ile falan uğraşamam.gelirmi ne zaman gelir belli değil.bunları başka nereden bulabilirim
buff iyi değil mi?ama biraz pahalı

Sx105rRomules

Müdavim
Reaksiyon puanı
177
beyler note 8 de rehber kasıyor geç gelıyor 1 sanıye falan dıye bhaberler yapıldı abd da sizde böyle bişey varmı

Mağdur adam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Note 8 aldim ön kamerayla seçmeli odak moduyla fotoğraf çekmek istediğimde kontrast uygulanamadi diye hata aliyorum sebebi nedir nasil cözebilirim

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Teknosa Gibi elektronik marketlere veya Bayilere gidip sor belki orda kaliteli bir koruyucu vardır

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
peki neden herkese bu markayı öneriyorsun?iyi olduğunu nereden biliyorsun

Araştırıyorum Kullanıcı yorumlarına gözatıyorum bu ürün oldukça konuşuluyor
Ama gerçekten iyi olduğunun garantisini vermedim bu soruyu Yarın Kaan ve Kerem Abiye sorarım Canlı yayında cevaplarlar

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Araştırıyorum Kullanıcı yorumlarına gözatıyorum bu ürün oldukça konuşuluyor
Ama gerçekten iyi olduğunun garantisini vermedim bu soruyu Yarın Kaan ve Kerem Abiye sorarım Canlı yayında cevaplarlar
yorumlarda her kafadan ses çıkıyor.iyi olduğunu söyleyende var kötü olduğunu söyleyende.sürekli değiştıremem
sorabilirsen çok iyi olur.ben fazla takip edemiyorum.nasıl sorulur bilmiyorum

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
yorumlarda her kafadan ses çıkıyor.iyi olduğunu söyleyende var kötü olduğunu söyleyende.sürekli değiştıremem
sorabilirsen çok iyi olur.ben fazla takip edemiyorum.nasıl sorulur bilmiyorum

Basit Salı Günleri YouTube da SDN ye aboneysen Sana başlayacağı zaman bildirim gelir saat 18:00 da başlıyor yayın forumda ise ya kerem veya Kaan Arlı SDN cevaplıyor diye konu açıyor oraya sorularını yazıyor sırayla okuyorlar soruları yayını izleyerekte sorunun cevabını öğrenmiş oluyorsun

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Basit Salı Günleri YouTube da SDN ye aboneysen Sana başlayacağı zaman bildirim gelir saat 18:00 da başlıyor yayın forumda ise ya kerem veya Kaan Arlı SDN cevaplıyor diye konu açıyor oraya sorularını yazıyor sırayla okuyorlar soruları yayını izleyerekte sorunun cevabını öğrenmiş oluyorsun
yok ben abone değilim.sürekli bildirim almayı sevmiyorum

Dönence

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba - Hayırlı Cumalar Arkadaşlar

NOTE 8 almayı planlıyorum. Kullanan arkadaşlar tavsiye ediyor musunuz ???
Telefonda donma sorunu olduğu hakkında söylentiler çıktı, sizde de var mı bu problemler.
Birde şarjından memnun musunuz onu sormak istiyorum. kıymetli vaktinizden ayırıp cevaplarsanız sevinirim.